Jump to content

Moto Zajednica

Neso Lazarevic-Kragujevac

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Jeste da je pod Yamaha-ovlasceni servis dotaknuta tema o Nesu lazarevicu, ali uglavnom se prica o Spaletu.

Ja sam cuo dosta dobrih prica o Nesu i odem na servis. Zamena ulja, filtera, antifriza, plocice za ventile, kompletno podesavanje-oko 180E. Zaboravljen je da se stekuje dzek za sirenu sto je zahtevalo dodatni dolazak ( skidanje oklopa na cemu je insistirao uz izvinjenje zbog propusta). Napominjem da je Neso jako prijatan, uglavnom mi je sve uradio po dogovoru, i motor mi je posle servisa bio tako odlucan i utegnut da nisam verovao.Motor je bio kompletno pregledan. Servis mu ne izgleda reprezentativno ali ima znanje u sta sam se uverio. Posto radi sa timovima za trke i vikendom najcesce nije tu to moze da bude problem.

Ako neko ima jos neka iskustva da cujemo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Mala ispravka na pocetku. Covek se zove Nebojsa Lazarevic. Elem, covek ima iskustva, znanja i uskoro ce imati i reprezentativan prostor (u izgradnji je). Najveci nedostaci su sto vikendom ide na trke kada ih ima ili ako ih nema neradi nedeljom jer nazalost i on ima dusu  ;). Takodje bi mu zamerio sto neradi i nocu, imao bi duplo manju guzvu cini mi se. Ostao sam par puta u servisu do 22 ili 23h ali posle toga nece da radi  :(. Nebojsa mi vec par godina odrzava motor i ja sam zadovoljan. Desi se poneki manji propust u vreme sezone kad je nenormalna guzva kod njega u servisu i to obicno od strane nekog od pomocnika a ne njega licno u svoj toj guzvi i panici, jer kao sto svi znamo svima tada motor treba za "juce". Zato ja licno izbegavam zahvate na motoru u toku sezone. Nebojsa je pored toga sto je strucnjak za mehaniku, (jako dobar poznavalac podesavanja ogibljenja), skolovan privrednik (menadzment i ekonomija) u usponu i psihijatar hobista, jer mnogi od "nas" dolaze kod njega kako rece jedna musterija (vlasnik jednog ducatija, stariji i ozbiljan covek) "Neso imam psihicke probleme. Nesa: Sta ti se desilo? Vlasnik ducatija: motor mi ne radi lepo..."

 

Da ne duzim a imao bih jos mnogo toga o njemu i njegovom servisu da napisem...

 

Hvala na paznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

slazem se sa gore navedenim textovima nasih drugara sa foruma ....za Nesu Lazarevica mogu da kazem samo njlepse covek koji drzi rec kada je i cena i rok isporuke u pitanju mada znam da delove iskljucivo iz nemacke i svice porucuje i  100% su originalni ! Servis i prodajni salon su u izgradnji tako da mu jeste sada haos dole u prodaji i u radionici ali nemojte da vas to ako svratite obeshrabri na prvi pogled ...bitan je majstor i znanje a ne samo sminka .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Ja sam pre nedelju dana odradio full servis kod Nese i naravno sve pohvale za njega. Promena ulja i filtera, svecice, stelovanje ventila i karburatora, kocnice. Sve je uradio extra! Jako je prijatan lik i spreman da saslusa. Servis mu nije bas reprezentativan, ali kako neko vec rece novi je u izgradnji. I radnju je sada prebacio na mesto gde mu je i servis pa se moze pazariti ulja, maziva, kacige i jos ponesto od opreme. Jedina "mana" je sto se malo duze ceka, ali jednostavno covek ne moze da postigne od silnog posla. U svakom slucaju sve preporuke i pohvale za Nesu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja sam u subotu, pre moto skupa u Palanci odradio prvi (redovni) servis kod Neše i veoma sam zadovoljan. Spreman je da popriča, ljubazan, nije skup, stvarno sve pohvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Hahahah. Zato sam ja i digao ruke od mobilnog, nego ga zovem na fiksni i maltretiram onu Zoricu sto radi kod njega. Zovem po 15 puta na dan dok ga ne nadjem. Ali naravno necemo ga menjati ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Iskreno rečeno, kada bi u radno vreme odgovarao na naše pozive, ništa ne bi ni radio  ;D

 

Treba i mobilni da da sekretarici i molim lepo, neka se ona javlja na oba telefona dok on radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Samo bih hteo da naglasim da je broj u servisu 034 313 670 na koji se svi mogu obratiti u toku radnog vremena od 09-17h svakog radnog dana. Mobilni telefon koji je pominjan u ovoj temi je za neke hitnije stvari i licni kontakt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Extremno poslovan,potkovan znanjem. Samo najbolje o Nesi.

 

Dobar je i za Kawasakije ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Extremno poslovan,potkovan znanjem. Samo najbolje o Nesi.

 

Dobar je i za Kawasakije ??? ???

 

Da, da i za kawasakije i za honde. Doduse vidjao sam u servisu i aprilie i raznu egzotiku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Majstor je majstor, bez obzira na motor.

 

U subotu (18.10) sam posetio servis i radnju.

Servisira Kawasakije ;)

A ja kad udjem u prodavnicu ne mogu da ne kupim nesto ::)

Ali to u drugoj temi.

 

Ukratko: Veoma dobar utisak (za sada) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova

Sve pohvale za Nešu. Skoro sam bio kod njega u radnji da pazarim jaknu i neke sitnice, stigao baš pred zatvaranje i zatekao ga u prodajnom salonu. Oko 45 min. sam ga "davio" sa pitanjima o FZ6, pošto to planiram da pazarim, i čovek je bez problema odgovorio na svako moje pitanje sa strpljenjem, pri tome mi i dao neke savete na šta da obratim pažnju pri kupovini i sl. Ako pazarim FZ6, biće održavan kod Neše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Molim za pomoc !

Telefoni koje sam zvao godinama sada kaze centrala da nisu u upotrebi !?

Koji su novi brojevi,tj.sta se desava ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija

Prodavnica nije loše snabdevena. Ali: ne računaj na normalno radno vreme. Dođeš radnim danom popodne iz drugog grada i računaš da kupiš opremu u vrednosti 250-300 e i prijatno se iznenadiš: dečko radi SAMO DO 5, tačnije supruga je radila i otišla, posle tog vremena možeš samo slučajno da zatekneš majstora u servisu, koji takođe napušta brod i kad pozove gazdu da dođe i otvori radnju, njemu naravno ne pada na pamet. Što bi radio celog dana, kad može samo par sati, Mora ova zemlja da propadne kad ni privatniku nije hitno da mu radnja radi do 8 uveče, kao što rek'o Bog, a ne daj Bože da slučajno zaposli još nekog pa da ima ko da bude u radnji. I tako lepo okreneš auto i vratiš se 80km neobavljenog posla.

 

Možda sam ja kriv što računam da prodavnice rade normalnim radnim danom do 8 pa nisam telefonom proverio kad tip zatvara. A kad da dođem ako radim do pola 4?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja