Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva Raptor 650 IE sa istorijom ( zamena )

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Bgd.periferija
  • Motocikl: Uljara 750

U duhu cena pol. motorcikala na ovom forumu i Srbiji generalno ( Z 750 S iz 2006-e 3450 eur, VFR 750 RC36 iz 1992-e 1999 eur )

 cena Raptora ide na 3200 eur i moze lokot.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Vrati kilometrazu, niko neće da kupi motor koji ima toliko na satu bez obzira na stanje. Možda je duplo bolji od nekog kojem piše 35k ... Ljudi veruju u ono u šta žele da je istina. Pogledaj bilo koje oglase kod nas,ako nađeš dva motora sa sličnom kilometrazu - ja cu ga kupiti.

Inače, mislim da se računa cena po kojoj je nešto prodato, a ne po kojoj je oglašeno ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Bgd.periferija
  • Motocikl: Uljara 750

Kaze mi jedan lik ispred " Jazbine" u Mladenovcu - Nemoguce da taj motor moze da predje tolko, mora da ti se pokvario sat. Toliko je bio nepokolebljiv da je sat ubagovao nesto, da je i mene ubedio .... da,da,sigurno je tako, kazem, i odosmo na pivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ne kontam u cemu tolka frka oko kilometraze ako je masina zdrava, moj bivsi Suzuki RF 400R je imao 90.000km kad sam ga prodao, a masina je perfektno radila :takoje: 
Ko zna koliko su ove masine sposobne da predju samo da se redovno i kvalitetno odrzavaju, samo kod nas retko ko to radi , i onda kad se pojavi masina sa tolikom cifrom odma ljudi u neverici 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

E moj crni sine italijan je to, nije honda pa da se kurcis, a honda je kod nas u Srbiji kao vino, sto starija to bolja i skuplja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

E moj crni sine italijan je to, nije honda pa da se kurcis, a honda je kod nas u Srbiji kao vino, sto starija to bolja i skuplja.

italijan malo sutra :D  Srce mu je mu je od Suzukija SV 650  ,Cagiva nikad nije proizvodila svoje agregate vec ubacivala tudje, isto kao i Bimota

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

E moj crni sine italijan je to, nije honda pa da se kurcis, a honda je kod nas u Srbiji kao vino, sto starija to bolja i skuplja.

:lol: nasmeja me ! Istina cista,stvarno smo poremeceno trziste,sto vise lazes i muljas to bolje prodjes.. jer kad nesto iskrebo i realno prikazes ispadnes rdjav jer svi ostali lazu za svoje motore i oni ih na kraju i uvale nekom muceniku koji se upecao na varalicu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja