Jump to content

Moto Zajednica

Ada Huja TRENING

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Napokon sam nasao malo vremena da dodjem da Vas vidim u akciji. Malo je reci da sam odusevljen vasim voznjam na stazi !!

Zadovoljstvo, kondicija, tehnika, druzenje...  sve to van saobracaja u koliko-toliko bezbednim okolnostima. Bravo!!!  'Ada Huja' je stvarno odlicno mesto za vezbanje tehnike voznje i jedva cekam da vam se pridruzim.  ;)

 


 

Staza---Ada-Huja.jpg

Staza - pogled sa tribine  ;D

 

 

Bojan.jpg

Bojan na Hondi XR

 

 

MajstorJocanaDR-u.jpg

Joca i Suzuki DR

 

 

BranimirGrozni.jpg

Branimirgrozny i TeTka

 

 

ZalezeHuskvarna.jpg

Panthocrator na Husqvarni

 

 

Shesti.jpg

Shesti i KTM

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Budite ljubazni pa se slikavajte tamo i postavite koju ;)

 

;)

 


 

 

NapadamteBrankoooo.jpg

Napadam te Brankoooooo !!!

 

 

 

EnecesvalaShesti.jpg

E neces vala Ivane !!!

 

 

 

Masticicuvasja.jpg

Ma sticicu vas ja !!!

 

 

 

Pantokrator.jpg

Uhhh...  evo ga i Bojan...  pali !!!

 

 

 

StajebreovomIvanu.jpg

Sta je bre ovom Ivanu...  samo nas juri !?!

 

 

 

Polece.jpg

Ne izdrza Shesti...  i polete !!  ;D ;D

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Kako vam samo zavidim!

 

Kad planirate sledece okupljanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Pa ne znamo...kad uspemo da se iskupimo...uskoro ce nas biti 2 manje (Pantohcrator i BranimirGrozny idu na duze odsustvo), tako da...potrebno je jos supermotorista :D (mogu i endurasi raspolozeni za ovako nesto, Joca (majstor sa karaburme) na svom DR-u 650 je bio vise nego konkurentan :) ). Ko zna, zna ;).

 

Gledacemo da to bude dok ne odu :)...ne znam kakvi su za ovaj vikend :)...Ako bas ne bude nikoga bilo, ja cu onda i sam da dodjem...kad god budem mogao (normalno, cim mi "porastu zubi" :D - pootpadali mi zubi danas sa zadnjeg lancanijka...zeznuo sam se...pustio sam da mi se, da izvinete, otegne :D )...Sutra idem u KDM :D.

 

Jos jednom da se zahvalim Bus-Man-u za preko 300 fotki koje je napravio (dosao covek sa porodicom :) ), i posle nas ugostio u svojoj kuci, narezao nam DVD-je sa slikama :), kafa, coca-cola :)...lepo druzenje :).

 

I pozdrav za druge forumase (da ih ne naabrajam sve, bilo ih je ) koji su dosli kao publika :).

 

Edit: U jeeeeeee, kol'ko smajlija :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Edit: U jeeeeeee, kol'ko smajlija :D :D :D

 

Ni ja ne mogu jos uvek da skine kez ! :)  Stvarno divan dan, divno iskustvo i divni ljudovi. Trudicu se , koliko je god moguce, da ne propustim nijedan naredni trening.  ;)  Ovaj put sam doveo polovinu najuze porodice, a sledeci put dolazimo svi. Treba da se napune tribine.  ;D

 

Najtoplije preporucujem svima ostalima ovu stazu za vezbanje. U ovoj nasoj nesretnoj situaciji sa saobracajem, dobro dodje vezbanje kocenja, proklizavanja...  Mozda bi mogli uzeti u obzir, za neki naredni trening, postavljanje cunjeva i realnih prepreka?

 

 

I pozdrav za druge forumase (da ih ne naabrajam sve, bilo ih je ) koji su dosli kao publika :).

 

I od mene pozdrav za sve koje sam sreo. Kada su ostali dosli, ja moradoh da odem, pa se u brzom upoznavanju secam samo SpaVeta.

Izvinjavam se svima drugima, moracemo na popravni !  ;)

 

Jos koja slidza:

 


 

 

Ekipa.jpg

Glavni akteri danasnjeg treninga: Branko (Branimirgrozny), Panthocrator (Krička), Ivan (Shesti) i Bojan (nije trenutno na forumu)

 

Joca se tog trenutka negde sakrio, ali ne za dugo...

 

JocaIShesti.jpg

Joca (mnogi ga poznaju  ;))  i Ivan

 

 

 

SpaVe.jpg

Oni su dosli kada sam se ja spremao da odem. U zelenoj majici je SpaVe, ostali update posle popravnog, ili sami ako vam nije tesko.  ;)

 

 

 

Tengai.jpg

On je dosao neposredno pre nogo cu otici. Pozdrav za vlasnika (...) prelepog Tengai-ja.  :)

 

 

 

Pauza.jpg

Pauza za razmenu utisaka, opustanje misica, malo osvezenja, pa ponovo na stazu.

 

Dozvolicete mi da Vam predstavim i tribinu (nadam se da nije previse intimno) i bilo bi mi drago da i ona, kao i staza u buducnosti bude sto ispunjenija.  ;)

 

Tribina.jpg

Moji: brat, snaja, sinovac Vlada i moj Jole (buduci motorista). Sledeci put ce tribina biti brojnija za jos dvoje, bar sto se mene tice !  ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Svaka cast za slike i hvala! ;)

 

Joooooj, jeste da je odje more i sunce i plaza i krivine i sve... ali jedva cekam da opet udjem u kombinezon!!!!!!!!!!! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Pauza.jpg

Pauza za razmenu utisaka, opustanje misica, malo osvezenja, pa ponovo na stazu.

 

Kricka, sto me bre gledas tako? :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Blago vama sto imate stazu u blizini, slike su extra, a verujem da je voznja po stazi milina :)

 

Druze i ti imas u blizini kuce (15km) stazu cestobrodica. Nije ni tebi lose, samo cesce treba da je obilazis  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ma nije losa ni cestobrodica - pregledna, siroka, ali je kratka, 6-7 krivina i na vrhu si, sem toga javni je put, staza je ipak staza.

 

Da ne bude samo offtopic-a od mene imam i jedno pitanje - kako se ponasaju enduro motori sa kramponskim gumama na stazi, mogu li iole da drze tempo sa supermoto motorima na stazi ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

...Da ne bude samo offtopic-a od mene imam i jedno pitanje - kako se ponasaju enduro motori sa kramponskim gumama na stazi, mogu li iole da drze tempo sa supermoto motorima na stazi ?

Ne mogu, to je prevelik zalogaj, ali je sigurno da se i sa time mozes fenomenalno zabavljati :)  Dakle, zabava zabava zabava ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

...Da ne bude samo offtopic-a od mene imam i jedno pitanje - kako se ponasaju enduro motori sa kramponskim gumama na stazi, mogu li iole da drze tempo sa supermoto motorima na stazi ?

Ne mogu, to je prevelik zalogaj, ali je sigurno da se i sa time mozes fenomenalno zabavljati :)  Dakle, zabava zabava zabava ;)

 

Kazite to Joci :D :D :D...Pa neke putne ozbiljnije dual sport gume vec mogu lepo da se voze po stazi...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

zainteresovan sam da vam se prikljucim na sledecoj voznji!

sta koristite od opreme?

 

Pa ko sta stigne i ima :D

 

Salim se...pa pozeljno je imati zatitnu jaknu, pantalone i rukavice...i cizme nisu naodmet...kaciga se podrazumeva...

 

Kad je toplo, nosimo one "Gladijatore", tj. kompletne zastitne prsluke...ja sam se u ovu nedelju izradio (bilo hladno i oblacno jutro, cinilo mi se da ce biti hladan dan), pa dosao u kombinezonu koznom i skuvao se :D :D :D.

 

U principu, tvoja je glava, najbolje je opreme imati full, ali ako nemas opremu, a neces da manijacis...  ::) .

 

Ja cu u principu i dalje dolaziti u koznom kombinezonu, zastitnim cizmama i rukavicama...samo moram da organizujem neki donij ves od onih materijala sto odvode vlagu...i neki sorc da se skinem u njega kad se odmara :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Aktivni ves, kozni kombinezon, cizme, rukavice i obavezno ledjni protektor! Onda mozes i tijelom da kocis po stazi ako 'oces :D

 

Provjereno ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Svaka cast za slike i hvala! ;)

 

Joooooj, jeste da je odje more i sunce i plaza i krivine i sve... ali jedva cekam da opet udjem u kombinezon!!!!!!!!!!! 8)

 

Nema na cemu. Vezbam ja polako.  ;D

 

Aj`  dosta si se solio, dolazi  `vamo !!  ;)

 

 

Vlasnik tengai-a je niko drugi do glavom brkovima i bradom Pedric.

 

Juuuuu...  a ja mislio neki usamljeni samuraj.  ;D  Hvala Vlado.  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Evo, cetvrtak, 09.10.2008. od 17:30 najverovatnije cemo biti ja i dva drugara (doduse sa endurima) minimum, pa ko hoce neka dodje...sto da voze, sto da se zabavljaju gledajuci i druzeci se :).

 

Ko god dodje, dobrodosao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Culi smo se danas ;)  Ponavljam, ako se slucajno vratim tada za BG dolazim, ako ne vidimo se sledece sedmice ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Evo, cetvrtak, 09.10.2008. od 17:30 najverovatnije cemo biti ja i dva drugara (doduse sa endurima) minimum, pa ko hoce neka dodje...sto da voze, sto da se zabavljaju gledajuci i druzeci se :).

 

Ko god dodje, dobrodosao...

 

Ja u cetvrtak ne mogu,imam ispit :(

inace,mozes komotno da me racunas,uvek sam za takve akcije ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Svratih danas u pauzi izmedju nedeljnih obaveza da vidim jel ima nekoga od nasih. Slaboooo. A i bila je guzva. Pre podne neko snimanje, a posle karting-vikend voznje. Ipak, u pauzama su "rboban" i Aca (nije bjb) malo peglali stazu. A bila je i jedna koleginica, samo da proba kako to izgleda na stazi.  :)

 

Pozdrav za majsore.  ;)

 


 

RBoban-4.jpg

 

RBoban-3.jpg

 

RBoban-10.jpg

 

Aca-RBoban.jpg

 

RBoban-1.jpg

 

RBoban-5.jpg

 

RBoban-7.jpg

 

RBoban-2.jpg

 

RBoban-8.jpg

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja