Jump to content

Moto Zajednica

Honda Hornet - CB600F / CB900F

Recommended Posts

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Pregledah ceo podforum Naked, sve do prve teme postavljene 29. juna 2006, i zakljucih da ne postoji sveobuhvatna celina o ovom modelu. Kolege su otvarale pojedinacne teme o specificnim problemima koje su se gasile kako je problem bio resen. Pretpostavljam da bi administratorima bilo zamorno da spajaju sve ove teme u jednu?

 

Ukoliko se vlasnici i zaljubljenici u ovaj model slazu mogli bi u buduce da objedinima nasa iskustva i dileme u okviru ovog naslova.

 

Postao ponosni vlasnik ovog modela za Svetog Nikolu. Zeleo bih, od sveg srca, da se zahvalim nasem kolegi pronto-u na izuzetno kolegijalnoj i nesebicnoj pomoci. Vodjen njegovim iskustvom i ostrim okom izabrao sam pravi primerak za mene:

 

15941617947_d7017495b1_c.jpg

 

15940058970_72d93f0bf7_c.jpg

 

16101558366_dfc18dd725_c.jpg

 

15941600517_3b4046cd8e_c.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Kupio si ekstra motorcikl. Ja imam model od 900ccm i ja sam prezadovoljan. Bukvalno motor za sve, i za grad i za malo putovanja. Ma sve. Drugar ima model kao tvoj i on je isto baš zadovoljan. Motor koji se vozi kao bicikl. opušteno. Svaka čast i da te lepo služi :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

20141225_121306.jpg

 

 

Ovo je moja makina. Odnedavno sam vlasnik, tako da ne mogu mnogo šta reći o motoru. Za sada deluje ok. Rađen je motor, kupio sam ga kao neispravnog. Ostalo je još lanac i lančanike da zamenim i malo oko karbova jer je skidano sve to pa da se naštima kako treba. Posle toga ću i moći nešto više reći, a i lepo vreme se čeka za valajno testiranje :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Razmisljao sam se neko vreme u vezi modela. Oni iz 2006 sa USD viljuskom su mi golicali mastu, 900-ka mij je bila, na zalost, finansijski nedostupna. Odlucih se za ovaj model jer bas ovakav merkam i sanjam zadnjih 6-7 godina.

 

Kupio si ekstra motorcikl. Ja imam model od 900ccm i ja sam prezadovoljan. Bukvalno motor za sve, i za grad i za malo putovanja. Ma sve. Drugar ima model kao tvoj i on je isto baš zadovoljan. Motor koji se vozi kao bicikl. opušteno. Svaka čast i da te lepo služi :takoje:

Od srca hvala kolega. Udeni i ti neku sliku starijeg brata :hej:

 

Ovo je moja makina. Odnedavno sam vlasnik, tako da ne mogu mnogo šta reći o motoru. Za sada deluje ok. Rađen je motor, kupio sam ga kao neispravnog. Ostalo je još lanac i lančanike da zamenim i malo oko karbova jer je skidano sve to pa da se naštima kako treba. Posle toga ću i moći nešto više reći, a i lepo vreme se čeka za valajno testiranje :)

Zaista lepo izgleda na fotografiji. Nadam se da ces sve to zavrsis OK i da uzivas u voznji :moto3:

 

Nadam se da cemo sto manje resavamo tehnicke nedostatke a sto vise uzivamo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Nisam vlasnik Horneta,ali planiram da postanem..Trenutno se vozi Bandit 600 i stvarno sam prezadovoljan,ali mi Hornet merak..drugar mi vozi Horneta 600 (2006),i to je to..samo da se nabode jos neki koji je registrovan na a2 (jbg,fale 2 godine) i dajem svoju bandzu. 1zdravo.gif

post-31663-0-46801700-1422111384_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Uživaj ti na banditu još neko vreme :) Super je to motor. Ja sam jurio Bandita pa mi sasvim slučajno ovo iskrslo i pazario. Plan je bio da polako sređujem, ali đavo ne da mira :P Za dve godine možda te i prođe želja za Hornetom pa nešto drugo bude na tapetu, a tad ćeš moći i da biraš. Dotle voziš vrlo sličan motor koji je takođe odličani uživaš :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

ja sam planirao bandita od kad sam polozio (pre 6 god), gledao ga svaki dan, mislio to je to, i pre godinu i nesto mi jedan dan samo kliknulo i presaltao se na horneta.. tako da ko zna sta ce da bude za par god :)

 

a drug prodao er5 i krenuo da pazari sv650 i sutradan ga vidim na africi 1lol.gif

 

eo i mog 1zdravo.gif

 

Capture_800x536.jpg

 

 

CAM00698_450x600.jpgCAM00628_800x600.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

trebao bih da menjam prednje plocice, pa da li da stavljam nissin fabricke ili neke malo skupje/ kvalitetnije!? da li su stvarno bolje, mislim da li ima potrebem uopste? 1neznam.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Ma batali nalete i uživaj :) Daću ti da provozaš Horneta kad budeš probavao EXO 1000 :D:P Naravno, za jedan krug na Banditu :)

 

 

@boriša

 

 

Aj računate se i vi :):P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Nisam vlasnik Horneta,ali planiram da postanem..Trenutno se vozi Bandit 600 i stvarno sam prezadovoljan,ali mi Hornet merak..drugar mi vozi Horneta 600 (2006),i to je to..samo da se nabode jos neki koji je registrovan na a2 (jbg,fale 2 godine) i dajem svoju bandzu. 1zdravo.gif

Izbor motora koji vozimo je, uglavnom, izbor srca. Bandit je lep, ali mi je Hornet nekako, potpuno subjektivno, blizi srcu :ljubav:

 

ja sam planirao bandita od kad sam polozio (pre 6 god), gledao ga svaki dan, mislio to je to, i pre godinu i nesto mi jedan dan samo kliknulo i presaltao se na horneta.. tako da ko zna sta ce da bude za par god :)a drug prodao er5 i krenuo da pazari sv650 i sutradan ga vidim na africi

That's amore :D

 

racunamo li se mi sa malo ustrojenim hornetom hahah cbf600n

Dobro dosao kolega :zdravo: Ja ne spomeuh tvoj model jer videh da vec postoji tema o njemu, a ne bih da budem nametljiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Dva drugara imaju bandite i ja sam razmišljao da ga pazarim, ali kad sam probao Horneta učinilo mi se da je ipak malo lakši za vožnju. Nekako "vožljiviji". I kad sam ga pazario svi kažu pa šta je sad ovo, otkud promena, i ja im ponudim da provozaju bez nekih objašnjenja čisto da vidim da li mi se učinilo ili je meni Hornet više legao. Obojca su izneli isti stav kao i ja, i dalje vozaju Bandite ali i oni kažu da je Hornet lakši za vožnju. Meni je Bandit i dalje preteran motor ali sad ga nebi menjao za Horneta, nikako. Slično ali ipak stvar ukusa valjda ih zato toliko i ima :moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Hornet 600 '02

nadam se da ce tema zaziveti... inace, ja posedujem jedan model iz 2002.god. i zadovoljan sam. samo da nadjem neki vizir koji mi se dopada (jbg, bas sam pi.ajzla po pitanju toga), vetar van grada na duzim voznjama zna malo da umori.... ovaj hermanov mi ne deluje lose, izgleda da je prepravljen sa nekog R-a ili mi se cini?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

nadam se da ce tema zaziveti... inace, ja posedujem jedan model iz 2002.god. i zadovoljan sam. samo da nadjem neki vizir koji mi se dopada (jbg, bas sam pi.ajzla po pitanju toga), vetar van grada na duzim voznjama zna malo da umori.... ovaj hermanov mi ne deluje lose, izgleda da je prepravljen sa nekog R-a ili mi se cini?

Evo kolega pronto ti bas opsirno odgovori :zdravo:

 

Meni je licno jedan od lepsih detalja na Hornetu njegov okrugli far. Samim tim svaki vizir mi je bio suvisan. Nekim cudom ovaj mi je bas legao. Pomaze znacajno na vecim brzinama.

 

Moze li Hornet 600 da se provuce sa oko 5 litara gradske voznje? Penzionerska naravno.

Zavisi kolika ti je penzija :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

Moze li Hornet 600 da se provuce sa oko 5 litara gradske voznje? Penzionerska naravno.

 

ja ispod 6,5 po gradu nikad nisam uspeo da spustim, bas penzionerske voznje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja