Jump to content

Moto Zajednica

Dje s` Ba ...

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

Hadžibeglučenje,…

 

 

B_(278).jpg

 

 

 

 

 

Čaprazdivan, …

 

 

B_(253).jpg

 

 

 

 

 

Tisina - snima se.

 

 

B_(277).jpg

 

 

 

 

 

Javlja mi se da ce Goginica uskoro da poseti ovo mesto.

 

 

B_(254).jpg

 

 

 

 

 

Ne bih vas vise zamarao sa ovom oazom. Dodacu samo da Zelenkovac moze da znaci da je Zelenko odatle, ili ako nije, onda da je to Zelenkovo omiljeno mesto u koje ce on uvek svratiti kad god mu se ukaze prilika.

 

 

...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

Dalje smo do Banja Luke ipak vozili asfaltom. Posle pedesetak kilometara i cetrdeset minuta voznje preko Manjace, stigli smo do kasarne “Mika Bosnic” na domak Banja Luke. Tu je Leon davno, dok smo se zvali Jugoslavija, bio vojnik. Na nekih 500 metara pred kapijom, u toku voznje, je usporio i skinuo kacigu. Znao sam za to, ali nisam znao da je ta kasarna bas tu ispred nas, te sam pomislio da mu je nesto upalo u oko, ili neki insekt uleteo u kacigu. Bilo mi je cudno zasto se onda ne zaustavlja. Vozim uporedo sa njim i upitno klimam glavom. Odgovara glasno: “Mika Bosnic!” Ahaa, ok… i nastavljam da vozim malo brze od njega. Boyze je vec daleko odmakao, a Gogo je bio iza Leona. Ja nastavljam dalje. U retorovizoru vidim da su Leon i Gogo stali. Zaustavljam se i ja. Vracam se. Vratio se i Boyze. Napravili smo petnaestominutnu pauzu da se stisaju Leonove emocije. Mislim da nema tog junaka koji nije zakukao dok mu je trajao vojni rok, ali, takodje ne poznajem nijednog koji nema lepih reci kada sve to prodje. Tako i Leon. Malo se smirio dotakavsi kapiju, ali je prica sama navirala.

 

 

B_(280).jpg

 

 

 

 

 

Ajmo brale, pogoresmo na ovom paklu.

 

 

B_(281).jpg

 

 

...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

Dalje je do, i kroz Banja Luku vodio Leon. I odveo nas na pravo mesto u tom trenutku i za takvu priliku.

 

 

B_(283).jpg

 

 

 

 

 

Sladoled, hladna limunada i baklava. Top predlog dana! Tuborgman naravno nije u toj prici. On ce nesto kaloricnije. Udobno smo se zavalili, osmatrali nase lepo poslagane konjice i okolna desavanja.

 

 

B_(282).jpg

 

 

 

 

 

Bilo je vruce. Bas vruce. Ljudi su teskim koracima prolazili trotoarom iscrpljeni od vrucine. Uocljiva je bila usporenost celog grada. Proveli smo tu ceo sat i konstatovali da je tacna ona tvrdnja u vezi 11:1. Pola jedanaest je bilo kada smo napustili Livno, a sada je 16:30 . Sest sati razvlacimo 160 kilometara.

 

 

Ae u Zalužane!

 

 

B_(284).jpg

 

 

 

 

Prvi od gostiju smo se parkirali u hladovinu krosnje ispred Aero Kluba, mestu sastanka i centralnih desavanja hepeninga - Enguro 2014.

 

Docekali su nas domacini Aero kluba Miso i Goga i tri cure, Kristina, Mil`ca i Jelena koje su dva dana trckale oko nas, prinosile, odnosile, smejale se. Od Enguro ekipe tu su bili Zrila, Dzons, Frža i Igorak.

 

 

B_(285).jpg

 

 

 

 

 

B_(285)a.jpg

 

 

 

 

 

Ostali su bili jos po poslovima, ali su svi vrlo brzo stigli u Zaluzane. Do mraka su stigli svi koji su se najavili da ce sigurno doci. Bilo je dva slucaja vracanja kuci sa pola puta. Rijecani su dosli bez Pajsera, a Ni3ous se vratio u Sloveniju sa bosanske granice. Razlog je stvarno bio bolan. Zaboravio je pasos i saobracajnu dozvolu. Prosao je Hrvatsku jer je ona usla u EU, ali je na granici sa Bosnom bio kraj njegovog putovanja. Hrvatska u evropskoj uniji? Vec godinu dana! Ja sam verovatno pao s’ Marsa kad nisam znao za to. Ustvari, dopao sam iz druge galaksije. Odavno ne gledam TV i ne citam novine. Ni elektronske. Sve je to jedan veliki bulšit. Znaci, ja sam juce bio u jevropi na Moru? Eeeee moja jevropo... pa ti ne znas da su moji koreni stariji od tebe. I ti ces mog sinovca iz Dezele da vracas kuci zbog tvog pisljivog ausvajsa. Sledeci put to nece biti tako... ,te ti piзda materina.

 

 

A gle` Nju!

 

 

B_(286).jpg

 

 

 

Sest jezika govori. Cirilicu i Latinicu cita kao da ih je sama nacinila. Gorski Vijenac zna napamet, ceo. Jodluje. U bubanj zna da udara i Jovano Jovanke zna da otpeva. Kazu neki da nismo imali kvorum. Imali smo! Iako ne fizicki, bili su sa nama svi koji su zeleli da dodju a nisu mogli. Sve smo vas ispljuvali po partijskoj liniji i na nacionalnoj osnovi!

 

Za razliku od Leona koji je mogao samo da dodirne kapiju „Mike Bosnic“, ja sam u moje „Zalužane“ uparadirao na Zelenku sa otvorenim izduvom i u pratnji trojice nestasnih endurasa. Pre tri decenije sam morao na povratku iz „grada“ taksijem da se sunjam u krug oko ograde da bih u blizini moje spavaonice proturio flajku „derivata“ koju mi je burazer doneo dolazeci mi u posetu. Medjutim, straza je uvek sve primecivala i flajka je nestala bez traga. I evo je sada. Nasla me je posle toliko godina.

 

U slucaju Endurace nisam bio antiprotivan. Taman mi je legla da presece onu limunadu i sladoled od pre pola sata!

 

 

...

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

Dalje je sve islo svojim tokom. Razgibavanje tetiva i ligamenata na poligonu je bila odlicna ideja.

 

 

B_(287).jpg

 

 

 

 

 

Uvek po nesto novo moze da se nauci i uvezba.

 

 

B_(288).jpg

 

 

 

 

 

Gogo je nagovestio sta ceka svakoga ko se odluci da poseti njegovu Dinaru. Nek` se zna, pa izvolte!

 

 

 

 

 

 

 

B_(289).jpg

 

 

 

 

 

Ko je probao - probao je. Ko je uspeo – uspeo je. Bitno je pokusati, pa ako ne prodjes iz prve, znaces kako ne treba. Ruku na srce, ovde nije kao u ljubavi. Ovde treba da ti bude sto manji, ali tehnicar. Ipak, snaga mladosti (i ludosti) sve pobedjuje ako je posolis sa malo mudrosti.

 

 

B_(291).jpg

 

 

 

 

I, tog momenta je Enguro zvanicno otvoren. Ogi je presekao vrpcu uz aplauz svih prisutnih.

 

 

 

 

Zatim je moglo da pocne i Zasedanje.

 

 

B_(292).jpg

 

 

 

 

 

B_(293).jpg

 

 

 

 

 

Razne teme su razradjivane.

 

 

B_(294).jpg

 

 

 

 

 

B_(295).jpg

 

 

 

 

 

Di su Splicani – tu je i pisma!

 

 

B_(296).jpg

 

 

 

 

 

Brzinski reset ...

 

 

B_(298).jpg

 

 

 

 

 

Inace, tog cetvrtog Jula smo, osim dana Borca, proslavili i Leonovu godisnjicu braka. Prvu! Jedan Veeeeliki pozdrav za njegovu suprugu Kseniju. Potrefio se Enguro bas tada i sta ces. Lepo je ziveti sa nekim ko razume. Naravno, nije Leon ostao duzan. Cim se vratio, otisli su na jedno lepo putovanje.

 

 

Dva meseca kasnije:

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dobar dan dobri ljudi.., 225 postova
  • Lokacija: Banja Luka,Republika Srpska
  • Motocikl: Transalp 600 PD06 91.god.;Africa twin RD03

Pa dobro Busmane sve nabroja mene nigdje..sta sam ti ja zgrijesio?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Ja se naostrio da procitam sve u komadu a on napisao pola putopisa i stao... 0stabre.gif1oda.gif

 

Salim se naravno, za sada ti odlicno ide! Fino kombinujes tekst i slike tako da citam sa uzivanjem... 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: BMW F650GS DAKAR

Svaka cast za sliku i fotografa,posto je nas (Oskar) bio zauzet presijecanjem vrpce ☺

Pisi,pisi ne staj sad....i naravno slike....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Pa dobro Busmane sve nabroja mene nigdje..sta sam ti ja zgrijesio?

 

Izvini, da li se mi poznajemo?

 

 

 

ps. Jbga, snimatelj je uvek iza objektiva. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Tako mi ove cipele u travi… (peti dan, Subota, 05.07.2014.)

 

AuH al`   su u Banja Luci kratke noci! Pola sata spavanja i vec svanulo.

 

 

B_(297).jpg

 

 

 

 

 

 

B-299.jpg

 

 

Tokom dorucka je nasim ocima bilo bolno. Sunce kao da je zracilo trnjem a ne svetloscu. Razgovor sa moto policajcem u cik zore je bio krajnje realan o svemu vezanom za motorciklizam. On ce nesto kasnije provesti nasu kolonu kroz Banja Luku i izvesti nas do puta ka Manjaci. Pred nama je dvestotinjak kilometara celodnevnog druzenja.

 

 

 

 

B-300.jpg

 

 

 

 

 

Moram da napomenem da nemam nijednu fotku sa Engura, osim onih par kada smo dosli u Zaluzane. Kada sam video kolicinu fotonaoruzanja kojim raspolazu domacini, jednostavno sam zaboravio da imam Fudzija. U temi o Enguru su fotografije vec sve rekle. Dobio sam blagoslov da mogu neke da iskoristim za ovu pricu pa se zahvaljujem autorima. Dakle, naredne fotografije su autorsko vlasnistvo Gorana, Kubika, Iruda, Jimmy LaLe, Zrile, Nikole M, Oskara, Svestenika… a Zoxbl je bio najvredniji kada je u pitanju video material. Preko 40 kratkih klipova su na njegovom kanalu:

 

 

http://www.youtube.com/user/zoxbl/videos

 

 

 

 

 

B-301.jpg
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Honda africa twin rd03

I tako ti velis, teska africa 1moto3.gif..... u iscekivanju nastavka1care.gif1Mina.gif veliki pozdrav, velikom covjeku..................................uf pocela repriza druge etape dakara, aj zdrao

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

B-302.jpg

 

 

Po izlasku iz Banja Luke smo provezli tridesetak kilometara asfalta do Manjace. Subota je i suncan dan je izmamio vikendase da pobegnu iz grada te je taj put bio malo opterecen saobracajem, a nasi vredni domacini su leteli oko kolone kao osice ne bi li napravili neku dobru fotku. Zbog toga bih se po nekada malo uplasio jer je put vijugav i ima dosta nepreglednih krivina, a saobracaj aktivan. Ali, to je njihov teren i oni to voze zmureci, pa je moja briga bila relativno neopravdana.

 

 

I, dosta je asfalta, ulazimo u nas raj!

 

 

 

 

 

B-303.jpg

 

 

 

U prvom planu Jimmy LaLa. Momak iz Bosanskog Broda koji je sam sebe ubedio da nema dovoljno znanja kada je u pitanju offroad voznja i da nema adekvatan motor za tu priliku. Jedino u sta je verovao su bile nove gume Haidenau K60 Scout. Suzuki Freevind je po mnogim misljenjima enduro motor po svom izgledu, ali vise orjentisan na asfalt. Neka i bude tako ali je LaLa demantovao sve predrasude i u vezi motora i u vezi njega samog. Gde god da smo stigli i kroz sta god da smo prosli, on je bio uvek tu negde iza mene sa dobrom pozicijom tela u datoj prilici, siguran i tecan. Iznenadim se svaki put kada se okrenem – gle malog, a kao ne zna da vozi. Kasnije sam, da on to ne primeti, vozio par puta iza njega da vidim kako se bori. Neki ljudi su jednostavno rodjeni za ovu pricu, ali toga nisu svesni, pa tako i On. Mislim da je vrlo brzo ukapirao sam sebe.

 

 

 

 

 

B-303-a.jpg

 

Pero i Zox koriste prvu pauzu za rashladjivanje. Veoma je bitno naneti zastitni fil na kompletan digestivni trakt pre nego prasina dospe u usnu duplju.

 

 

 

 

 

B-303-b.jpg

 

Manjaca je prostrana planina sa najvisim vrhom “Velika Manjaca” na 1239mnv. Daleko doseze pogled u na okolo, a mi gazimo lepim belim makadamskim putem. Gogo je spicio malo napred i zauzeo dobar pozišn za fotkanje.

 

 

 

 

 

B-304.jpg

 

Boyze, Cosmic, Irud i Kubik. Jos se upoznajemo sa okolinom, ali polako pocinje da se dize prasina.

 

 

 

 

 

B-305.jpg

 

Jos jedna SuperTenere iz Splita, izasla iz salona dve nedelje pre Engura i eto je sa Glumcem poBosni.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

 

B-306.jpg

Master of Pikčer – Oskar

 

 

 

 

 

B-307.jpg

 

Darko kulira, a Irud koristi svaku priliku (cak i kada je nema) da podigne prasinu. Inace, Darko je iz Rijeke, PG-ov drug. Kvarner enduro ekipa. Irud iz Zagreba – „Ovdje je na kratko...“. Posle Engura je na TeTki otputovao do Pariza. I jos dalje, do zapadne obale. Sa devojcicom! Na zadnjem tocku mu je bio Mitas c02 koji je ukupno sa putovanjem po Francuskoj presao 11.000 km. Skidam kacigu majstore!

 

 

 

 

 

B-308.jpg
 

Jedna istorijska. Nova i stara Supertenere – Glumac i Velja.

 

 

 

 

 

B-309.jpg
 

Iskusni afrikanac se priprema za upad u krivinu dok ga Mirko i Slavko drze na oku. Pero izTuzle. Na Zasedanju nam je motao odlican hercegovacki duvan i pricao kako je uTuzli napokon podignut spomenik Kozi koju je muzla cela Tuzla.

 

 

 

 

 

B-310.jpg
 

Cosmic forsira sumicu. Splicanin na Pahuljici koja nikako da padne; osim u blato. Cuj – Pahuljica?! ... Super Tenere od 270 kilograma. Mislim, znam, ljubav je to. Tako sam i ja moju afriku zvao „Blonda“.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

 

 

B-311.jpg
 

Renato i Leon, Novalja i Rušanj, Pag i Beograd, Yamaha i Kawasaki.

 

 

 

 

 

B-311-a.jpg

 

Kubik. Slavonski Brod. Glisira po Manjaci.

 

 

 

 

 

B-312.jpg

 

Master of Pikčer je napravio jednu od meni najdrazih fotografija. Hvala Oskare, hvala doNeba!

 

 

 

 

 

B-313.jpg

 

Raskrsce, negde izmedju Manjace i Grmeca pokraj bistre reke Sane. Kolona se rasteglila i malo smo se popricekali. Pauza za fotkanje i cackanje naprasenih nozdrava.

 

 

 

 

 

B-314.jpg

 

Uocljive su posledice nedavnih poplava. Odavde pa u narednih 20-ak kilometara je bilo – smiri rizlu da ne pobije ptice na drvecu. Pokusala je Pahuljica da pobegne Zelenku. Samo je pokusala!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Boga mi Ba, svaka ti čast!1moto3.gif Ajde još malo nam zagolicaj maštu, pa da se svi operemo od ove silne prašine... :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

 

 

B-315.jpg

 

U tuneelUu, usred mraAakaa, sija…

 

 

 

 

 

 

B-316.jpg

 

Bog s` vama, samo na cirku mislite… ma to je PG. Biciklista u dusi, ali Kvarner enduro ekipa mu ne da mira vikendom. Mora stalno da ih voda po Gorskom Kotaru i da im pece kobasice usred nedodjije. Tesko je to, skroz ga razumem, al` sta ce. Kad se mora – mora se. Leti njegov DR350 kao da ima 1350ccm.

 

 

 

 

 

 

B-317.jpg

 

Robert. Slovenac koji je poneo dokumenta. KTM je brzi od expozicije na Goginom aparatu.

 

 

 

 

 

 

B-319.jpg

 

I Matej je poneo dokumenta na svu srecu.

 

 

 

 

B-323.jpg

 

Kaze Matej da je zadovoljan sa VP ogibljenjem od KTM-a na njegovom, sad vec bivsem KLE-u.

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

 

 

B-318.jpg

 

I kazem ja... kad god se okrenem, eto ga Jimmy LaLa. Sta kazu zli jezici - nije Freevind enduro? Jel`?

 

 

 

 

 

 

B-321.jpg

 

Orla napao kamen, a njega napala Divlja Jabuka. Ko ce koga, a?!

 

 

 

 

 

 

B-322.jpg

 

Provrila krv. Nije mu bilo dovoljno, pa je napao i barustinu.

 

 

 

 

 

 

B-325.jpg

 

Izgleda da je ona divlja Jabuka ipak pobedila. Patentiranje nove rucice za kocnicu by Svestenik.

 

 

 

 

 

 

B-325-a.jpg

 

NikolaM, moto putnik i putopisac sa Krk-a. Vozi Kawasaki KLE500 sa prosirenim rezervoarom. Citali ste njegove price sa putovanja u Moto Pulsu. Neki od naslova su: “Daleko je Sibir”, “Dobra vecer Azijo”… Ako kojim slucajem niste citali nista od toga, preporucujem:

 

http://nikola-mrakovcic.from.hr/

 

 

Kroz pricu sa Nikolom, na Zasedanju, pomenem kako smo Leon i ja dosli preko Valjeva, Nevesinja, Livna.

 

 

“Valjevo? Kad sam jednom prolazio kroz Valjevo, prepoznao me je jedan KLE-ovac, tj. prepoznao je motor iz putopisa i sa KLE foruma. Tri reci na ulici i sledeceg momenta smo vec sedeli udobno u njegovoj kuci i pricali o nama bitnim temama. Libero. Jel` poznajes Libera, vozi plavog KLE-a? “- pita me Nikola.

 

Da, naravno – odgovorio sam. Da li da ti pricam sada nase price, ili da to ostavim za neku drugu priliku. U stvari, njegovi putopisi i njegove slike ce ti reci mozda vise nego sto ja umem. Ali ukratko, nas dvojica umemo da pijemo kafu u 5h ujutro dok cela Varda spava pred Kepojebinu 2013. I uzgred, on je sada Afrikanac.

 

Nikola, drago mi je da smo se upoznali i nadam se da cemo jos negde voziti zajedno!

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Boga mi Ba, svaka ti čast!1moto3.gif Ajde još malo nam zagolicaj maštu, pa da se svi operemo od ove silne prašine... :D

 

Vezbaj F dur. Potrajace ovo. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

 

B-326.jpg

 

I tako ti mi uz Grmec, niz Grmec, gore – dole… uzivancija. U enduru je izazov kada ne poznajes teren, kada ne znas sta te ceka. Da li ces u momentu dobro odabrati putanju, da li ces biti na pravoj nozi i da li ces imati resenje za prepreku. To ti podize koncentraciju, ubrzava disanje i ukljucuje sva tvoja cula koja te spajaju sa prirodom i masinom. Sve dok se kreces, osecas celinu, procesor ti je na 100% i zadovoljan si sobom jer umes, jer mozes. Kad osetis da popusta koncentracija, stani.

 

 

 

 

Malo smo se i umorili pa na nekom sirem makadamu napravismo kratku puš/piš pauzu u sumi. Ja sam to bukvalno shvatio pa sam pripalio onu Perinu smotanu od hercegovackog duvana i krenuo sest koraka u sumu, da `prostite. Svi su videli tablu osim mene…

 

 

 

B-324.jpg

 

 

 

… taman sam poceo, kad svi u glas povikase: “NE, MINE! NE, MINE !! `Bem ti i rat, i Grmec, i pisanje, i mine, i sve ti j…. Vratilo mi se nazad sve sto je do tada isteklo! Bež’te noge posracu vas! Bez pakovanja sam u dva korak bio nazad na putu. Uhhhhhh... Posle toga, i kod kuce kad idem u WC, prvo pogledam da na vratima mozda ne pise – “MINE!”

 

 

 

 

 

 

B-327.jpg

 

Ali, teramo dalje. Enguro ne bi bio Enguro da nije bilo malo guranja, tj. dizanja. Suzuki je brend kao stvoren za Enguro. Njih dvojica, DR BIG i DRZ su kao po dogovoru, skoro istovremeno dokazali da su na pravom mestu. Na Enguru. Travnata staza, opustena atmosfera, umirujuca okolina. Fljas! Nista, ali bas nista drugo osim trenutka nepaznje. U travi su se sakrila dva paralelna malo dublja i uska traga kao stvorena da ugrizu prednji tocak. Eto to je bio razlog. Dizi, guraj, teraj – Enguro.

 

 

 

 

 

 

B-328.jpg

 

Vec sledeceg momenta smo se svi poizvaljivali na toj travi i napravili pauzu za marendu koju su nam domacini spakovali za usput. Ujedno, tu je u blizini Dabarska pecina i izvor reke Dabar.

 

 

 

 

 

B-329.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

...

 

 

 

B-337.jpg

 

 

 

 

 

 

B-336.jpg

 

 

 

 

 

 

B-331.jpg

 

 

 

 

 

 

B-335.jpg

 

 

 

 

 

 

B-338.jpg

 

 

 

 

 

 

B-333.jpg

 

 

 

 

 

 

B-332.jpg

 

Dezinfekcija&deratizacija

 

 

 

 

 

 

B-339.jpg

 

Nestasni Robi

 

 

 

 

 

 

 

B-330.jpg

 

Attack position - fiksiranje plena

 

 

 

 

 

 

B-334.jpg

 

I hOP! Kako je to bio veseo skokic kao da Dabrom tece Tuborg, a u njemu pliva Pastrmka na zaru!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja