Jump to content

Moto Zajednica

Drugarica Clanica

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: Transalp pd06

ja sam vec dve godine clan i godinu pre uclanjivanje posmatram i ucestvujem u ovom sajtu i od samog pocetka nisam znao ubacivati slike odnosno fotografije,cemu sluzi najnoviji status,s kim bi mogo da pijem pivo,ko je previse fin.....znaci za to bi bilo potrebno iskustvo mozda desetak postova ili985 a ne 1.Ono sto sam video svojim ocima i ovaj drugi ~tvoj~post a predhodno pisan i brisan sa drugog profila mi daju prevo da ~ti~ kazem da ubuduce kad ucestvujes u temu proveri sa kojim profilom si ~ulogovan_a~ i fotka ti nije neka izguglaj bolju! KOLEGE OPREZNO SA OVOM TEMOM

Promenio član jovica vl

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Mrva, ja sm ona koja svirka iz najboljeg auta na svetu, sluzbenog. A to sto je crvene boje, pa jos i iz komsiluka (Dacia Logan), ukazuje na lokalni patriotizam, i na pokusaj pripadnosti zenskom rodu.

 

Svirkala mi skoro jedna iz plavog Pezoa 206 pa reko' da proverim da li je stvarno mali svet ko sto kazu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

Mrva, to mi je verovatno bila koleginica, iz konkurentske firme. Cim je vozila Pezoa, i to plave boje. I garantovano ti se nije osmehivala kroz prozor, vec je nesto cedila kroz zube. Takve su one-neke. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Da..da...Neko dodje predstavi se, 2 do 3 člana mu požele dobrodoščicu, ali kada "snajka" obidje forum, ide na po 5 strana minimum...Dobrodošla u svakom slučaju :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Da..da...Neko dodje predstavi se, 2 do 3 člana mu požele dobrodoščicu, ali kada "snajka" obidje forum, ide na po 5 strana minimum...Dobrodošla u svakom slučaju :zdravo:

 

U pravu si ali je tako dobro predstavljanje da se zaista mora poželeti dobrodošlica. Dobro ti nama došla.0takoje.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Sashac Ахахахаха, краљу :D Jovica Vl Оћемо лајв слику као конкретан доказ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

. . . dobro došla Tajči . . .

 

Slobodno pitaj šta ti nije jasno ...ja ionako pojma nemam :)

 

hahah....pozzzz

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

profil je fake,mislim da je svima jasno.Evo ja pozivam koleginicu na kafu da se upoznamo.Drugarsku kafu.Komentar nije na izgled,vec na malesnu sliku,koja je skoro neprepoznatljiva...Pa ako je true person,neka nam je dobrodosla.0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

E ebiga Mikula ja već poslao PP da objasnim da ne obraća pažnju na paćenike koji će se možda pojaviti i kojih treba da se čuva, naveo sam neke nikove koji me inače nerviraju; rekoh da među nama ima divnih i osećajnih ljudi koji su iznad malograđanskih gluposti i tih nekih muvanja provokacijom, da može uvek da mi se obrati ako ima neki problem ili jednostavno želi da mi čuje glas, i da se nestrpljenjem iščekujem da sa upoznamo na nekoj od narednih akcija. Sve ono po protokolu, kako se inače radi, završio sa ''Ljubim u oko lepo''.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

Koleginice,ako si ti na slici...tesko ce ici ta udaja...1care.gif

 

Moram Vam priznati, nije trebalo puno vremena da me razotkrijete.

Cestitam, svaka cast! :sampion::jee1:
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: Transalp pd06

tvoja je greska sto nisi video sa kog si profila pisao a moja sto sam se slucajno tog trenutka nesao tu i primetio bilo mi je cudno morao sam da reagujem,inace bi ovo bila vruca tema,mada od samog pocetka se videlo da se u pozadini krije muska fantazija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja