Jump to content

Moto Zajednica

XROSS CHALLENGE 2015

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

http://www.xross-team.com/xross-2015/izaberi-pravu-klasu/

 

Duzina ce zavisiti od tezine terena i vremenskih uslova na dan trke, ali nekih 120km trase. 

Jedan od specijala ce biti tehnicke prirode (mozda neke prepreke prilagodjene velikim motorima, penjanje, spustanje, okretanje itd) a ostali verovatno merenje vremena na terenskoj voznji. Da li ce biti 4 specijala, 5 ili 3, zavisi sve od trase za koju se budemo odlucili.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 Mene zanima okvirna kilometraza za tesku kategoriju i ako   je nekako moguce da saznamo sta sadrze ta 4 specijala .

 

Trtle - tRtanj ..sta je, zvace bulja gace? Ne fali nista da se zapanjimo na planini :staa3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

 Mene zanima okvirna kilometraza za tesku kategoriju i ako   je nekako moguce da saznamo sta sadrze ta 4 specijala .

 

Trtle - tRtanj ..sta je, zvace bulja gace? Ne fali nista da se zapanjimo na planini :staa3:

 

              Ma samo me interesovala okvirna kilometraza jer sam negde procitao ili mi se ucinilo da je 180 km....a to je vec prevelika kilometraza pogotovu ako bude blato.....recimo Staru smo vozili oko 140 km u jednom danu i to od 10 pre podne do 21 uvece sa nekih 2-3 sata pauze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

@Gavrolini: Ako ti nije ispod časti, možemo zajedno :)

 

@kepo: bojim se ako padnem preko nekog u B klasi da bi bilo kobno. :dil: Mada ako neko ima 18' zadnji točak...  :vitez:

 

@koma: kepo je kriv! On je viko samo pravo. Ne bih ja!

 

p.s. što mi ružan ovaj novi forum  :dil:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Iskreno strah me je, vec si obecao da ces me odrati na bilo kom putu. Pa ne bih da budem ja kriv zbog tvog loseg rezultata na xross-u jer si u dolasku istraumiran. Ili ne daj boze da u pokusaju da me stignes ,zapalis trafiku. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Mene zanima sta moze da se desi pa da se pomeri termin, ovako se poklapa sa autotrkama na Miseluku... sto mu gromova :):(

Poklapa se i sa prvom SM trkom, ali sta se moze.... i ja sam morao da biram.... izabrao PLANINU!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Bacio sam pogled na spisak prijavljenih, prijatno iznenadjenje kolicinom ne-KTM motora.

U Srbiji preovlađuje narandžasta boja, ali kako se krene ka zapadu počinju da se pojavljuju različite boje, a na moje iznenađenje najviše crvenih Beta.

Steta sto ih nema vise (uopste?!) u Srbiji, po stranim testovima reklo bi se da Beta malo ili ni malo ne zaostaje za KTMom.

 

Total, preko 180 prijavjenih već sada, sjajno! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Zaostaje i na zapadu. Ajde da kazemo da je na vecim trkama 50% ktm , 20% husaberg i ostalih 30% sve ostale firme zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Na boljim takmicenjima gde svi voze enduro motore, da, situacija je verovatno tako nesto.

Na onima gde dodju i amateri i rekreativci i ponesu mnogo cross motora, onda je situacija za japance i ostale ne-KTM dosta bolja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja