Jump to content

Moto Zajednica

Vacanze Italiane

Recommended Posts

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ja sam maločas provalio a mislim da izvestan broj ljudi ovde koristi isti servis.

 

info sa sajta dodaj.rs:

Pohrani.com i Dodaj.rs

Sa 30.11.2015 ukidamo usluge www.pohrani.com i www.dodaj.rs. Dokumenti, koje ste ih predhodno naložili na jednom od web portala više neće biti dostupni pa vam zbog toga predlažemo, da ih prenesete na svoj kompjuter.

 
što će reći, od decembra u putopisu više slika nema  :gaa:
 
 
________________________________________________________________________________________________

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Vidim po onih nekoliko fotografija koje su ostale da sa propustio bas lep putopis , steta ...

 

Vracanje fotografija predpostavljam ne dolazi u obzir , dali ima sanse da postavis mapu ?

 

U svakom slucaju , hvala , mnogo lep putopis ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Vidim po onih nekoliko fotografija koje su ostale da sa propustio bas lep putopis , steta ...

 

Vracanje fotografija predpostavljam ne dolazi u obzir , dali ima sanse da postavis mapu ?

 

U svakom slucaju , hvala , mnogo lep putopis ...

 

Jbga, @Doktor me natociljao  :) na početku putopisa da fotke postavim na eksterni sajt,  a sajt je kasnije umro  :/ . Ruku na srce, BJB sajt je u to vreme drugačije baratao sa fotkama, nisu prikazivane kao sada nego kao ikonice pa je trebalo kliknuti na svaku ponaosob da se otvori - što je bilo iritantno.  :grr:

Ako pronađem vremena i administratori dozvole, tj. otključaju putopis za naknadne izmene, ubaciću slike ponovo - nije to veliki problem.

Mape (track loga)nema; vozio sam na inspiraciju. 8)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

 

Vidim po onih nekoliko fotografija koje su ostale da sa propustio bas lep putopis , steta ...

 

Vracanje fotografija predpostavljam ne dolazi u obzir , dali ima sanse da postavis mapu ?

 

U svakom slucaju , hvala , mnogo lep putopis ...

 

Jbga, @Doktor me natociljao  :) na početku putopisa da fotke postavim na eksterni sajt,  a sajt je kasnije umro  :/ . Ruku na srce, BJB sajt je u to vreme drugačije baratao sa fotkama, nisu prikazivane kao sada nego kao ikonice pa je trebalo kliknuti na svaku ponaosob da se otvori - što je bilo iritantno.  :grr:

Ako pronađem vremena i administratori dozvole, tj. otključaju putopis za naknadne izmene, ubaciću slike ponovo - nije to veliki problem.

Mape (track loga)nema; vozio sam na inspiraciju. 8)

 

 

 Bas ti hvala na ponudenom trudu , nadam se moderatori citaju ....

 

 Nisam ni ocekivao trek log , vise odokativna Google mapa ... 

 

u svakom slucaju  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

 

Jbga, @Doktor me natociljao  :) na početku putopisa da fotke postavim na eksterni sajt,  a sajt je kasnije umro  :/ . Ruku na srce, BJB sajt je u to vreme drugačije baratao sa fotkama, nisu prikazivane kao sada nego kao ikonice pa je trebalo kliknuti na svaku ponaosob da se otvori - što je bilo iritantno.  :grr:

Ako pronađem vremena i administratori dozvole, tj. otključaju putopis za naknadne izmene, ubaciću slike ponovo - nije to veliki problem.

Mape (track loga)nema; vozio sam na inspiraciju. 8)

 

 

Doktor je samo rekao ono sto smo mislili svi mi koji smo u to vreme citali tvoj putopis :neznam:  Bilo bi sjajno da obnovis fotke :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1426 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Bilo bi extra ako te ne mrzi, ima nas koji planiramo ove godine da posetimo Siciliju i Calabriu :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ekstra ti je fora gde držiš lanac pa se pola reg.tablice ne vidi i zaštićen si od kamera :takoje:. Jesi li imao problema sa pandurima kada te zaustave?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Fasciniran sam.

Malo je reci da sam uzivao i da sam se uziveo,prvo se iznervirah zbog fotki ali mi kasnije,uz takav stil pisanja nisu nedostajale.

:care::care::care::takoje::takoje::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Ahhh ne verujem da nema nastavka, neeee?!?...

Koliko je ovo dobra avantura bila, čak i to što više nema fotki nije toliko bitno, koliko je savršen stil pisanja i  poenta ubodena u srce direkt!

Svaka ti čast majstore, i na ovakvom putešestviju, i na stilu pisanja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Po drugi put sam pročitao putopis i šta reći a da to kolege već nisu rekle. Hteo sam da svoju decu (osnovac i srednjoškolac) uputim da ovo pročitaju i da nauče kako treba da se izražavaju, a ne samo skraćenicama na mobilnom, ali mi jako nedostaju fotografije da ih namamim...

Zamolio bih Drs-a i admine da se to reši jer ovaj putopis po svemu spada u najlepše i predstavlja pravo bogatsvo na našem forumu. :jee1::takoje::jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja