Jump to content

Moto Zajednica

Bobber Prepravka - Papirologija i ostalo

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: jug_Srbije

posto je crko regler... postoji varijanta ugradnje elektronskog ili kako se vec zove Da li nesto znate o tome ko radi ko radi i koliko kosta da ne ucim sad to mrzi me... javnite... a slike postavlja uskoro. pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: jawa 350 ts

post-31295-0-99002900-1424968074.jpgpost-31295-0-31937100-1424968028_thumb.jpost-31295-0-22390400-1424968099.jpg

Evo moje jawuse kad zavrsim jawicu da li sam uspeo da registrujem ako prodjem prodjem ako ne verovatno cu je upaliti bukvalno i dici cu ruke od motora jer sam poceo da radim na njoj pa mi je drugar koji radi na masinskom fakultetu rekao da ne radim atest jer ce izaci skuplje nego sve prepravke i sam motor,a posto imam nameru i da polazem nemam novca za bacanje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: sabac

Samo napred bratić. I ja sam u garaži i radim na svom MZ Etz. Danas je neki praznik pa se neradi pa sam pročitao tvoju priču i oduševio. Moje iskustvo oko registracije takvog vozila i nije bog zna sta ali para vrti . . . . . SAMO NAPRED. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja