Jump to content

Moto Zajednica

yamaha ttr 250 ili yamaha xt 350

Recommended Posts

  • Drug član, 1320 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Zdravo svima

Sta mislite o ova dva motora I u poredjenju jedan sa drugim koji je bolji?zanima me samo za voznju po brdima.

 

TTR je sigurno bolji motor za off, nisam ga nikad probao jer ih ovdje ima malo, ali jesam

XT350 i ostao pomalo razočaran. DR350 je bitno vozniji motor od XT 350, naprimjer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Nisam obadva vozio, to su stariji modeli, tako da ne znam da li delova ima, ima sigurno, ali koliko kostaju, jer se teze nalaze, po bugarskoj sam ih vidjao s vremena na vreme po oglasima, mislim da su u klasi sa dr350, dr350 sam imao, sasvim dovoljno snage ima, ne preterano, za amatera, veoma izdrzljiv motor, za enduro voznju, ne nesto jace, tako da mislim da i ova druga dva modela da su isti, koji konj gore dole...ne znam zasto si bas odabrao ta dva modela? Imas neku ponudu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Guca
  • Motocikl: Honda ATAS

POzdrav, kao amater I vlasnik xt350 mogu da podelim iskustvo. 350 imam pola godine, odradio sezonu sa njim, presao nekih 500 milja, samo po makadamu I tezim terenima (Golija, Jelica, sume potoci traktorski sumski putevi ). Snage ima sasvim dovoljno, mana je tezina, kada dodje do nekog tezeg terena jako ga je tesko iskontrolisati, bukvalno mi je ispadao iz ruku. Ja sam visok 198cm imam 105kg, relativno sam u formi, ali kada upadne u neki kanal od vode, veruj mi da nije svejedno. Kada je u pitanju cist makadamski put tu je stvar sasvim drugacija, brz, udoban, stabilan, snage ne fali, skroz ok. Ponavljam da sam cist amater, moj zakljucak je da bih radije nesto od 250ccm, lakse za odrzati na teskim terenima, a meni je barem to sasvim dovoljno snage I za sve ostalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja