Jump to content

Moto Zajednica

Malo vožene gume!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Prodao bih par Michelin T66 guma za asfalt i makadam jer mi stoje visak,onako odoka na sredini je sara mozda mm tanja nego na strani,gde su maltene netaknute,a ponude (za keš) primam na 064/612-86-87,pocnimo od 50 eura za obe pa ko mi ponudi vise u sledecih par dana neka nosi ili cu vam poslati postom pouzecem preko CityExpress-a ili PostExpress-a,po zelji kupca! ;)

Dimenzije guma su: Prednja 110x80xR19, Zadnja 150x70xR17.

Pozdrav 8)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Evo konacno i slika,kao sto vidite gume su dobre,imaju sigurno po 3mm sare na sredini a sa strane je i dublja,pa dajte ponude za njih!?

Pozdrav 8)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Sto se ne javi onda na PP jer ja ovaj oglas nisam ni zagledao,aj poslati cu ti ja poruku pa mi javi sta cemo dalje?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Usled jednog nesporazuma gume nisu isporucene pa je dogovor propao tako da su opet aktuelne,ajmo 50 evrica i dobijate sasvim dobre gume!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Evo da pomognem malo u odluci onima kojima ove gume pasuju spustam cenu na 40 eura za par,ili 20 eura po komadu posto je ipak prednja bolje ocuvana od zadnje koja je solidno pojedena ali ima jos nekoliko hiljada km pred sobom kao sto se vidi sa slika!

P.S.Zainteresovani nek se jave na 064/612-86-87 posto zbog nekih obaveza oko posla i faksa dolazim na forum jednom-dvaput nedeljno pa mozda ne vidim na vreme vase poruke ovde a gume su odsad u Jagodini pa kome nije daleko nek dodje da ih pogleda uzivo!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Imam predlog. Stavis oglas: Prodajem gume te i te za 40e par, onima koji imaju motor i nepasuju im ove gume dajem popust i mogu ih dobiti za neverovatnih 29,99e ali to nije sve, gume saljem postom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ha..........ha..........ha..........  ::) Poenta snizenja je da se oni kojima pasuju jave i dobice ih za 40 eura obe kako bi ih brze prodao,a ovi kojima ne pasuju ne moraju uopste da se javljaju,ionako retko dolazim na forum zbog obaveza,dodjem ovde i vidim poruku,taman se obradujem a ono opet nesto tipa:"uzeo bih brate ali mi ne pasuju..."pa ako ne pasuju sta ja da radim,zato ako ima onih kojima pasuju i koji nemaju 100 i kusur eura za par novih Michelin-ki nek se jave i dobice dve sasvim lepo ocuvane za samo 40 eura,ali nek se jave na mobilni i to SAMO ako im pasuju,a ne da se javljaju ljudi kojima ne pasuju da mi kazu da im ne pasuju!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ma OK,ali salu na stranu stvarno ne treba da mi se javljaju ljudi (cak dobijam i takve PP poruke!?) samo da mi kazu da im gume ne pasuju,ako ne pasuju onda nista,kome pasuju a ima 40 eura nek se javi!!

Igrao sam se malo onim sublerom ili kako se vec zove i zvanicno je zadnja sa 3mm dubokim sarama a prednja sa nesto malo preko 3,5mm dubokim sarama,znaci za ovu sezonu ce sigurno moci da izdrze!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Gume vec rezervisane za jednog clana foruma,koji se nije libio da se javi da mu pasuju i da ponudi neku cifru za koju se i dogovorismo da odu novom vlasniku,javicu kako je prosla transakcija!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ove gume su prodate jos pre desetak dana a tek sad videh da sam zaboravio da javim,znaci slobodno BRISITE!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja