Jump to content

Moto Zajednica

Фотке са незваничног зимског дружења чланова Макси Скутер Клуба Србија

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Ok Rumba. Niti sam te proterivao niti ikoga drugoga no dobro - ako ti to tako shvataš neću te više ispravljati osim da Lakija nisam vređao kad sam ga nazvao 'dete' - dosta je mlađi i od tebe a ja mogu deda da mu budem no i to misli kako god hoćeš.

Pozdravismo se onomad u Sremčici , pozdravićemo se opet negde nekad ... valjda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ahahha a da niste vi malo ljubomorni na nase lepo druzenje 1lol.gif1lol.gif1lol.gif da necemo mozda vas da pitamo za dozvolu da se druzimo,da otvorimo temu gde ocemo i nazovemo je lepo i okacimo slike.

A sad ozbiljno. A sta ima u ovoj temi nejasno,pa se javljaju Admini i Urednici? Ja kolko vidim clan foruma Rumba je otvorio temu ,na sta ima pravo citiram Pravilnik sajta..,,Definicije Član Foruma je svako ko se registruje na Forum i kulturno predstavi. Član može da otvara nove teme, odgovara na postojeće, i otvara i učestvuje u glasanjima. Član je dužan da se pridržava gore navedenih Pravila Foruma, u protivnom članstvo mu može biti ukinuto privremeno ili trajno,,Ispostovao tacku 2.slovo V istog Pravilnika,i dao lep naslov temi,i okacio slike lepih ljudi sa lepog druzenja(jesu vece rez.od 800 puta 600 doduse tacka2 slovo D Pravilnika) ako bas tolko bodu oci smanjice ih...I hvala Urednice Alexanto na lepim zeljama i mi vama zelimo lep provod u Zablju.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

 

 

Алексанто.....онда ми објасни ово: Рече да је дружење у Жабљу прошле 2014.године било једнодневно али је одређена одабрана група људи била и преспавала први дан код тебе. (Твоја је кућа и можеш са њом да радиш шта хоћеш).

То онда није било тајно???

Није било ни речи на форуму!

Или је то ипак била случајност?

 

ЕДИТ : Вожња на татре? Био сам позван и хвала на томе али мнооооги нису, вожње није било на форуму....још једна тајна?

 

Fantastično je kako u nedostatku NIKAKVIH argumenata pokušavaš (te) da se bilo šta upotrebi i dobije na značaju... Dosta slabo ali bože moj...

 

Da krenemo redom:

 

Druženje u Žablju letos je BILO JEDNODNEVNO i kao takvo uredno objavljeno u temi. Internacionalni značaj ovom druženju su dale kolege iz Hrvatske, od kojih su neki i preko 700 km daleko od Žablja, kao recimo Moki iz Umaga. Neki su bliži - Rijeka, Samobor a neki opet još bliži - iz Osijeka. Ponudio sam im spavanje u mojoj kući jer nemaju mogućnost da budu u nedelju u 10:00 u Žablju. Isto tako, smeštaj sam ponudio i nekim drugarima koji žive dalje a iz Srbije su: Pantići, Neci, Šipi, cobe. Pošto Panta i NeCi nisu mogli da noće, pozvao sam par drugara iz BG-a da prenoće: Alexa sa Devojkom, Moto_che sa ženom, Djura sa ženom, Dare i Culle, kao i još neke ali su bili sprečeni...

 

Stigli su kod mene kući u posle 19:00. Drugare iz Hrvatske sam išao da sačekam u Futog i odveo ih u NS da vide Tvrđavu. Leteo kući da završim sa pripremama - 15 ljudi + žena i ja smo spavali u kući... Prethodne godine si bio i ti i bugiman, Carlo i Nataša, Neci, Panta sa ženom, čini mi se i Fanky... jbg nemam privatnio hotel pa da ponudim spavanje svima... U oba slučaja žena i ja smo spavali na podu u trpezariji!!! I opet ćemo sa zadovoljstvom na leto kada bude 5. MAXI susret :takoje:

Tako da ne vidim čemu aludiraš da sam označio jednodnevno druženje a kao bilo je dvodnevno. Na početku teme sam objavio da će zbog kojekakvih razloga biti dvodnevno druženje: šta sam slagao ili sakrio? Ili možda treba da pitam na Forumu ko sme da mi prespava u kući? Nabavi malo bolje argumente :takoje:

 

Glavni argument za jednodnevno druženje je taj da se priča ne "razvodnjava" u dva dana kao na dva susreta pre toga pa nismo mogli prebaciti cifru od 30 motora za dan. Letos je bilo čini mi se 57 motora.

 

DRUGO:

 

Vožnju na Tatre sam objasnio: organizovao sam dve internacionalne vožnje javno. Nemam obavezu da putujem u treću, četrvtu zemlju od Srbije sa ljudima koje ne poznajem ili slabo znam. Jednodnevne vožnje su javne (ako ih neko objavi) i one služe da se bolje upoznamo i "skontamo", takođe i letnja i zimska druženja. Da se ne ponavljam, već sam pisao: u toku organizacije vožnje na Alpe, jednog momenta bilo nas je na spisku 19 i 6 je otkazalo par dana pre polaska a jedva smo obezbedili smeštaj. Domaćini se nisu bunili a mogli su: 6 ljudi x 15 eura x 4 dana... Izračunaj koja je cifra u pitanju i ko bi to trebalo da plati.

 

I još jedna bitna stvar: sam si napisao sledeće

 

Лично сам се распитивао код људи из клуба да ли је неко заинтересован за одлазак на море 0takoje.gifНисам хтео да идем са некиме кога не познајем први пут.

 

Izgleda da ti imaš to pravo a ja ne :stabre:

 

I očigledno ću morati na Forumu da pitam kad, gde i sa kime mogu da se vozim i da se odobri broj i sastav ljudi koje pozovem da prenoće kod mene kao i da se napravi razmeštaj spavanja kod mene u kući jer ja na to nemam pravo :zdravo:

 

Ovo stvarno više nema veze sa pameću...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

hvala Urednice Alexanto na lepim zeljama i mi vama zelimo lep provod u Zablju.[/size][/font][/color]

 

Nema na čemu. Ako ste ljudima objasnili da je to zimsko druženje Mакси Скутер Клуба Србија i oni to prihvatili kao takvo ja još jednom ponavljam svoje čestitke na pristupu i ozbiljnosti organizacije :takoje: Mogu da zamerim izvesno plagijatorstvo zbog korišćenja imena koje simbolizuje zajednicu ljubitelja maksiskutera na BJBikers ali to pripisujem kućnom vaspitanju i nedostatku kreativnosti da se sa novim imenom predstavite...

 

Još jednom sa gore opisanim: respect ili поштовање od mene :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

У недостатку каквих аргумената? Ја се нисам правдао никоме и нису ми потребни НИКАКВИ (као што си и сам рекао) аргументи!

Питање је било зашто поједини нису позвани и зашто је све било "тајно" како кажете.

Ја сам само спојио оно што су поједини коментарисали са ониме што си ти урадио и у суштој је супротности било!1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ja se lutko moja tebi nisam pravdao već pokušao što konkretnije da odgovorim ali vidim da odavno nema vajde :jok:

 

A poruka Panti, Alexi i Fanky-ju:

 

Ne vidim razlog da se bilo ko od nas stidi MSC-a, majica i amblema: ako nekom nisam pomogao - odmogao nisam i ponosno ću oznake Maxi Scooter Club-a nositi uvek i svuda! To je nešto što smo uspešno gradili i stvarali godinama i na šta sam strašno ponosan :care: i tu nema mesta ni za pedalj stida...

 

Prelistajte teme o Zimskim i letnjim druženjima kao i vožnjama pa mi navedite jedan - jedini razlog da se postidimo. Treba samo pojedinci da razimsle šta im ovo treba... A to je već ispričana priča.

 

Ponoviću: svako radi onako kako misli da treba i svako neka stoji iza svojih dela i pisane reči :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Nisam ja u tom kontekstu napisao ono, već misleći na trenutno dešavanje.

Još jedino u gaće nisam metn'o natpis MSC :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Još jedino u gaće nisam metn'o natpis MSC :D

 

Zašto Saša 0stabre.gif...Koliko sam od nekih devojčica čuo tamo baš ima mesta ? 1zvizduk.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

E tako treba urednice 0takoje.gif ,preduhitrio si me a taman sam hteo da kazem da palis metlu i upozoris forumase na tacku 2 slovo E Pravilnika ....PS.bice i tema sa slikama iz Zablja i nebi bilo lepo da ih iko ofuje kao ove ovde.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

@Crni

Videcemo reakcije istih koji su ovde osporavali i vredjali ljude koji su se potrudili da organizuju lepo druzenje u subotu uvece. Samo da neko da neki komentar koji mogu protumaciti na nacin koji njima ne odgovara, ocekujem i poneko banovanje sa foruma, mozda i neku opomenu urednika i administratora...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ko je koga vređao?

Ne videh ja to nigde.

I ko te je to naplašio sa banovanjem i opomenama?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Alexa ne pravi se naivan, znas dobro o cemu govorim. Samo nastavite sa omalovazavanjem ljudi kojima niste ni do kolena. Ja se vise ne oglasavam u ovoj temi!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sedim i razmisljam, slegli se utisci pa dodjoh do zakljucka da je sve ovo jos jedna taktika, miniranje po drugi put.

Prvi pokusaj bese sa Poboljsanjem kluba, sto je palo u vodu, sada pokusaj sa Zimskim druzenjem MSCS svega nedelju dana pre najavljenog javnog susreta tj druzenja.

 

Msm nemam nista protiv, cak sta vise, drago mi je sto ste se lepo proveselili, malo srece se danas moze videti u zivotima nasim.

Nego, nije mi jasan naziv Teme, cemu to?

Da je naziv bio " Otvaranje kafane" ili " Druzina se skupila, mala ali odabrana" ili " Ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine " ili " Tamburica na uvce" ili sta ti ja znam koji naziv...... ne bi jednu rec reko, svaka cast......ovako bode oci.... pr's u oko.

 

 

Kad vratim film u nazad, skoro da Vas nigde nije bilo izmedju ova dva pokusaja (msm na Forum) i sad odjednom iskoci ova tema, boom.....mmmda, sasvim slucajno je tu na tom mestu pod tim nazivom...... takticki sve smisljeno ili gresim?

Rumba, moram priznati da si ovoga puta bolje smislio, pametnije odigrao ali ne i dovoljno dobro 1care.gif

 

Ostalim clanovima nemam sta zameriti, neki su tamo, neki su ovamo, neki su neutralni, neki ce biti na obe strane po malo, neki su se izjasnili, neki nikad nece, neki su rekli pa porekli, neki se i ne secaju sta su rekli, neki ne bi da se zamere, nekiiii.....Boze moj, razliciti smo ljudi, drugacijeg shvatanja.....

 

ako je i ovo Off, nek slobodno leti u kantu

 

 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

Evo malo i mog zapazanja kao nekog ko se trudio da bude neutralan i u okvirima MSC-a.

 

Bejah sasvim lepo i uljudno pozvan telefonom da se okupimo u kafanici na Dorcolu. Naravno prihvatam poziv...

 

Nisam bio, niti mi je receno da idem na okupljanje "макси скутер клуба Србија" drugacijeg od dosadasnjeg, latinicnog, cirilicnog, svi smo bili isti, poznati, drugari, celina...

 

Bio sam sa MSC drugarima(kojim god pismom ispisano)!!! Bar ja tako mislim! A ko je voljan nek se svadja polemise i deli kako god oce!!!

 

Na zidu je bila zastava.. sa amblemom... kakvim god... smatram ga svojim, bjb-ovim, msc-ovim... odakle je i potekao!

 

Vise ne znam ni sam ko je gde i dokle vise ovi i oni...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

 

Nisam bio, niti mi je receno da idem na okupljanje "макси скутер клуба Србија" drugacijeg od dosadasnjeg, latinicnog, cirilicnog, svi smo bili isti, poznati, drugari, celina...

 

 

Suština cele priče...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja