Jump to content

Moto Zajednica

Drugarica Clanica

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

Naravno da je fake, koja bi lepa i normalna dosla ovde i ovako se predstavila.

 

A moze li jedno od ova dva? Neki isuvise idealizuju svet u kome zive, tako da traziti da bude i jedno i drugo deluje preoptimisticki. Hajde odluci se. :lol: Ionako si postavio i treci uslov, "OVDE".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

i,jel se saznao pol doticnog lica ili da se to utvrdi komisijski :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

i,jel se saznao pol doticnog lica ili da se to utvrdi komisijski :)

 

Ja sam na svom profilu navela svoju lokaciju, a tvoje nigde nema. Jedino bih po tvom Nick-u mogla pretpostaviti da puno vremena provodis u Citroen-u XM??? :zvizduk:

O cijem komsiluku govoris-pises? :neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

tvoja je greska sto nisi video sa kog si profila pisao a moja sto sam se slucajno tog trenutka nesao tu i primetio bilo mi je cudno morao sam da reagujem,inace bi ovo bila vruca tema,mada od samog pocetka se videlo da se u pozadini krije muska fantazija

 

Pa postoji mogucnost da je htela da posalje poruku u ovu temu sa momkovog racunara i da nije primetila sa kog naloga salje, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Hvala,hvala, svim znanim i neznanim junacima ovog foruma. Drago ce mi biti da Vas malkice maltretiram, ali u obostrano pozitivnom smislu.

@ sashac: Mozda i udaja, ali jednog lepog dana. Za pocetak da se "nadjemo", i naravno "probni rad" na odredjeno vreme. Ne dam se ja tek tako lako. :aha:

@ Mrva: Auto iz koga svirkam? Pa, naravno NAJBOLJI, sluzbeni. Lep, zenski, Dacia Logan, i to crvene boje. :D

@ roar: Sreca pa ne gubis/gutas slova prilikom kuckanja kao ja, inace bi to "raspRicala" veoma lako moglo postati...bez drugog "R", pa da se kogod ne isprepada.

@ juliet: Nadam se da necu biti samo gosca.

Jedno CIAOS svima! :zdravo:

 

Do sada je bilo pravilo da se zbog otvaranja duplog naloga na forumu član banuje i trajno udalji sa foruma.

Pošto se radi o starom i većini forumaša poznatom članu ja to ovaj put neću da uradim sam, nego ću da sačekam odluku "veća staraca".

Temu za sada samo zaključavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja