Jump to content

Moto Zajednica

Èuvaj se èièe kad ide u rikverc

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Scena na pumpi, dvoja kola su ispred mene. Èièa u škodi 130 L je završio tankovanje pre lika ispred sebe, ubacuje ladno u rikverc i kreæe da se isparkirava... Svirao sam i svirao, urlao i urlao. Ladno me je pomerio sa sve motorom 1.5m u nazad, isparkirao se i zalipao a da se nije ni okrenuo. Šta bi bilo da sam bio na æopavoj ne smem ni da pomislim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Strasno... Tako nesto slicno se desilo meni i Neshi jednom pre godinu-dve... Lik platio gorivo na OMV-u, a mi se nabili iza njega da sto pre sipamo gorivo (cim kasa resetuje merac na pumpi).

 

Tad je lik upalio auto, a mi odmah videli belo rikverc svetlo da se upalilo :shock: Ja i Nesha se pogledali onako bledo u fazonu 'Valjda nece!!'. Lik je ladno krenuo u rikvec, pravo na Neshinog TL-a... Sva sreca pa je odmah ukocio cim smo poceli da mu lupamo po kolima :D:lol:

 

Fakin teribl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Strasno... Tako nesto slicno se desilo meni i Neshi jednom pre godinu-dve... Lik platio gorivo na OMV-u' date=' a mi se nabili iza njega da sto pre sipamo gorivo (cim kasa resetuje merac na pumpi).

 

Tad je lik upalio auto, a mi odmah videli belo rikverc svetlo da se upalilo :shock: Ja i Nesha se pogledali onako bledo u fazonu 'Valjda nece!!'. Lik je ladno krenuo u rikvec, pravo na Neshinog TL-a... Sva sreca pa je odmah ukocio cim smo poceli da mu lupamo po kolima :D:lol:

 

Fakin teribl...[/quote']

 

Zakljuèak sa motorom si siguran samo kada je u garaži. Mada opet... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Vama se to desilo dok ste bili na motorima, pa i da poverujes da te nije video... Ali ja sam bio u kolima (ako se yugo moze zvati auto...) u koloni iza tipa i cekamo da skrenemo levo na raskrsnici... I tipu dojadilo da ceka onoga ispred i ladno u rikverc... i bam, odvalio mi prednji branik..... :-D

p.s. naravoucenije za ove sto ih voledu:

vozi juga i bas te briga za branik... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Vama se to desilo dok ste bili na motorima' date=' pa i da poverujes da te nije video... Ali ja sam bio u kolima (ako se yugo moze zvati auto...) u koloni iza tipa i cekamo da skrenemo levo na raskrsnici... I tipu dojadilo da ceka onoga ispred i ladno u rikverc... i bam, odvalio mi prednji branik..... :-D

p.s. naravoucenije za ove sto ih voledu:

vozi juga i bas te briga za branik... :)[/quote']

Ja sam problem resio drugacije

Vozim VOLVO 740(on ima opruge u branicima)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Zajeèar

Meni se desi -èekam da sipam gorivo na pumpi a iza mene dolazi fiæa, lik izlazi iz njega podiže haubu i vraæa se unutra. I otprilike je to tako bilo, nisam baš gledao šta se dešava iza mene. U jednom trenutku (u sred tankiranja) nešto udara u mene i pomera me za ceo metar napred. Okrenem se i vidim da je lik od maloèas, upalio fiæu i i pošao napred sa podignutom haubom. Onda mi se izvinjava i tako dalje.... Ja pogledam i vidim da ništa ne fali motoru jer je udario u izduvni lonac koji je zadnja taèka na motoru, i koji je prilièno dobro fiksiran. Pa mu rekoh "èièa imaš sreæe danas".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Nije cica u rikvercu ali nesto slicno.

 

Na pumpi za gas u NS-u lik natocio, otisao da plati, u povratku do kola prekoracio crevo za tocenje (koje mu je i dalje ustekano u kola), seda, pali i krece... Okrenuo sam se na odvratan zvuk kidanja i video da vuce za sobom oko 1,5 m creva. Na svu srecu pumpa je vec bila iskljucena pa nije bilo curenja, inace odosmo svi,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Zato meni jedan momak pre god dana (tadasnji potencijalni kupac za moj skuter) sa bmw endurom prodao foru..... kompresor na 12V, i 2 vazdussne sirene da ti se kosa najezzi....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Hehe prije par godina ja sa Hondom da tocim gorivom i neka zena se Unom ispred sipala gorivo i lagano ubaci u ler (ili stisne kvacilo) da upali a kocnica nista, s obzirom da je bila lagana nizbrdica bap mene po braniku ja sviraj a ona pun gas i ode :lol:

 

Zene :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Scena na pumpi' date=' dvoja kola su ispred mene. Èièa u škodi 130 L je završio tankovanje pre lika ispred sebe, ubacuje ladno u rikverc i kreæe da se isparkirava... Svirao sam i svirao, urlao i urlao. Ladno me je pomerio sa sve motorom 1.5m u nazad, isparkirao se i zalipao a da se nije ni okrenuo. Šta bi bilo da sam bio na æopavoj ne smem ni da pomislim[/quote']

 

Zato lepo sidjes sa motora, bijes ga kao konja i za to vreme mu objasnjavas sta je uradio.

Vise nikada nece da mu se ponovi tako nesto.

Jedini nacin za takvu stoku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
.... bijes ga kao konja i za to vreme mu objasnjavas sta je uradio

Mozzesh da radish te dve stvari u isto vreme... :shock:

Meni nikad nije uspelo!!!! :(

 

Jedini nacin za takvu stoku

 

Slazzem se!! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija
Scena na pumpi' date=' dvoja kola su ispred mene. Èièa u škodi 130 L je završio tankovanje pre lika ispred sebe, ubacuje ladno u rikverc i kreæe da se isparkirava... Svirao sam i svirao, urlao i urlao. Ladno me je pomerio sa sve motorom 1.5m u nazad, isparkirao se i zalipao a da se nije ni okrenuo. Šta bi bilo da sam bio na æopavoj ne smem ni da pomislim[/quote']

 

Zato lepo sidjes sa motora, bijes ga kao konja i za to vreme mu objasnjavas sta je uradio.

Vise nikada nece da mu se ponovi tako nesto.

Jedini nacin za takvu stoku.

Pazi samo da ti ne dobijes!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja