Jump to content

Moto Zajednica

Ada Huja TRENING

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondica

Celo leto sam razmisljala da svratim, pokusam da obrnem jedan krug a da se ne izblamiram skroz pored vecine iskusnih bajkera sa zujalicama koji ih obaraju da samo mastam kako bih volela da umem i ja to isto :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Celo leto sam razmisljala da svratim, pokusam da obrnem jedan krug a da se ne izblamiram skroz pored vecine iskusnih bajkera sa zujalicama koji ih obaraju da samo mastam kako bih volela da umem i ja to isto :D

Tako sam i ja mislio, al me dochekala grupa ljudi koji su navijali za mene i moje koleno na navaku :takoje:

Sad je vech kasno, al sledeche sezone siguran sam da che i za tebe biti grupa koja che navijati :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondica

Dajes mi nadu za sledecu sezonu FJCharlie 0takoje.gif1moto3.gif.

Inace, svaka cast na slikama, pre mesec dana sam pocela malkice intenzivnije da se bavim fotografijom, inace bez predznanja, pa pocela da eksperimentisem sa ekspozicijom, blendom itd ali mi nesto i ne uspevaju moji eksperimenti zbog nedostatka malo boljeg fotoaparata, ali bice bolje 1zvizduk.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Dajes mi nadu za sledecu sezonu FJCharlie 0takoje.gif1moto3.gif.

Inace, svaka cast na slikama, pre mesec dana sam pocela malkice intenzivnije da se bavim fotografijom, inace bez predznanja, pa pocela da eksperimentisem sa ekspozicijom, blendom itd ali mi nesto i ne uspevaju moji eksperimenti zbog nedostatka malo boljeg fotoaparata, ali bice bolje 1zvizduk.gif1jee1.gif

Samo polako, dosta ljudi che ti pomochi oko vozhnje i uputiti te u pravom smeru.

A shto se tiche fotografije, samo vezhbaj, chitaj i gledaj kako ljudi rade i shta rade. Imash dosta tutorijala na youtubeu pa polako prelistaj :)

Skill in photography is acquired by practice and not by purchase. Percy W. Harris

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondica

Slazem se da se vestina ne uci samim tim sto se poseduje bolji fotoaparat, al mislim da ne moze da se porice da je vidna razlika u kvalitetu izmedju slika napravljenih sa npr canon powershot S95 i canon EOS650D. No, verujem da je malkice tema offtopic, samo htedoh da izrazim svoje pozitivno misljenje prema tvojim fotografijama 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Slazem se da se vestina ne uci samim tim sto se poseduje bolji fotoaparat, al mislim da ne moze da se porice da je vidna razlika u kvalitetu izmedju slika napravljenih sa npr canon powershot S95 i canon EOS650D. No, verujem da je malkice tema offtopic, samo htedoh da izrazim svoje pozitivno misljenje prema tvojim fotografijama 0takoje.gif

hvala lepo :)

sreshchemo se pa fotkati :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Kratka Huja za "R-ove"... khm, khm...

 

https://www.facebook...ype=2

 

 

 

 

.

 

Kratka,kratka, jes da ne vozim R-a ali i sa F-om mi je bilo tesko da se sastavim. Spore krivine,klizavo, ali sve u svemu malo se opustimo kad nema Navaka 1Mina.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Dobro, to njegovo "kratka" je bila ironija.

 

Ali i lik sa snimka ima ogoljen motor jer verovatno pada svakih 15 min pri takvoj vožnji. A još pride pogledajte koliko mu zadnja guma kliza.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja ne vido da je pao i jednom a napravio je 10 osmica kao i kolega iza njega... a mora da kliza inače bi dobio "ostav".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: cb750f kr250s zzr600 xt350 dr650djebel vt600shadow gsx1100r vfr400r 650tangai yzf6r gsxr600r zx6r YZFR6R

Radni slajderi (omanji) inace vrlo zahtevna i brza 8 Odlican je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja