Jump to content

Moto Zajednica

Neso Lazarevic-Kragujevac

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa jesi kriv sto nisi proverio. I ne znam ko je propisao "normalno" radno vreme do 20h? Licno i ne znam nijednu moto prodavnicu koja radi duze od 17-18h

Ali u vezi Lazarevica. To je kralj. Resio sam ja da kupim gume tamo prosle godine. I zovem ja,kazu oni meni "u redu je ali nemamo na stanju. Ako zelite,mozemo da narucimo". O.k. Slozim se ja i kazem da naruce. E onda oni meni "vi uplatite na ovaj ziro racun xxx-xxx-xxx a mi cemo vas obavestiti kada gume stignu". Ja vec u soku ali ajd da vidim dokke ce. "U redu. A ko je primalac?" A oni meni "gazda. To je gazdin privatni racun".

Meni bese smesno ali rek'o,posaljite mi SMS-om ziro racun evo ja trcim da uplatim :) I covek je poslao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Radno vreme od 09-17h je sasvim normalno radno vreme, da si pozvao telefonom i dogovorio se sa Nesom da te saceka verujem da bi te ispostovao, ovako nije ni mogao da zna.

 

A sto se guma tice, covek je 100% u pravu sto trazi novac unapred.

Ja tu naviku nemam ali zato cesto mi se puta desi da tako nesto naruci musterija, ja porucim i platim i svog dzepa a taj se nikad ne pojavi jer odjednom bude "teska su vremena, dok je roba stigla ja pare potrosio".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Srbija

Normalno radno vreme je od 8 do 20 radnim danom, sat pre ili kasnije, subotom do 15 č, mnogi rade i subotom do uveče, pojedini čak i nedeljom. Zašto da se najavljujem, to je prodavnica, a ne kozmetički salon. Naravno da u svojoj radnji imaš pravo da sam odrediš koliko ćeš raditi, možeš i dva sata dnevno, samo kažem da mi se ne sviđa takav odnos prema poslu. I kakve crne pare unapred za gume, to je skandal. Treba mi da se klanjamo trgovcima, da ih molimo i vučemo za rukav, umesto oni nas? Naravno da sam našao ono što mi treba na drugom mestu, samo kad hoćeš bilo šta u Srbiji da kupiš i spreman si da platiš, opet će te to dodatno koštati napora, vremena i živaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

 

A sto se guma tice, covek je 100% u pravu sto trazi novac unapred.

 

 

Mozda je to tvoje misljenje. Ja umalo nisam umro od smeha kada mi je covek to preko telefona rekao. Tako nesto sam prvi put u zivotu cuo...pa jos privatni racun :staa::lol:

 

A lep je i taj nacin poslovanja. Sve imam ali nemam sad. Lepo ti meni uplati ja cu da narucim pa kad stigne-stigne :zvizduk: Komedija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Pazi ovako, gume imaju svoj DOT, dok je on istogodisnji gume mozes da prodas po normalnoj ceni, cim prodje jedna godina vec ne mozes da ih prodas cak ni po nabavnoj vec i ispod nje i samim tim si na gubitku, zato se kapara trazi unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pazi i to je smesno buduci da je radnja u pitanju. Ali kapara i ajd nekako ali covek mi je trazio da uplatim ceo iznos i to na privatni racun....to je bilo oko 30-ak hiljada(koju hiljadu gore-dole). Pa brate mili...gde se to tako radi!?

Kupujem gume...kupujem delove...ali niko mi nikada nije trazio da mu platim unapred. Ja coveku oci nisam video a da mu uplatim 300 € unapred na privatni racun!? Kada bi mi stigle te gume? Da li bi mi stigle gume? Da li bi bile sa novim DOT-om? Kakvu je on meni garanciju dao? Rec preko telefona? Ma vazi!

 

A najstarije gume koje sam kupio su bile od prosle sezone. Tj. kupio sam u aprilu iz novembra prosle godine pa mi ljudi nisu trazili da ih platim unapred.

 

Mislim,neka radi ko kako misli da treba. Ali ne mozes da kazes da je to normalno funkcionisanje radnje.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova

Ako radi, preselio se na neko drugo mesto. Nije vise gde je bio, kada ulazis u Kg iz pravca Kraljeva i Cacka. Bas danas sam tu prosao i dobro pogledao ali nema ni jedne moto radnje. 

U stvari u celom Kragujevcu nema ni jedna moto radnja, bar ja ne znam da ima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova

Mototek bar po slikama i onome sto sam video na tv-u nije radnja sa opremom vec samo servis. Balosava je vec druga prica. Ali u samom gradu nemas da kupis nigde npr. kacigu. Ne racunam Kineske radnje :). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora

servis mi je zapravo i potreban,a zivim na par km od 3T Racing Todorovic tako da cu najverovatnije kod njega terat TTR...a kazes OHLINS Dobraca ? jel radi on reparacije amortizera,konkretno OHLINS-a,msm da cu i to sredit,na TTR mi neki ohlins pozadi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Provozaj se do Mototek-a, nije ti daleko preko Knića, Grivca, Bara. 200m od skretanja za Dobraču. Mislim da ćeš se iznenaditi radionicom i domaćinom. Ian irac je vikendom često na raznim moto događajima u regionu, pa biraj radni dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja