Jump to content

Moto Zajednica

XROSS CHALLENGE 2015

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Motocikl: fejzer 'iljadu crni

Na zalost mogao sam doći samo u nedelju ujutru. Po slikama i priči ljudi bilo je odlično zezanje. Teskasi su prezadovoljni , a ja tuzan što nisam bio sa ekipom.

Po običaju, sve sam omasio. Aj da sam jedan, dva , al tri cekiranja od četiri može samo kreten. Dok ne izmisle disciplinu - samo pravo po slobodnoj volji od tačke A do tačke B- ja se prijavljujem da vučem takmičare iz jaruga, za bolje i nisam. :)

Čestitam bratu afrikancu i braći iz HR na medaljama! Svaka čast!

Eee Kepo,

Nemoj da se sekiras! Nas 20tak je uradilo istu stvar...Zajebali smo se na kljucnom mestu!!! Ali nije bilo krstache nigde i posle kratkog vremena bili smo na pravoj stazi!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ660

 

Dobro peglanje, ali i kupanje ... :takoje:

 

Koje su ti gume na motoru i kako si zadovoljan sa njima ??

 

Mitas C02 nazad i Mitas C17 napred.

 

Prezadovoljan super drze prosle godine sam isao sa mitas E09 mogu ti reci razlika nebo i zemlja jedino sto se zadnja dosta brzo trosi i sto na mokrom asfaltu si ko na ledu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

 

Na zalost mogao sam doći samo u nedelju ujutru. Po slikama i priči ljudi bilo je odlično zezanje. Teskasi su prezadovoljni , a ja tuzan što nisam bio sa ekipom.

Po običaju, sve sam omasio. Aj da sam jedan, dva , al tri cekiranja od četiri može samo kreten. Dok ne izmisle disciplinu - samo pravo po slobodnoj volji od tačke A do tačke B- ja se prijavljujem da vučem takmičare iz jaruga, za bolje i nisam. :)

Čestitam bratu afrikancu i braći iz HR na medaljama! Svaka čast!

Eee Kepo,

Nemoj da se sekiras! Nas 20tak je uradilo istu stvar...Zajebali smo se na kljucnom mestu!!! Ali nije bilo krstache nigde i posle kratkog vremena bili smo na pravoj stazi!!!

Hahaha u pravu si, kad malo bolje vidim ovu tabelu identicna greska kod 20 takmicara, ostali zavrsili bez problema. Ma nema veze, ima dana, a i kad sam video klince kako voze, mi smo tu da popunimo prostor i malo za nasu dusu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 959 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

 

 

 

Dobro peglanje, ali i kupanje ... :takoje:

 

Koje su ti gume na motoru i kako si zadovoljan sa njima ??

 

Mitas C02 nazad i Mitas C17 napred.

 

Prezadovoljan super drze prosle godine sam isao sa mitas E09 mogu ti reci razlika nebo i zemlja jedino sto se zadnja dosta brzo trosi i sto na mokrom asfaltu si ko na ledu.

 

 

 

Pa on je Ledu.     :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

 

Na zalost mogao sam doći samo u nedelju ujutru. Po slikama i priči ljudi bilo je odlično zezanje. Teskasi su prezadovoljni , a ja tuzan što nisam bio sa ekipom.

Po običaju, sve sam omasio. Aj da sam jedan, dva , al tri cekiranja od četiri može samo kreten. Dok ne izmisle disciplinu - samo pravo po slobodnoj volji od tačke A do tačke B- ja se prijavljujem da vučem takmičare iz jaruga, za bolje i nisam. :)

Čestitam bratu afrikancu i braći iz HR na medaljama! Svaka čast!

Eee Kepo,

Nemoj da se sekiras! Nas 20tak je uradilo istu stvar...Zajebali smo se na kljucnom mestu!!! Ali nije bilo krstache nigde i posle kratkog vremena bili smo na pravoj stazi!!!

Hahaha u pravu si, kad malo bolje vidim ovu tabelu identicna greska kod 20 takmicara, ostali zavrsili bez problema. Ma nema veze, ima dana, a i kad sam video klince kako voze, mi smo tu da popunimo prostor i malo za nasu dusu. :)

 

 

Vracaj se ti u supertesku :):P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Africa RD04

Video sam jednu sa žičarom, ali van specijala, i nizbrdo... pa sam iskulirao :D

Kvarni, koje ti imas gume na Africi ?? Malo ti se otimala po stazi !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

E, a trasa, za svaku pohvalu, sadrzala sve, kompletan enduro asortiman...afalt, makadam, kamen, trava, blato, barice i par onih jezerceta od pola metra dubine ...... :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: zagreb
  • Motocikl: xtr

Drugi specijalni ispit za Teškaše

 

 

to si mene skinuo na 13. minuti, bravo! nisam te mogao pratiti... iako sam bio uvjeren da je yamaha ttr u pitanju :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 959 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

Hvala momci! :)

 

@flendriks - Imao sam više sreće ovog puta.

 

Inače, imam neki subjektivni osećaj da sam drugi specijal najlošije tehnički odvezao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Ove godine sam bio boji nego prosle jer sam napravio bolji plasman od prosle,nisam pratio vozace koji grese stazu Pa nisam ni bio pogresan skretnicar,Svaka cast Kvarisi na Africi koji je pokazao da ce ona uvek biti u vrhu ako ga neko ne usmeri pogresno ...... a i vidi se u prvih deset Koliko ima Afrika,Kepo Mozda si izabrao pogresnu klasu ali lepo si priznao da po obicaju gresis stazu...Ponosan sam i na Moje Smederevce koji su ucestvovali na trci i nadam se dá ce nas biti vise sl godine.

Svaka cast na organizaciji Xross sve ste bolji i neka tako i ostane a mi smo tu da vam uvelicamo dogadjaj.

Mk Extrem Smederevo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

 

Drugi specijalni ispit za Teškaše

 

 

 

 

to si mene skinuo na 13. minuti, bravo! nisam te mogao pratiti... iako sam bio uvjeren da je yamaha ttr u pitanju :takoje:

Kad vozic ko pipica :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Trogir - Dalmacija

Ekipa pozdrav svima!

 

Koma, Nikola i ekipa su napravili vrhunski posao...svaka cast na organizaciji. Staza odlicna, dovoljno specijala, oznaceno kako treba...extra! :takoje: :takoje: :takoje:

Naravno, to ne znaci da ne moze da se promasi... :D

 

 

 

Drugi specijalni ispit za Teškaše

 

 

to si mene skinuo na 13. minuti, bravo! nisam te mogao pratiti... iako sam bio uvjeren da je yamaha ttr u pitanju :takoje:

 

 

 

Hvala momci! :)

 

@flendriks - Imao sam više sreće ovog puta.

 

Inače, imam neki subjektivni osećaj da sam drugi specijal najlošije tehnički odvezao.

 

 

Pazi ova dva rejsera...nitko ne pita di je kolega koji vozi izmedju vas dvojice? Dobro ajde, Baltrekk me vidio dolje u trasi A i mahao sam mu da produzi al ovaj moj u rejs modu niti da se zabrine kako me nema. Mogli su me vukovi dokrajcit... :D

 

Baltrekk, svaka cast na voznji...i fala na onom gelu, vratilo me u zivot, bija sam mrtav od zelje da nadoknadim izgubljeno vrime... :takoje:

 

@Shuster...Samo pravo!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 959 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

Baltrekk, svaka cast na voznji...i fala na onom gelu, vratilo me u zivot, bija sam mrtav od zelje da nadoknadim izgubljeno vrime...

 

 

 

@picoda :takoje:

 

 

btw, evo ga i poslednji specijalni ispit na ovogodišnjem Xross-u.

 

Jedino što sam zaboravio da snimim početak, jer sam mislio da kamerica već snima, pa nedostaje neko početno vreme ali ok.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Ce nadoknadimo snimci i fotografije ne sekiraj se...ima dana

 

 

Da cestitam Komatovicu i organizaciji na izuzetno spremeljenoj zabavi,i svaka cast! :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja