Jump to content

Moto Zajednica

Honda Hornet - CB600F / CB900F

Recommended Posts

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Vidim da se par kolega u ovoj temi raspitivalo o kupovini pa da spomenem da razmisljam o prodaji svoga mopeda. Mada je verovatno neatraktivan jerbo je na strane table.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda Hornet 600
gde kupiti spaner lanca ..i koja je cena...drugaru treba za f3...hoce samo orginal fabricki,,?

Naruči u Hondi u Beogradu ali pretpostavljam da neće biti jeftino ako želiš novo i original. ;)

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Cao svima,

evo i ja sam se pridruzio Hornet ''klubu'',kupio sam ga pre 2 meseca,stvarno sam zadovoljan,''slozili'' smo se od prvog kilometra :) ,u prve 2 nedelje mi je ''zveknuo'' regler,stavio sam Joskin,nakon toga,naravno akumulator,ali osim toga nisam imao nikakvih problema.Procitao sam komentare za potrosnju,moje iskustvo kaze nesto drugacije od ovih koje sam procitao,ako se vozim bas penzionerski,potrosnja je bila 5L,cak jedan deo sa suvozacem.Ako se vozi malo ostrije,idem oko 6-6.5L dok mi na ''otvorenom'',voznja magistralnim putem npr Raska-Kraljevo-Gruza-KG solidne voznje vrti takodje oko 5L.Ide kraj sezone,ali bi definitivno bilo lepo da se pocetkom sledece okupimo na neku voznjicu (apropo onih par slicica koje sam video da su se neki skupili : ) )

 

 

post-37820-0-69062400-1443175782.jpg

post-37820-0-86124900-1443175795.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Da,stvarno je u dobrom stanju,u oglasima bi rekli ''fabricko''  :) ,bas sam imao srece da natrcim na ovakav primreka,realno,jurio sam naked varijantu,ovo mi nije bilo ni na kraj pameti..ali,bilo sudjeno...

2000. godiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

kamo crash barovi

 

Imam neku ponudubda kupim hornet 2007 godiste jel ima nekih mana na sta bi trebao obratiti paznju pri kupovini?pozz

Imam slajdere.Hteo sam da stavim crash ali je komplikovano za 900 da se  odradi. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Imam neku ponudubda kupim hornet 2007 godiste jel ima nekih mana na sta bi trebao obratiti paznju pri kupovini?pozz

JEDINA MANA STO TROSI OKO 5 LITARA. Nemam nikakve zamerke ni za 600 ni za 900.Mozda jedino da obratis paznju na polozaj sedenja,mislim da su ih dizajnirali po malom japancu. Hocu da kazam da nije za vislje vozace od 180 cm.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Pa ja imam 185 definitivno moram probati dopao mi se na oko a i imam super ponudu ali vicecu..I zanima me kakav je na malo duze relacije posto bi cesto isao pravio po 500km dnevno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

bices umoran ali nista zabrinjavajuce... ja imam 187 i 150km u cugu i moram da stanem da prosetam malo i da ispravim ledja... nije hornet ali je cbf600 sto je u principu isto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

bices umoran ali nista zabrinjavajuce... ja imam 187 i 150km u cugu i moram da stanem da prosetam malo i da ispravim ledja... nije hornet ali je cbf600 sto je u principu isto

Stvar kondicije i uvozanosti na motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja