Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki zx6r

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Primetio sam, sasvim normalno. Ja sam se ziv usrao kad` sam prvi put probao sportaka (GSX600R). Mislim da sam biciklu vise naginjao u krivini :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Na cestobrodici u zimskom periodu posipaju fine kolicine rizle, tockovi vozila dizu rizlu u vazduh, kad budes pokupio sakom kamencic, nikad vise bez rukavica neces voziti :D a sto se tice voznje, samo lagano, svakom voznjom, svako od nas pomera svoje granice.. Vozio skuter il R, a strah je pozitivna pojava :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Znam za rukavice..kad god skupim neku kintu ode na drugu stranu....a nikako da ulozimu opremu malo....inace nasao sam zx6r 2006 pa je ovaj  na prodaju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

I ako neko zna....kod majstora sam sredjivao karbove zamenio mi iglice i gumice....e sad motor lepo prima gas kaoda ima direktno...lepo povlaci..ali kad radi u leru kao neki coper da tako kazem....nema ono wuuuu nego kao pr pr pr pr...kako samo objasnio bolje ne bi znao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ahaahhahahaha vrlo si slikovit :lol: Hoces zamenu za copera pa bar da ti se cuje kako treba.. :D Salu na stranu, koliko ga cenis?  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

I ako neko zna....kod majstora sam sredjivao karbove zamenio mi iglice i gumice....e sad motor lepo prima gas kaoda ima direktno...lepo povlaci..ali kad radi u leru kao neki coper da tako kazem....nema ono wuuuu nego kao pr pr pr pr...kako samo objasnio bolje ne bi znao :D

 

Nesto ovako slicno ali jos malo izrazenije, to jest vise odsecno ti prekidi u zvuku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

 

I ako neko zna....kod majstora sam sredjivao karbove zamenio mi iglice i gumice....e sad motor lepo prima gas kaoda ima direktno...lepo povlaci..ali kad radi u leru kao neki coper da tako kazem....nema ono wuuuu nego kao pr pr pr pr...kako samo objasnio bolje ne bi znao :D

 

Nesto ovako slicno ali jos malo izrazenije, to jest vise odsecno ti prekidi u zvuku?

 

To batice..uskoro cu i ja klip pa da cujete i vidite..poludecu....zvao sam majstora i vracam mu za neki dan ali mislim da nece umeti da namesti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Ahaahhahahaha vrlo si slikovit :lol: Hoces zamenu za copera pa bar da ti se cuje kako treba.. :D Salu na stranu, koliko ga cenis?  

Imam i ja cm...nisi znao :D Imam cm 125t 1981 :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

 

Ahaahhahahaha vrlo si slikovit :lol: Hoces zamenu za copera pa bar da ti se cuje kako treba.. :D Salu na stranu, koliko ga cenis?  

Imam i ja cm...nisi znao :D Imam cm 125t 1981 :D

 

 

Moja je `93  :sampion:  Cekaj ako ti se sportak cuje pr pr pr pr, je ti se onda Honda cuje wuuuu? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

oterao sam motor kod majstora....Dejan Arizanovic Ari......kaze da njemu ne smeta sto tako radi na leru..ali meni smeta i videcemo sta ce biti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Da li je neko voljan da mi prokomentarise Ninju zx6r 2005-6 godiste,ne mogu da nadjem od nasih neke komentare u smislu pozitivne stvari i mane.hvala unapred

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Da li je neko voljan da mi prokomentarise Ninju zx6r 2005-6 godiste,ne mogu da nadjem od nasih neke komentare u smislu pozitivne stvari i mane.hvala unapred

Djle, shvati ovo dobronamerno, ali mislim da ti bilo koji R motor nije dobar izbor za prvi. Nadovezujem se na temu za R1.

Imas Nindzi od 250 kubika i slicnih, pravi su za nekoga ko nema nikakvog iskustva. Naravno, na tebi je odluka, samo moram da ponovim opsti zakljucak od ranije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Nis,Kraljevo
  • Motocikl: .

Mislim da ce 250cc da mu dosadi bas brzo a tesko ce da ga proda posle za vece :D

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Mislim da ovde ljudi imaju problem da se stave u poziciju nekoga ko ne zna da vozi motor.
Ne vidim potrebu za vise od 30-40ks za nekoga kome je cela ta festa novo iskustvo. Jel toliko dosadno voziti se? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6

Verovatno zeli da kupi nesto sto ne bi menjao par godina.

Ima i vecih motora za pocetnike SV,XJ6,ER6,MT3,7.

Naravno ne R-ovi

 

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Na tu ninja 300 u zivotu ne bih seo pa da mi neko da za dzabe,gledao sam dosta po jutbu i prikupljao informacija,imaju problem sa fabrickim gumama,nema ko se nije skrsio sa njega,jednostavo samo prokliza zadnja guma pod jako malim nagibom i motor pada ko sveca,izuzetno tanke gume i taj motor je enormno mali za mene 

Poslusao sam savete za R1  ali za 600 necu,jer sam dugo u ovoj moto prici znaci jedno 5 6 god i savrseno znam sta je motor,po meni u ovom segmentu od 600 kubika malo preterujete ljudi nije ovo nuklearna fizika poenta je biti hladne glave.Jer ako je neko budala njemu ni 50 kubika neece pomoci kao sto vidjam svaki dan po ulicama.

 

Inace nikada ne bi vozio naked enduro itd itd meni su ti motori jednostavno odvratni i nisu mi uopste zanimljivi,izuetno volim Super sport masine i one me iskljucivo privlace .Pre svega lepota motora,to mi je na prvom mestu zato se i cimam da pribavim nesto novije,

Hocu da se kalim na ovoj ninji do R1,pa me zanima ako je neko imao ili zna nesto oko tih 05 06 ninji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

2005- zna da se ugasi u voznji, pregrava se ECU od auspuha.

- selektor brzina zna da se potrosi brze nego sto treba 

 

Sto ne mora znaciti da se desava na svakom motociklu. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Kupi od mene salim se...pitanje za iskusnije..kad se skine filter za vazduh i kad se gleda u karbove...znaci vide se 4 sibera...upalim motor i kad dam gas malo prsne gorivo iz karbova preba filteru..mislim da to ne treba tako da radi i da me majstor zajebao

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja