Jump to content

Moto Zajednica

Kozno odelo...ili

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Pre dve nedelje uzeo sam i Dainese Laguna seca ...

 

Moze da se vozi od 12c ... uz windstoper ili neku "maramu" uz vrat....ispod aktivni ves dugih rukava i majica kratkih rukava....Vetar duva ali ne probija...videcemo kako ce biti kada je toplije..ali mislim da nije pametno nikako ako je preko 30c..mozda samo nocu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Zasto ne bi bilo? Koliko vidim odelo ima dosta, necega nalik na mesa, a ima i luftere. :)

Jel ne probija tu na unutrasnjim stranama ruku i ostalim delovima od tog materijala? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Ljudi, mozemo mi stavljati  obican sundjer koji isecemo, stavimo u jaknu ili pantalone i kazemo da je to protektor!!!

Jedini pravi sertifikovani protektori MORAJU da imaju oznaku  "EN 1621-2, Level 2" i to je cak ogromna razlika izmedju Level 1 u odnosu na Level 2, naravno da je Level 2 bolji. Ko uzima protektore za jaknu, pantalone ili samo ledjni protektor OBAVEZNO gledajte da ima te oznake. Kineski ili neki nazovi protektori nisu ni za skejt, bez uvrede bilo koga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Zasto ne bi bilo? Koliko vidim odelo ima dosta, necega nalik na mesa, a ima i luftere. :)

Jel ne probija tu na unutrasnjim stranama ruku i ostalim delovima od tog materijala? :D

 

NIje mesh, nego neki "textil" verovatno za lakse savijanje ruku i za ne daj boze ako treba da medik sece makazama :) ... Ima sa strane dva luftera...I ne probija vetar nigde..bar na temp od 12c

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2022 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

Moje skromno iskustvo je da je teleca koza nezamenljiva od 0-25C :takoje:  ...na nula ide ispod aktivni ves samo ako je voznja po auto putu,za grad nema potrebe ;)  ...ja ne znam kakvu ste vi to kozu vozili u kojoj vam je hladno? :stabre: ...windstoper potkapa mnogo znaci,problem je samo ta niska kragna ...svaka dobra koza ima unutra mesh postavu koja dozvoljava strujanje vazduha kada je vrucina,normalno je da ces malo da se oznojis ali nista strasno...dvodelna koza obavezno,mnogo veca upotrebljivost od jednodelnog,mozes u nekom prelaznom periodu ili van staze samo jaknu da nosis (sa pojasom naravno)...na 35C+ normalno mesh jakna sa protektorima i duboke patike (zapertlane)...nikada sortc i papuce ili kratke pantalone... :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja