Jump to content

Moto Zajednica

Фотке са незваничног зимског дружења чланова Макси Скутер Клуба Србија

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

За то да је у теми о реорганизацији било све јасно као дан имаш плус (виртуелни пошто не можеш да добијеш прави)

Могу да се изјасне и позвани па да кажу како су позивани и разлог.

Али ја још увек чекам да ми господин Атанацковић изнесе доказе за неистине које је изнео у вези тога.

 

Алексанто.....онда ми објасни ово: Рече да је дружење у Жабљу прошле 2014.године било једнодневно али је одређена одабрана група људи била и преспавала први дан код тебе. (Твоја је кућа и можеш са њом да радиш шта хоћеш).

То онда није било тајно???

Није било ни речи на форуму!

Или је то ипак била случајност?

 

ЕДИТ : Вожња на татре? Био сам позван и хвала на томе али мнооооги нису, вожње није било на форуму....још једна тајна?

 

ti,bugi i fanki ste isli u cg i isto nije bilo na forumu,jel?

 

 

mnogo sam povredjen kao sto sam i rumbi rekao telefonom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Замолио бих те да уколико је могуће да макар мало раздвојиш реченице само да би испратио лакше уколико не желиш опет добро.

 

 

Значи да ипак није било лажно позивање? Опет непроверене информације и то по нашим леђима.

Нису позвани сви из простог разлога а то је неслагање. Циљ је био дружење а не препирка и свађа. А за тајност позива не знам шта да ти кажем пошто нисам сигуран како некога позвати тајно!1lol.gif

 

Зашто да не постујемо на форуму? Требамо да се одрекнемо писања на форуму? Због чега? Тај коме се не свиђа не мора да се меша и да чита. Односи се на остале које занима.

 

Нетрепељивост са "наше" стране....ово већ приписујем аутоматизму да смо ми криви за све и не вреди причати даље о томе пошто је кривац вама очигледан чак и без кривице.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

За то да је у теми о реорганизацији било све јасно као дан имаш плус (виртуелни пошто не можеш да добијеш прави)

Могу да се изјасне и позвани па да кажу како су позивани и разлог.

Али ја још увек чекам да ми господин Атанацковић изнесе доказе за неистине које је изнео у вези тога.

 

Алексанто.....онда ми објасни ово: Рече да је дружење у Жабљу прошле 2014.године било једнодневно али је одређена одабрана група људи била и преспавала први дан код тебе. (Твоја је кућа и можеш са њом да радиш шта хоћеш).

То онда није било тајно???

Није било ни речи на форуму!

Или је то ипак била случајност?

 

ЕДИТ : Вожња на татре? Био сам позван и хвала на томе али мнооооги нису, вожње није било на форуму....још једна тајна?

 

ti,bugi i fanki ste isli u cg i isto nije bilo na forumu,jel?

 

 

mnogo sam povredjen kao sto sam i rumbi rekao telefonom...

 

Лично сам се распитивао код људи из клуба да ли је неко заинтересован за одлазак на море 0takoje.gif Нисам хтео да идем са некиме кога не познајем први пут.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Zanimljivo je sto se niko iz vrhuske kvazi mscs-a nije prijavio za zimsko druzenje msc-a? Ja ne znam ako neko oseca da ne pripada ovde, sto trosi tastaturu i struju 0zbunjen.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

otkud uopste pravo da to postavite pod tim imenom???

 

Ово не разумем...

Заштићено је име?

Постоји исто такво?

Још један проблем код вас је то што нико нема никаква права осим вас...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Zanimljivo je sto se niko iz vrhuske kvazi mscs-a nije prijavio za zimsko druzenje msc-a? Ja ne znam ako neko oseca da ne pripada ovde, sto trosi tastaturu i struju 0zbunjen.gif

 

Наведи један добар разлог да се неко из тог "квази" клуба како си га ти назвао пријави? Јел ти осећаш да припадаш овде?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

За то да је у теми о реорганизацији било све јасно као дан имаш плус (виртуелни пошто не можеш да добијеш прави)

Могу да се изјасне и позвани па да кажу како су позивани и разлог.

Али ја још увек чекам да ми господин Атанацковић изнесе доказе за неистине које је изнео у вези тога.

 

Алексанто.....онда ми објасни ово: Рече да је дружење у Жабљу прошле 2014.године било једнодневно али је одређена одабрана група људи била и преспавала први дан код тебе. (Твоја је кућа и можеш са њом да радиш шта хоћеш).

То онда није било тајно???

Није било ни речи на форуму!

Или је то ипак била случајност?

 

ЕДИТ : Вожња на татре? Био сам позван и хвала на томе али мнооооги нису, вожње није било на форуму....још једна тајна?

 

ti,bugi i fanki ste isli u cg i isto nije bilo na forumu,jel?

 

 

mnogo sam povredjen kao sto sam i rumbi rekao telefonom...

 

Лично сам се распитивао код људи из клуба да ли је неко заинтересован за одлазак на море 0takoje.gif Нисам хтео да идем са некиме кога не познајем први пут.

 

ja licno nisam imao pojma o tome.

 

 

 

 

a zasto ,nedelju dana pre pravog okupljanja??

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Значи када се неко други окупи онда је то лажно а када се ви окупљате онда је то право? Класично непоштовање одређеног броја људи.

Датум је тада одговарао...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

ko je tu neispostovan?tako stvari funkcionisu zadnjih 4 godine.gresim li??

i sada se nesto menja iz razloga????

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

E sada da ostavim zajebanciju po strani i da prestanem da pišem deci i ostalima nego da napišem direktno i ozbiljno ono što mislim onome koga ovde smatram za najstarijeg u grupi koja se svojom voljom izdvojila od ovog i ovakvog MSCa ...

Mislio sam da ti pišem privatnu poruku ali sam se predomislio jer ovo što hoću da ti kažem treba reći javno i zbog tebe a i zbog svih ostalih ...

Rumba brate šta ti je ovo trebalo ... integritet ( iskazan i kroz stav 'mi idemo dalje putem koji smatramo za ispravan' ) si ozbiljno doveo u pitanje postujući ove slike ovde i u ovom trenutku. Zar ti nije očigledno da u okviru BJB zajednice MSC ovakav kakav je nećeš preuzeti i promeniti i zar ono prethodno prepucavanje nije bilo dovoljno za razdor i podvajanje medju onima koji bi da ostanu ok i sa jednim i sa drugima ... koja je svrha ? Ovo što ovo dete Laki priča ( kome se ne sviđa ne treba da čita ) je l to tvoj stav i je l to integritet ??? U mnogim se stvarima nismo do sada slagali ali sam te izuzetno poštovao baš zbog integriteta a ti to sad ozbiljno dovodiš u pitanje ... Ako si odustao od preuzimanja MSC i krenuo sa osnivanjem drugog kluba onda to i radi i objavi unapred , ponosno , organizujemo druženje tada i tada , tu i tu i dobordošao je svako ( ili nije - ali kaži to nemoj da prećutkuješ ) ... ovako kako su samo iskrsle slike sa tog druženja je u najmanju ruku je potuljeno ... izvini na izrazu ...

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Zanimljivo je sto se niko iz vrhuske kvazi mscs-a nije prijavio za zimsko druzenje msc-a? Ja ne znam ako neko oseca da ne pripada ovde, sto trosi tastaturu i struju 0zbunjen.gif

 

Наведи један добар разлог да се неко из тог "квази" клуба како си га ти назвао пријави? Јел ти осећаш да припадаш овде?

 

Pa zato sto pisete na ovim stranicama, jel ti vidis u kom si delu BJB foruma? Ja pripadam ovde, i u odlicnim sam odnosima sa 95% vrbovanih, govorim o onima koje dobro poznajem. Cak i sa vas par iz vrha tkz. organizacije0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ponovicu i ovde

Sramota, bolje da se pokrijemo usima i da cutimo, da poskidamo ambleme i majce da nas drugari sa ostalog dela foruma ne bi prepoznali

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Puno pitanja, a u toku su konsultacije glavnog odbora odnosno telefonska sednica je u toku, pa ce PR da izadje sa saopstenjem...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Ponovicu i ovde

Sramota, bolje da se pokrijemo usima i da cutimo, da poskidamo ambleme i majce da nas drugari sa ostalog dela foruma ne bi prepoznali

bas to,ne znam zasto ali se to namerno radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

otkud uopste pravo da to postavite pod tim imenom???

 

Ово не разумем...

Заштићено је име?

Постоји исто такво?

Још један проблем код вас је то што нико нема никаква права осим вас...

 

laki nikada nije bilo mi i vi....bio je samo msc.

i svi smo ucestvovali u svim dosadasnjim okupljanjima ove ili one vrste.

a ovo sada je stvarno nesto drugo,...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

E sada da ostavim zajebanciju po strani i da prestanem da pišem deci i ostalima nego da napišem direktno i ozbiljno ono što mislim onome koga ovde smatram za najstarijeg u grupi koja se svojom voljom izdvojila od ovog i ovakvog MSCa ...

Mislio sam da ti pišem privatnu poruku ali sam se predomislio jer ovo što hoću da ti kažem treba reći javno i zbog tebe a i zbog svih ostalih ...

Rumba brate šta ti je ovo trebalo ... integritet ( iskazan i kroz stav 'mi idemo dalje putem koji smatramo za ispravan' ) si ozbiljno doveo u pitanje postujući ove slike ovde i u ovom trenutku. Zar ti nije očigledno da u okviru BJB zajednice MSC ovakav kakav je nećeš preuzeti i promeniti i zar ono prethodno prepucavanje nije bilo dovoljno za razdor i podvajanje medju onima koji bi da ostanu ok i sa jednim i sa drugima ... koja je svrha ? Ovo što ovo dete Laki priča ( kome se ne sviđa ne treba da čita ) je l to tvoj stav i je l to integritet ??? U mnogim se stvarima nismo do sada slagali ali sam te izuzetno poštovao baš zbog integriteta a ti to sad ozbiljno dovodiš u pitanje ... Ako si odustao od preuzimanja MSC i krenuo sa osnivanjem drugog kluba onda to i radi i objavi unapred , ponosno , organizujemo druženje tada i tada , tu i tu i dobordošao je svako ( ili nije - ali kaži to nemoj da prećutkuješ ) ... ovako kako su samo iskrsle slike sa tog druženja je u najmanju ruku je potuljeno ... izvini na izrazu ...

 

За ово дете Вам дајем плус....1lol.gif Остало не желим ни да читам пошто сам провалио да Вам није битно шта се пише пошто сте једино Ви у праву што се Вас тиче...1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Au brate mili koliko ste..nemam reči.

Budimo odrasli ljudi i rešimo to uživo, niste do sad shvatili da je prepiska preko foruma rupa bez dna?

Tuga u šta se MSC pretvorio!

TUGA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Zanimljivo je sto se niko iz vrhuske kvazi mscs-a nije prijavio za zimsko druzenje msc-a? Ja ne znam ako neko oseca da ne pripada ovde, sto trosi tastaturu i struju 0zbunjen.gif

 

Наведи један добар разлог да се неко из тог "квази" клуба како си га ти назвао пријави? Јел ти осећаш да припадаш овде?

 

Pa zato sto pisete na ovim stranicama, jel ti vidis u kom si delu BJB foruma? Ja pripadam ovde, i u odlicnim sam odnosima sa 95% vrbovanih, govorim o onima koje dobro poznajem. Cak i sa vas par iz vrha tkz. organizacije0takoje.gif

 

Покушавам....али не успева ми....одговор на твој пост би стварно био трошење струје и тастатуре 1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

За ово дете Вам дајем плус....1lol.gif Остало не желим ни да читам пошто сам провалио да Вам није битно шта се пише пошто сте једино Ви у праву што се Вас тиче...1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif

60ta mi je godina Laki tako da jesi dete za mene a bogami ćeš se iznenaditi ko te od 'tvojih' ne smatra ni za šta drugo nego za balavca - veruj mi ( ako ne meni onda mom decenijskom iskustvu - bar tu tradiciju u srpstvu da se stariji slušaju treba da poštuješ ). Naravno da ne mislim da sam samo ja i apsolutno ja u pravu i to sam već više puta iskazao tako da ti ne stoji tvrdnja ali u tvom slučaju me to ne iznenađuje ...1neznam.gif

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

@Матори351

 

Пошто си ми се директно обратио, да ти укратко одговорим,

 

БЈБфорум није мој, твој,или било чији од нас. Власник је познат, ми смо сви корисници на овом форуму, док поштујемо правила, која су прописана. Нико, па ни ти, немаш права да неког протерујеш са овог форума. То може да се учини само, кад него прекрши правила.

 

Колико се сећам, ти си се позивао на неку толеранцију и ширину са твоје стране, коју ја баш овде не видим. Али то је својствено одређеном типу људи, чим се неко не слаже са њима, они би да га избаце.

 

Чињеница да си ми написао јавну а не приватну поруку говори да имаш потребу да са мном јавно полемишеш. То је у реду. Износиш своје мишљење, такође неке тврдње, које потпуно нису тачне. Нити мене занима да нешто "преуземем" нити сам толико глуп, да ја могу да убедим неке људе, из чијег сваког поста овде и другде извире патолошка мржња према мени и другима, да буду за нешто, за што нису.

 

Та твоја претенциозност и вређање Лакија, као "детета", са којим ти мудри и интелегентни учењак немаш шта да причаш, је само још један доказ за то, да ти у ствари овде покушаваш да се наметнеш као неки "ауторитет". Али то је на твоју душу.

 

Разлоге за позивање или непозивање људи је Лаки навео. Ја стварно не разумем зашто се људи, који су се не само јасно изјаснили против мог предлога, него при томе вређали и понижавали оне, које су моје мишљење делили, сад овде, као остављене девојке, цмиздре што нису били позвани. Од овог изричито искључујем Панту. Њему сам објаснио разлоге за његово непозивање.На дружење су били позвани људи, који не деле наше ставове али нису вређали и понижавали никог.

 

Углавном, ти и даље, поред очигледног доказа да гомила људи нема никав проблем са мном,и са оним што и ја, са другима заступам (види број учесника дружења), хоћеш да нас "протераш", да нам оспориш легитимитет и да себе и твоју екипу представиш као нешто "боље" од нас. Па неће то тако моћи.

 

Ми смо Макси Скутер Клуб Србија. Тако пише на амблемима. За оне, које не читају наше писмо, пише на латиници.

 

На крају би све молио да престанете да се свађате. Сватите, има нас различитих, неки од нас мисле једно, неки друго. Нико нормалан нема амбицију да било шта преузима, прави паре преко клуба (како се то овде без доказа импутира) и слично. Ми ћемо даље наставити свој пут, или како је то наш друг Мацко ПФЦ лепо рекао:

 

Тајно удружење, окупљено око мистичног писма, сличном хероглифима, наставља са својим зацртаним деловањем!

 

Поздрављам све, желим вам да се лепо проведете у Жабљу.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Zanimljivo je sto se niko iz vrhuske kvazi mscs-a nije prijavio za zimsko druzenje msc-a? Ja ne znam ako neko oseca da ne pripada ovde, sto trosi tastaturu i struju 0zbunjen.gif

 

Наведи један добар разлог да се неко из тог "квази" клуба како си га ти назвао пријави? Јел ти осећаш да припадаш овде?

 

Pa zato sto pisete na ovim stranicama, jel ti vidis u kom si delu BJB foruma? Ja pripadam ovde, i u odlicnim sam odnosima sa 95% vrbovanih, govorim o onima koje dobro poznajem. Cak i sa vas par iz vrha tkz. organizacije0takoje.gif

 

Покушавам....али не успева ми....одговор на твој пост би стварно био трошење струје и тастатуре 1lol.gif

 

Mudra misao nema sta, to ti je pomogao skolovani jellll tako? 0takoje.gif Vidim ti imas u zivotu vremena na pretek, odoh malo na obaveze zivotne, bye!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Поштујем ја наравно али све док то вишедеценијско искуство не почне да прелази границе културе. О озбиљности не вреди причати пошто сам се једном уверио у то!

Није све у искуству....може неко да има 80 година а да не зна ништа а неко да има 18 и да је оооообро поучен животним искуством. То није мерило!1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Zanimljivo je sto se niko iz vrhuske kvazi mscs-a nije prijavio za zimsko druzenje msc-a? Ja ne znam ako neko oseca da ne pripada ovde, sto trosi tastaturu i struju 0zbunjen.gif

 

Наведи један добар разлог да се неко из тог "квази" клуба како си га ти назвао пријави? Јел ти осећаш да припадаш овде?

 

Pa zato sto pisete na ovim stranicama, jel ti vidis u kom si delu BJB foruma? Ja pripadam ovde, i u odlicnim sam odnosima sa 95% vrbovanih, govorim o onima koje dobro poznajem. Cak i sa vas par iz vrha tkz. organizacije0takoje.gif

 

Покушавам....али не успева ми....одговор на твој пост би стварно био трошење струје и тастатуре 1lol.gif

 

Mudra misao nema sta, to ti je pomogao skolovani jellll tako? 0takoje.gif Vidim ti imas u zivotu vremena na pretek, odoh malo na obaveze zivotne, bye!

 

 

Дао сам ти плус али само за оно да одеш на обавезе животне 0takoje.gif1zdravo.gifИстрошиће ми се тастату.......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja