Jump to content

Moto Zajednica

Kontakt brava na Suzuki GSX 600F

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Drugari,nemam iskustva u ovim stvarima,ali ne mogu nikako da skinem kontakt bravu na Suzuki GSX 600F,hocu da je zamenim jer zeza,gledao i pokusavao sam i nikako ne ide.Da li neko zna kako da je skinem?Ima neke kao srafcice ali nece ni jedan srafciger.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

Koliko znam druze to je fabricki zavrnuto ili zakovano jedino da probas urezati necim za srafciger pa da probas odvrnuti il za kljuc ili da mjenjas komplet gornji trokut s dr bravom,znam da sam ja mjenjao kod sebe na 600f od 750 trokut kod njega se moze zavrnuti a kod 600 zakovano ja uzmem te nitne zbrusim brusilicom i skinem bravu 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Hvala.Izgleda kao za inbus srafciger.Posto nisam mogao da nadjem sta-kako,a jedino to i pomislio da treba da se skida trougao,ali ajde da pitam,mozda je pojedeno,nisam mogao da vidim lepo.Ok Hvala bato :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

pa ne mozes zavuci dole ljepo da vidis to je kao nitovano al kod mene se moglo odvrnuti to sam posle vidjeo kad sam zbrusio i skinuo bravu,neces moci dok je trokut gore skini ga ljepo i onda ces vidjeti scime ces moci i kako najlakse da je odvrnes sad ti kazem na 750f se odvrcu ti vijci kao sto je kod mene sad skini trokut probaj necime da urezes da srafciger da probas odvrnes ili zbrusis za neki kljuc da uhvati treba moci da se to odvrne!prvo to probaj da odvrnes !nema n a cemu tu smo da pomognemo 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Kako te zeza brava? Ako ti ključ zapinje prilikom okretanja dovoljno će biti da ga gurneš prema napred kad želiš da daš kontakt ili da ga otključaš.

 

Ovo ti govorim iz ličnog iskustva jer sam i ja hteo da menjam bravu dok mi neki pametni ljudi ne rekoše kako ona funkcioniše na suzukijevim modelima.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Fabricke brave imaju srafove koje kad stegnu pukne glava za kljuc,da niko ne moze da skine-msm lopovi...ako imas to skines trougao i brusilicom proseces za sravciger i skines...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Kad dam kontakt upali lampicu i ugasi,onda ga vratim pa par puta je zezam isto tako i ostane kontakt,a nekad sto kaze SuperPOP upali i tako,ali nekad :zbunjen:,poludeo sam vise i reko da je zamenim,ali jedina solucija je da skidam trougao :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

Zavisi mozda je momku bas brava u problemu?a ne mora znaciti suzuki je to kao i kod mene propisali dihtung suzuki ne mora da znaci ako bas brava bas zapinje i koci teze ide onda je vjer nesto do brave! mozda je motor bio na kisi,ili nesto pa dohvatilo vode ili slicno treba se malo pozabaviti time i utvrditi tacno stanje brave???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Lovcenac
  • Motocikl: Suzuki GSX750F

Pozz. Da li je neko od vas povezivao bavu sa aiexpresa na gsxf. Imam problem pa ako je neko poveziva znacio bi mi savet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1839 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
pre 40 minuta, micopoo je napisao:

Pozz. Da li je neko od vas povezivao bavu sa aiexpresa na gsxf. Imam problem pa ako je neko poveziva znacio bi mi savet.

Samo gubiš vreme.Prepusti to nekom auto električaru i završi posao.Brže i jeftinije,dok nisi nešto više zeznuo.Ovako na daljinu ,što bi rekao @Krokodilomože samo vrač da ti pomogne.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja