Jump to content

Moto Zajednica

Prodavnice u bivsa JU

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: Pegaso Strada

Planiram da otputujem na nekoliko dana u Rijeka, idem preko Beograd a pocicu i do Zagreb i Ljubljana. Interesuje me gde u ovi gradovi ili negde usput mogu da najdem prodavnice za moto oprema. Treba mi neka kaciga ali nista preskupo. Ja bi nesto jeftinije ali sa dobra ocena na onaj sajt "sharp" gde ima testove za sigurnost kacige. Usput moze da uzmem nesto plus pored kacige :D. Hvala puno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA
Planiram da otputujem na nekoliko dana u Rijeka, idem preko Beograd a pocicu i do Zagreb i Ljubljana. Interesuje me gde u ovi gradovi ili negde usput mogu da najdem prodavnice za moto oprema. Treba mi neka kaciga ali nista preskupo. Ja bi nesto jeftinije ali sa dobra ocena na onaj sajt "sharp" gde ima testove za sigurnost kacige. Usput moze da uzmem nesto plus pored kacige :D. Hvala puno

 

Neke od Caberg kaciga imaju 5 zvezdica na Sharp testu, u Srbiji kostaju oko 100-300 Eur, imas ih u Beogradu (uradi Google search "caberg duke beograd" na primer). Problem je sto verovatno nemaju sve velicine na lageru, pa proveri pre polaska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: Pegaso Strada

Neznam za velicinu to je malo problem, jer imam Grex velicina L gore mi je dobra al dole kod obrva i vilica mi je labava. Neznam koi proizvodac ima malo uski doni deo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: Pegaso Strada

Samo da javim da sam kupio kacigu. Bio sam u onaj outlet Dainese ali nije imalo broj od to sto mi se svigjalo. Tako da u Trst sam bio u Beps i kupio sam LS2 ff370.1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja