Jump to content

Moto Zajednica

Da li neko ima iskustva sa "MT" kacigama

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Ima neko iskustva sa MT atom sv, modularna kaciga? Probao sam je danas i ok mi djeluje, u slicnom cjenovnom rangu je bila i Scorpion exo920. Razmisljam se da uzmem flip up kacigu za krace gradske voznje na mom motoru i skuteru. Obje mi djeluju ok iako sam planirao manje da potrosim pa ne znam dal da trazim nesto jeftinije a da je ok(i sta) ili da pazarim jednu od ove dvije. Mada ne znam ni koliko mi je to pametno s obzirom da je necu koristiti non stop a dati dosta para :D

Promenio član No_LiMiT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 417 postova
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
On 6/9/2021 at 5:16 PM, Rados said:

Moje iskustvo sa MT Reflexion nakon 2 mozda i 3 godine, vreme leti pa ne znam :D. U sustini za moje potrebe, a to je uglavnom voznja po gradu, kaciga je sasvim ok. Jedina zamerka je sto su nakon navedenog vremena integrisane naocare za sunce pocele da spadaju kad predjem preko lezeceg malo brze ili upadem u neku "uvalu" na putu. Ne znam da li taj sistem zabravljivanja naocara moze da se sredi/zategne!? Inace, za mene je kaciga sa naocarama za sunce obavezna stvar! :) 

Ovo se meni desilo po prvi put pre neki dan, baš me iznenadilo. Pogotovu što nisam vozio pre toga jedno dve nedelje, pa mi nije bilo jasno zašto to niodkuda. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja