Jump to content

Moto Zajednica

4. zimsko druženje Maxi Scooter Club-a

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Poštovane kolege, drugari, prijatelji...

 

Bliži nam se 2015. godina, godina u kojoj ćemo Bože zdravlja imati jubilarni 5. MAXI susret a kao juče da smo počeli da se družimo... Ipak pre toga red bi bio da sledeću godinu započnemo već tradicionalnim Zimskim druženjem maksiskuteraša kao i svih onih kojima je ova priča draga srcu.

 

U to ime želim da Vas obavestim da će se druženje održati u subotu, 24. januara 2015. godine.

 

Da se malko vratimo par godina unazad...

 

Prvo druženje je održano u januaru 2012. godine i bilo je posledica odlične 2011. godine u kojoj smo imali 1. MAXI susret i maxi vožnje koje su usledile nakon njega: vodopad Lisine, Drina, Rajac, Borač, Ostrvica...

 

22 ljudi se okupilo u Orašcu i fenomenalno se provelo. Popovići su tada konkretizovali nastanak svog najmlađeg derana ::)

 

Evo i par fotki sa tog okupljanja

 

9B8E6A1E-85D0-C944-84F1-B6039C47EDFA_thumb.jpg

 

BA10DEFB-347F-D146-A54E-8AFC9970ECB1_thumb.jpg

 

B2A293CE-1E6D-FD42-9F77-F06EBEC6F725_thumb.jpg

 

2B8EA13C-0D22-434F-B113-F64A157C8EC4_thumb.jpg

 

Posle odlične 2012. godine u kojoj smo imali odličan susret, prvu višednevnu maxi vožnju u inostranstvo (Transilvanija) i gomilu maxi vožnji po Srbiji, došla je 2013. godina i tradicija se nastavila, opet u Orašcu ali ovaj put uz prisustvo 40 ljudi. To zimsko druženje je bila i proslava dobijanja MAXI podforuma u okviru BJB-a. Opet odlično druženje sa do sada najmlađim učesnikom, malenim Veljkom od svima nam poznatog drugara Satelisa.

 

Evo i par fotki sa tog druženja:

 

E1E2F2B8-7C54-854B-9297-8EFF9480A7B1_thumb.jpg

 

3BA861DE-0AC3-9240-90AE-2B5833ADBA77_thumb.jpg

 

581E0516-3171-7B4B-9CE9-16D73F1164CE_thumb.jpg

 

7801706F-E6AF-9D4B-ADD3-DBC24AA3EA21_thumb.jpg

 

Djuru smo jedva spasili da ga žene ne rastrgaju :ooo: nije im ni zameriti - ko bi mu odoleo :P

 

455F5D1B-08D1-D949-BAB2-66BE8750F6D6_thumb.jpg

 

Ta 2013. je bila još jedna sjajna godina maxi ekipe sa dve višednevne vožnje u inostranstvo (Hilandar i Alpi) i gomilom maxi vožnji sa odličnim MAXI susretom. Samim tim trebalo je najaviti 2014. MAXI godinu i najavili smo je sa ovogodišnjim zimskim druženjem koje je bilo u Borči i okupilo do sada rekordan broj učesnika - 53 :care:

 

Opet gomila smeha i dobre atmosfere, finale večeri dolazak Drakule u crvenom! smartu i eto još jednog uspešnog zimskog druženja...

 

U par slika to je ovako izgledalo

 

D39AC516-34FE-0A4B-94FB-FDDC16934BB8_thumb.jpg

 

07D000C1-0249-F447-BAE5-0D203B52B49D_thumb.jpg

 

4184E416-CA8E-3E44-B4E4-6D6CE0C7AEF5_thumb.jpg

 

68285892-B610-7240-825B-B4DCFBAFFC5A_thumb.jpg

 

3BE19A93-A006-4B49-B3D4-BAA93F645F3F_thumb.jpg

 

Lepo bi bilo da sledeće druženje proslavimo opet u rekordnom broju mada to nije ni toliko bitno... Bitno je da nastavimo nit odlične atmosfere i sjajnog druženja po kome nas ljudi prepoznaju svo ovo vreme :takoje:

 

Tradicionalno, za akcijaše biće opet spremljeni kalendari sa fotkama vožnji iz protekle godine - 4. put :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Da konkretizujemo stvari, imam jedan predlog:

 

Da se ovo druženje održi u Žablju u restoranu Vojvodina kod ljudi koji su nam spremali klopu na zadnjem maxi susretu. Znači, da ne bude zabune, ne u Lovačkom Domu gde smo imali zadnja dva maxi susreta već u restoranu Vojvodina.

 

Evo kako izgleda sala

 

059A785D-728E-9149-8B4C-759AC6E4EB05_thumb.jpg

 

B269EC16-E9D3-DD42-9022-B0B9F22B8B24_thumb.jpg

 

Izgrađena pre jedva više od godinu dana. Novo, čisto i uredno. Muzikicu bi pustili preko njihovog razglasa da nam bude prijatnije a ne smeta u razgovoru. Želim da napomenem da bi u ovoj sali bili sami, nema vremenskog roka za kraj druženja :hej: usluga je vrhunska, osoblje ljubazno a cene više nego popularne...

 

Predlog za meni je: čuvene kolenice u kombinaciji sa piletinom sa krompirom kao prilogom i pojačanom salatom + gibanica = 500 dinara :jee: Postoji mogućnost da ako želimo ide i čorba, tad se cena pomera na 600 dinara. Cene pića su takođe vrlo popularne.

 

Imam još jedan predlog ako ima zainteresovanih: Zimska druženja do sada su počinjala od 18 19 h... Ako se pokaže da ima zainteresovanih, možda bih mogao omogućiti da napravimo jedan "fajt" u paintball-u :rat2::rat3: pa se taj deo zainteresovane ekipe skupi oko podne ili kako se već dogovorimo a ostali u već tradicionalno večernje vreme.

 

Razmislite o tome pa ako ste zainteresovani da kontaktiram ljude i vidim koliko bi koštala ta zajebancija i da pripremim najbolji teren za ljuti okršaj :fajt: Da ovu temu ne bi gušili sa paintball-om predlažem da se samo izjasnite ovde da li ste zainteresovani pa bi za zainteresovane (i sve one koje zanima) otvorio konferencijski PP na Forumu i u okviru njega bi se dogovarali o svim detaljima vezanim za paintball. Naravno nikakav problem nije da se naknadno u tu konferenciju uključi ko god poželi :takoje:

 

Možda ispadne još jedna dobra zabava sa gomilom momenata za prepričavanje uveče na druženju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Jао бре што ја волим добру шорку3tuca.gif.

Одлична идеја,нарочито због мог времена јер би ја морао да се врнем мало раније за Београд због ради посла1hmm.gif.

Ја сам за сваку акцију тог типа rat3.gifrat2.giffajt.gif1aha.gif1aha.gif1aha.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Meni se najviše svidža ideja da punimo Alexu sa kuglicama i tako proslavimo njegov silazak ispod 100kg žive vage.

Od cvetne dekoracije bi za astalom voleo hrizanteme.

Jedno pitanje :

Da li pomenuti lokal ima dovoljno veliki parking za Cobetov novi džip ?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Sto se mene tice a i MML-a i Kumodraza mislim da tu nema ama bas nikakvih problema :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Na gore pomenutoj slici, mali Veljasin imao je nesto preko tri meseca

 

 

danas, momak delija ima brkove i bradu....pije pice za mladice 0namigivanje.gif

 

DSC_0023_2.jpg

upload an image

 

I ovoga puta, bit ce sa familiju 1aha.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

kada niste hteli u laser arenu u Slovackoj red je da odemo na paintball u zablju :moto3:

taman da pokupim recept za kolenice imam ih viska od poslednjeg svinjokolja. :moto3:

sto rekose Kragujevcani 24 utefterisan.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

za ... 24.1.ubeležen ... jedino što neznam da li ći kolima ili motorEm i što ( zbog nedefinisanih radnih subota ) ne znam da l ću stići na paintbol ...:givemebeer::BJB1::Bokilic::BJB3::rostilj:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Za druzenje sam raspolozen uvek, a sto se tice rat3.gif, niti mogu da trcim, niti mogu da se sakrijem koliki sam, tako da mou samo da dobacujem ostalima koji budu ucestvovalilol2.gif. u svakom slucaju pratim...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Ne znam za :rat3: :rat3: ,ali se prijavljuje Motor_chica, Motor_che i probaću da nagovorim Andreicu i malenog nam bratića Drakulića...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Daj da ubacimo neko napusavanje ovde da tema malo zivne...

 

Pošto Marakana oće da menja ime, evo mog predloga MALAKARA...

 

(molim da predloge i mrškanja na moj račun pišu samo ljudi koji će posle i da se upišu za "ZIMSKO DRUŽENJE) :nanana: :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

ja, vec sada, znam da tih dana nisam ovde a jako volim i pentbol i dobar tanjir :) ...ovom prilikom da pozelim sjajan provod svima koji budu u mogucnosti da se okupe za druzenje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ajd polako da vidimo sta nam je ciniti sto se rat3.gifrat2.gif tice, zanima me u koliko bi sati poceo fajt, da li je zatvorenog il otvorenog tipa teren?

 

Vidim da se neki clanovi opasno pripremaju, kondicija se podize.....Fanky i Culle krenuli na plivanje....... Alex trci s Barnijem...... Djura pored pranja sudova ubacio brzo peglanje.......... Motor_ce sa dve presao na tri gajbice u jednoj ruci, Vesna vozi Sasu na Kimcu moto1.gif......

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja