Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR600F4i & Co touring motori

Recommended Posts

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Pa ja bas i ne volim autoputem da se vozim, osim kada treba brzo da se stigne.

 

Moraću da ih probam prvo, da im uporedim položaje, snagu i Fun faktor.

 

Motor koji mi je bio najveći promašaj i koji se najkraće zadržao kod mene definitivno yamaha xj900s, Želeo sam Veliki I udoban da bude zanemareci njegovu težinu u svakodnevnoj upotrebi po lokalu Kada Sam Ga kupovao. Motor je bio sjajan za celodnevnu vožnju, zaista udoban I predivan za krstarenje, Ali Ne Bih vise da pravim istu gresku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

Ja imam cbr f4 i mogu ti reci da sam za godinu ipo dana napravio skoro 5000 i prezadovoljan sam sa svime osim sa potrosnjom!!! Ja neverujem onom ko kaze da on moze da trosi 7l po gradu i manje na otvorenom.da se razumemo mooooozda moze al da ga vozis ispod 5000rpm(95-100km/h)a ovakav motor nemozes voziti tako....onda kupis skuter i vozis 100km/h.nema sta nisam radio sa karbovima i uz neku mesovitu voznju na otvorenom i motanja po krivinama trosi mi od 8-10l...sto se tice masine i lepote perfektan je!!!i nabitnija stavka zastita od vetra je katasrofa al ok sta da ocekujes meni je to vise R nego F stavis nadogradnju na vizir i sve reseno.isao sam za Belu Crkvu letos na moto skup i presao u cugu 160km tamo i nazad 160km uz samo blage trnce u rukama,al ne i bolu u ledjima a visok sam 187 i 90kg.znaci nije bas da nije udoban mada kad ides sporije u koloni il nesto ruke otpadaju jer je sva tesina na rukama...toliko od mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja