Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot 407 2.0HDI

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kolega prodaje dosta povoljno svoj licni auto. Kad kazem povoljno, nisam uradio matematiku koliko bi izasao kod nas sa putnim troskovima, carinom i ostalim stavkama, ali je povoljno za NL uslove i koliko sam video na nasim oglasima od svakog je jeftiniji za 1500e, plus sto je fakor 3 u opcijama. Drugi je vlasnik. Ko trazi ovakav auto sigurno ce prepoznati prednost ovog auta u odnosu na neki proizvoljni svercerski. Kupcu mogu pomoci oko kupovine, papira, itd..

 

Opcije: klima, tempomat, zatamnjena stakla, kozna sedista sa elektricnim podesavanjem, grejaci u sedistima, automatsko blindiranje ogledala, velika navigacija, telefonska priprema, senzor za kisu

 

Od mana, malo je udaren zadnji desno krilo. Kod nas bi to kostalo ca 100e da se sredi, kod dobrog majstora. Ako je neko ozbiljno zainteresovan mogu pitati za jos slika po zelji, eventualno video snimak.

 

 

 

Godiste: 2006

Km: 290.000, originalno sa sertifikatom, drugi vlasnik.

Cena: 3500e(fiksna) mada ne verujem da bi propustio kupca za 100e nize.

 

Slike:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Lep auto, samo - kad si već pomenuo da je malo oštećeno zadnje desno krilo - mislim da bi trebalo i to da slikaš da potencijalni kupac ima uvid u oštećenje . :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nikakav problem nije da se slika, cak i druge slika ako nekog zanima.Reci cu mu neka slika svakako ostecenje i mozda jos poneku sliku, gepek, ispod haube, itd.

 

Hteo sam da napisem ali izgleda zaboravih, da ja nemam nikakav interes u ovoj kombinaciji niti se ugradjujem u cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Jbt, cek cek, pa ja bi to kupio, ali ne znam koliko ce da kosta dok to dodje do Beograda u moje dvoriste na bg table???

 

E da, daj bre info o kolima. Gorivo, ccm, konjaza..itd

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

2.0 HDi je dizelski agregat, tacne zapremine 1997cm³ a snage 100kw okruglo ili 136KS preracunato.

 

Potrosnja po knjigama je 4,9 na otvorenom, 5,9 kombinovano, a po gradu pise da ume i 7L da potrosi na 100km.

CO2 = 155 g/km ukoliko je to nekome bitno.

Tezina = 1490kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

E da, sto se tice troskova, ovde u NL ako mislis da ga teras putem trebas export tablice i osiguranje na 15 dana, to sve sa mozda nekim propratnim papiricem izadje 200e. Km do BG nekih 1600 pa moze potencialni kupac i to da preracuna, usput imaju vinjete kroz austriju madjrasku(ili sloveniju/hrvatsku) i to izadje jos nekih 50e.

 

Troskove speditera kod nas, carine i ostalih trange frange, zaista ne znam, to mora svako za sebe da se raspita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Prelepo :)

A ako je to originalna kilometraza, taj motor bi trebao (morao) da predje bez po problema jos toliko, znaci jos +300.000 km bez ikakvih kvarova, ako je redovno odrzavan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Kako sam ja dobio informaciju, ovo je matematika:

Ako ima EUR 1 da ne placas carinu onda imas za coc obrazac 100 eura, spedicija 120 eura, pregled 100 eura, pdv jedno 1000 eura, izvozne papire 200 eura, i na to jos dodati prevoz tamo i nazad, i minimum dva nocenja (recimo jos 500 eura)

Neka me neko ispravi ako sam dobio pogresne informacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

ako je fiksna cena auta u NL ispadne na kraju oko 5800 registrovan...............

 

ne znam šta si uporedjivao...........početne cene kod nas variraju od 4500 - 6500 za 06-08 godište..............u zavisnosti od opreme i stanja...........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nisam se puno upustao u neka dublja istrazivanja oko cene, matematike itd. Ostavljam to potencijalnom kupcu. Verujem da je najveca prednost ovog auta sto nije predmet svercovanja i dobijes ga iz prve ruke sa originalnim km(sa sertifikatom) i knjizicom.

 

Svaka cast svakom uvozniku, ali nijedan nece ici na svoju stetu a onda kad uporedim cenu kod nas i ovde sve mi bude jasno. Na stranu sto i sam imam skromnog iskustva sa (pre)prodajom vozila i znam gde mogu naci najpovoljnija vozilla a samim tim i stanje u kojem se nalazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja