Jump to content

Moto Zajednica

Honda Hornet - CB600F / CB900F

Recommended Posts

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Meni lepa oba ovaj beli bas bas ali sve je na tebi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Cuo sam se sa covekom. Kod njega je 3 godine, uvezao ga iz Italije on i tamo je farban. Kaze da od ulaganja ima samo lanac, guma zadnja kako ja zelim. Relativno mi je blizu, vrv cu ici sutra da ga pogledam. Elem, zao mi sto nema na oglasima vise onog plavog iz Bg, bas je dobar bio a slicna cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Ma nece da cuje ispod 2200. Zvacu ga za neki dan opet, cenim da ako ovako nastavi tesko da ce da ga proda. :D Komsija je trebalo da bude pod znacima navoda jer sam ja iz Pozege a on iz Uzica. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

vidi miketa kakvu masinu uzeo za taj novac noviji model , trazi dalje, a ako zoves komsa ce da kaze ovaj je zainteresovan i nece da popusti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650
  • U prolazu, 62 postova

Moze pitanje za ljude koje voze horneta? Ako bi izbacili par oglasa do za neke ok novce, tipa do 2300-2400 sto po vama valja videti? Ja iskreno na slici niti znam sta da gledam sta ne. Mislim nije da sam laik bas toliki nego vrv ima nekih detalja koje vi znate a ja ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

registovao sad 20570rsd sa tehnickim u amss,+ puko jos dva soma na super clanstvo za slepanje u slucaju kvara il nezgode...

opeko sam se sa proslim motorom pre par god kad mi crce akumulator na sred ade bojane, trazili slep lokalci do ulcinja 300e (20min voznje max), jedva sam se snaso... od tad uvek, zlu ne trebalo  :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

ne znam , slajderi su mi lepsi, al kapiram da su korisniji crashbarovi .... ja imam slidere tako ga pazario..
video sam u gradu na novom zutom hornetu (zuta i kaciga) nesto izmedju ( na ovaj fazon ) , to mi se najvise svidelo, al nisam mogo da ga stignem da pitam bila bas guzva, a bas je opasno kasnio negde   :) .. al bas dobro izgledalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

registovao sad 20570rsd sa tehnickim u amss,+ puko jos dva soma na super clanstvo za slepanje u slucaju kvara il nezgode...

opeko sam se sa proslim motorom pre par god kad mi crce akumulator na sred ade bojane, trazili slep lokalci do ulcinja 300e (20min voznje max), jedva sam se snaso... od tad uvek, zlu ne trebalo  :zdravo:

mislim da ams ne slepa motocikl. auto da do 100 km al za motor sam skoro siguran da ne, kazu nemogu da ga ucvrste na kamionu proveri jos jednom za svaki slucaj da se ne nadas dzabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

jedno pitnje

trebaju mi slajderi

gde kupiti u Beogradu i da li je potrebno obratiti paznju na navoj ili sta vec

ili da mu nabacim crashbarove

http://i276.photobucket.com/albums/kk16/divizia/DSC_0113.jpg

https://www.louis.de/en/artikel/universal-crash-bar-w-mounting-kit-chromed/10022100?list=67972550

vidi moze li ovo da se montira kod tebe, neces ni da ih pravis proci jeftinije, rade posao a diskretni su.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

REN10270C-600x500.jpg

 

Ova varijanta. I na spoju šipki veći trougao i tu bi se montirao slajder.

 

A u vezi slajdera pitanje, plastika ili aluminijum? Šta uzeti? 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600
stilgar moze prvi motor (mz :jee: ) kad sam trebao prebacim na generalnu zvao amss tad sam imao ono osnovno clanstvo, (slepanje do 40km) dosli bez problema ide kamion sa jednim mz-om moglo jos 20 da ih stane :) 

 

 

 

100km je u slucaju kvara (do najblizeg servisa), u slucaju saobracajne nezgode nema ogranicenja, jedino , kao do 1h popravke na putu mi sumljivo al samo da moze se preveze negde da ne mislim ako mi stane u sred nicega... :takoje: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja