Jump to content

Moto Zajednica

DILEMA

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Jagodina, Srbija
  • Motocikl: soon

Imam valiku zelju da kupim jedan od ova dva motora.

Pre dve nedelje sam prodao Kymco VISAr50 skoro nov 2700km, samo sam se letos vozio i bio prezadovoljan

nikakvih problema ali zelim malo jaci motoric.

Stvati ovako stoje tip iz Sabca prodaja Kymco PULSAR 125 za oko 1000E preso 7200km ( jos jedna godina garancije) . na slikama izgleda prelepo skoro nov

a iz firme "Milano" - Novi Sad - uvoznik Kymka nude mi KEEWAY STRIKE 125 za 1100e da mi doteraju kuci (Jagodina)

 

Kada bih znao da je Kymco 100% Ok ne bih se dvoumio ni momenta, ali uvek ima neka sumnja.

Molim vas za bilo kakav savet. Inace STRIKE-a polovnih ima od 500 do 900e polovnih da biras a PULSARA samo ovaj ( mozda i to nesto govori)

Unapred hvala svima

Pozz Zoran , Jagodina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Када би се пред мене поставио избор та два моторчета, ја бих одабрао "Кивеја", првенствено због мотора, који је на њему 1 кроз 1 "Сузуки" ГС.

 

Ако ти некада устребају делови, наћићеш их из разних извора и произвођача.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Ako se ne varam Kymco ima Hondine agregate, ali i ja bih odabrao Keeway iz istog razloga koji je Зорге naveo. Srecna kupovina i kada odaberes, pohvali se nekom slikom da vidimo sta si pazario. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Тај мотор на "Кимку" је развијен од "Хондиног" мотора, ја петпостављам, сличним путем како је "Хонда" од OHV мотора са CG 125, добила ОНС мотор CB. На жалост нас корисника, у "Кимку" нису хтели да следе ток и просто копирају/клонирају CB мотор и реше људе муке око одржавања и резервних делова. Ало ОК - то је разумљиво: на резервним деловима се добро зарађује. Уз то, негде по Нету сам покупио информацију (за чију истинитост не могу да гарантујем), да су ти "Кимкови" мотори склони неким бедастоћама, да после 15-20 'иљада километара почну да зврје и мало по мало - цркну.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Jagodina, Srbija
  • Motocikl: soon

Auh, sad se tek dvoumim. Ja sam mislio da je Kymco za dva koplja ispred keeway STRIKE.

Kad ono ispade da sam u zabludi. Iskereno dosad nisam nista polovno pazario (dva auta sam promenio ali kupovao sam nova, sve mislim ako pazarim polovno cim krenem otpasce mi tocak ). Ako je STRIKE ( po mom misljenju ) 90% od kymca kupicu ga zato sto je nov, pa sta bude.

Veliko hvala na odgovorima.

Pozz Zoran, Jagodina.

P.S. cim se docepam motora saljem slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja