Jump to content

Moto Zajednica

prodajem corsu c

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: bez

Kao što naslov kaže,prodajem corsu c.1,2 sa gasom atestiranim do 2018,reg. do sledećeg novembra,vodi se na ženu.Motor i trap odlični,radi i na gas i na benzin bez greške.Ima sitnijih oštećenja od prethodne vlasnice,verovatno od parkiranja.Izvinjavam se zbog veličine slika(numem da smanjim)

cena:2200€

061/1331223

post-9836-0-91118200-1418578718_thumb.jpg

post-9836-0-97235800-1418578757_thumb.jpg

post-9836-0-33068000-1418578792_thumb.jpg

post-9836-0-28591500-1418578814_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Teško da ćeš dobiti neku ponudu ovako ! Napiši bar osnovne podatke : godište , kilometraža, gume ( letnje - zimske , stanje ). . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: bez

Izvinjavam se na lošim slikama i šturom oglasu,postavih na brzinu.Godište 2002,gume zimske,odlične,kilometraža oko 140000,treba da proverim.Ključ imam i to dva :aha: ali me mrzelo da se vraćam unutra po njih,kao što rekoh slikano na brzinu.Stanje je više nego dobro,odnosno mehanički odlično,a estetski,samo spolja,onako,iznitra očuvan,tako da je zbirno jaka 4. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Prijateljski savet: oglasi su prepuni autmobila, tako da nijanse odlucuju da li ce potencijalni kupac da pozove bas tebe ili nekog od ostalih 100 sto prodaju bas takav auto. Na tvom mestu ja bi oprao auto iznutra i spolja i lepo bi ga slikao sa svih strana, gepek, ispod haube, unutrasnjost itd. Na taj nacin ti se dosta povecavaju sanse da oglas bude primecen u moru ostalih, a samim tim i prodaja.

 

 

Kad kupujem auto oglase sa mutnim slikama ili koji su slikani po mraku pa jos prljav auto odmah zatvaram i ne citam opis dalje. Uvek se zakacim za oglas sa dobrim slikama i dobrim opisom automobila.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: bez

Sve je to meni poznato.Ni ja nevolim oglase kao što je moj.Brzina je učinila svoje,pa sad moram čekati vikend da ga ponovo slikam,naravno opranog. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Kad kupujem auto oglase sa mutnim slikama ili koji su slikani po mraku pa jos prljav auto odmah zatvaram i ne citam opis dalje. Uvek se zakacim za oglas sa dobrim slikama i dobrim opisom automobila.

Isti slucaj kao i ja,ali u 80% slucajeva su ti ulickani dosta losiji od ostalih.

 

Auto koji trenutno posedujem,video sam oglas,jako lose neuredne slike,auto nije opran na slikama,ugasim oglas,nisam hteo ni da nazovem,razmisljajuci isto kao i ti.Sutradan opet listam oglase,i opet naletim na isti oglas,reko aj da ga nazovem,zovnem coveka,odem pogledam i dogovorimo se u dve recenice.Stanje auta neuporedivo bolje nego na slikama.

 

Ima dosta ljudi koji nerazmisljaju mnogo o slikama,a imaju dobre primerke auta,kad pogledas uzivo odusevis se,doteras kuci,pravac perionica 500din i onda uzivas. :takoje:

 

Skoro sam kupio pezo partner (od drugara) koji nije opran NIJEDNOM od 2008god kad ga je uvezao iz FR.Auto je perfektno odrzavan,ali je bio na oko kao grobina,jer je bilo 5 slojeva prljavstine na beloj boji karoserije.Jedno pranje i kao nov,valjda ga prljavstina ocuvala od spoljasnjih faktora :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Dobro, ti si kupio od drugara, a sta da odes da pogledas neki auto, a on ceo blatnjav ? Niti vidis da li ima ogrebotina ni da li je farban ni u kakvom je stanju limarija, kod prljavog auta sve to ne moze da se vidi, dok se kod cistog uglavnom sve vidi. Mozda neki zato nece ni da peru, da prikriju mane.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja