Jump to content

Moto Zajednica

yamaha thundercat

Recommended Posts

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: sivac
  • Motocikl: yamaha thundercat

pozdrav svima... danas sam postavio givi nosac kofera na moju yamahu tcat... hocu da kupim kofer od 48 l..

e sad me zanima dali je to prevelik kofer za ovaj motor i da li ce mi praviti problem u krivinama i u voznji...

i jos nesto, da li neko ima kofer na prodaju zajedno sa plocom i gde ima da se kupi takav kofer a da nije preterano skup...:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ja prodajem Givi monolock,bio je na tcatu,velicina je nemam pojma,stane ff kaciga i ima mesta okolo,2 kljuca kao nov,ploca givi...4000din

slika0311.jpg

slika0804resize.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Pozdrav svima! Evo moje mackice sa koferom Givi V46 Monokey! Iskreno, ja ne vozim nesto bog zna sta 120 max auto putem, koferce mi ne mrda! Do duse, roknuo sam jedan sraf kroz kofer direkt u nosac i malo pricvrstio vezicama za rucice suvozaca! :)

post-5188-0-67533900-1422141305_thumb.jpg

post-5188-0-67786900-1422141316_thumb.jpg

post-5188-0-19440200-1422141353_thumb.jpg

post-5188-0-86183200-1422141388_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: sivac
  • Motocikl: yamaha thundercat

Pozdrav svima! Evo moje mackice sa koferom Givi V46 Monokey! Iskreno, ja ne vozim nesto bog zna sta 120 max auto putem, koferce mi ne mrda! Do duse, roknuo sam jedan sraf kroz kofer direkt u nosac i malo pricvrstio vezicama za rucice suvozaca! :)

 

pozdrav i tebi druze.. i meni kofer stoji isto kao i tebi i ploca se naslanja na zadnje rukohvate ali mi je kofer 52 l a plocu sam uhvatio za nosac samo sa dva sarafa jer mi se rupe ne poklapaju a nisam hteo da busim plocu... moracu da previm nesto ispod ploce pa da je pricvrstim sa bar jos dva sarafa....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Pozdrav svima! Evo moje mackice sa koferom Givi V46 Monokey! Iskreno, ja ne vozim nesto bog zna sta 120 max auto putem, koferce mi ne mrda! Do duse, roknuo sam jedan sraf kroz kofer direkt u nosac i malo pricvrstio vezicama za rucice suvozaca! :)

 

pozdrav i tebi druze.. i meni kofer stoji isto kao i tebi i ploca se naslanja na zadnje rukohvate ali mi je kofer 52 l a plocu sam uhvatio za nosac samo sa dva sarafa jer mi se rupe ne poklapaju a nisam hteo da busim plocu... moracu da previm nesto ispod ploce pa da je pricvrstim sa bar jos dva sarafa....

Meni je ploca pricvrscena sa dva fabricka srafa i ne mrda a na koferu sa unutrasnje strane ima kao ostavljeno mesto za sraf, tu sam busio i probusio nosac a izmedju sam stavio dve gumice da ne bi voda ulazila! Za rucice slobodno uhvati vezicama i stegni! Meni ne mrda nigde a kofer ne skidam! Lepo sve stvari u kesu i gotovo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: sivac
  • Motocikl: yamaha thundercat

ja sam isto pricvrsttio sa ona dva dugacka imbus sarafa i extra stoji al bojim se da ne otpadne kad ga pretovarim jer hocu da namestim gore na kofer onaj takozvani rostilj da mogu na njega sator i vrecu za spavanje da pricvrstim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Ja sam imao thundercat i na njemu 3 kofera,od kojih zadnji kappa 53 l.Svaki dan mi je bio potreban kofer i uvek je bio pun kao oko sa 20kg stvari,uglavnom namirnica.Samo je bitno kada stavis nesto bas tesko da ti bude lepo pricvrsceno u koferu,i da ne seta levo,desno i nikada neces imati problema u krivini.Kapin nosac i kofer su uradjeni fenomenalno,i nista nije mrdnulo posle prevezenih jedno 50 tona tereta u zadnjem koferu.Koliko je thundercat zahvalan i dobar motorcic ja nemam reci.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: sivac
  • Motocikl: yamaha thundercat

Ja sam imao thundercat i na njemu 3 kofera,od kojih zadnji kappa 53 l.Svaki dan mi je bio potreban kofer i uvek je bio pun kao oko sa 20kg stvari,uglavnom namirnica.Samo je bitno kada stavis nesto bas tesko da ti bude lepo pricvrsceno u koferu,i da ne seta levo,desno i nikada neces imati problema u krivini.Kapin nosac i kofer su uradjeni fenomenalno,i nista nije mrdnulo posle prevezenih jedno 50 tona tereta u zadnjem koferu.Koliko je thundercat zahvalan i dobar motorcic ja nemam reci.

 

mnogo ti hvala na ovome sto si mi rekao... ja sam moju yamahu uzeo prosle godine u avgustu pa se nisam bas puno ni vozao al ove godine planiram... ja sam stavio givijev kofer i nosac i malo sam ga ojacao sa dodatnom plocom ispod i mogu ti reci da jako dobro stoji.... eo da vidis i na slici.. pozzz

post-35993-0-71557000-1422463489_thumb.jpg

post-35993-0-79004200-1422463519_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Ja danas iz ciste dosade, rasturim svoj kofer i operem macije oci iznutra i ima neke , valjda reflektujuce folije!? To je toliko bilo prljavo i crno da je zena htela da me ubije za tus kabinu! Kakva je sad razlika, ne mogu da verujem!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja