Jump to content

Moto Zajednica

Drugarica Clanica

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

Dobar dan Dobri Ljudi sa ovog foruma, a i ostali se mogu osecati pomenuto!

Zovu me Tamara, Tanja, Tanci, Taja... Tako da me i Vi mozete zvati isto, ili slicno.

Iz okoline sam Panceva. Funkcionisem na relaciji Pa-Bgd-Ja... pa me mozete i sresti negde na tim putevima. Inace sam u sluzbenom autu, osmehujem se prolaznicima, masem im kroz prozor, a ponekom malo i svirnem. Nema sanse da me ne primetite. :lol:

Godiste sam '82., ali Vam necu reci koliko godina imam, posto se dame ne pitaju za godine. A meni su jednom rekli da sam dama. Ujutru se vec nisu vise javljali...

Mopede, motorice, motore i motocikle gotivim od kako znam za sebe. Tome su zasluzni moji u familiji, porodici, braca, prijatelji, skolski drugovi, face iz kraja i napaljeni klinci, Mnoge sam probala, neke vozila duze, neke krace, neke posedovala, a jedan i sada kotrljam. U pitanju je Pulser 125, ono malo cudo koje lici na "skakavca", ali to nije, koje ima tockove i gume za put, ali koje putovanja ne voli, koje stvara neko uzbudjenje samo ako Vas udari na pesackom prelazu, jer ga niste culi da prilazi... Ali je uvek tu, uvek je spreman da skokne do negde i nazad, nezahtevan je za odrzavanje do bola, i trosi kao aku-busilica majstor-Pere iz komsiluka. :lol:

Kazu da umem da okrecem guvernalu, palim motorice i na dugme i na kurblu, a Bogami, ni gurkanje mi nije strano.

Oko mehanike i motoristike imam neka osnovna znanja, pa ako nesto zatreba oko tolerancija i naleganja kod generalisanja agregata.. :D

Do sada nisam bila uclanjena ni na koji moto-forum, ali imam iskustva sa virtualnim druzenjima, tako da verujem da cu se lako uklopiti.

Pored toga sto ce mi biti zanimljivo druzenje sa Vama na BJB, i sto ce biti obostrano korisno, bitan razlog mog dolaska ovde je osoba, koja je takodje Drug Clan BJB-a, i to veoma aktivan i postovan. Za sada smo samo "Clanovi", ali ko zna... Kazu da su se dvoje tako i smuvali...

U zdravlje, i kuckamo se.

"T"

  • Podržavam 22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Dobar dan Dobri Ljudi sa ovog foruma, a i ostali se mogu osecati pomenuto!

 

CARICA!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dobrodosla! Pomoc ces sigurno dobiti, kao sto rece kolega, samo treba da pitas ako te sta muci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pored toga sto ce mi biti zanimljivo druzenje sa Vama na BJB, i sto ce biti obostrano korisno, bitan razlog mog dolaska ovde je osoba, koja je takodje Drug Clan BJB-a, i to veoma aktivan i postovan. Za sada smo samo "Clanovi", ali ko zna... Kazu da su se dvoje tako i smuvali...

U zdravlje, i kuckamo se.

"T"

 

Razlog-udaja.

Cuvajte se postovani clanovi...

Ali nema veze...dobro nam dosla...

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

ako umes sa motorom kao sa slovima-za tebe zime nema :takoje:

 

 

pozdrav !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Hvala,hvala, svim znanim i neznanim junacima ovog foruma. Drago ce mi biti da Vas malkice maltretiram, ali u obostrano pozitivnom smislu.

@ sashac: Mozda i udaja, ali jednog lepog dana. Za pocetak da se "nadjemo", i naravno "probni rad" na odredjeno vreme. Ne dam se ja tek tako lako. :aha:

@ Mrva: Auto iz koga svirkam? Pa, naravno NAJBOLJI, sluzbeni. Lep, zenski, Dacia Logan, i to crvene boje. :D

@ roar: Sreca pa ne gubis/gutas slova prilikom kuckanja kao ja, inace bi to "raspRicala" veoma lako moglo postati...bez drugog "R", pa da se kogod ne isprepada.

@ juliet: Nadam se da necu biti samo gosca.

Jedno CIAOS svima! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Hteo sam u prvom trenutku napisati svasta nesto, posto je tema od samog pocetka imala neobican ton, ali se za sada (posto si nova ovde) pridruzujem zeljama dobrodoslice. Sto ne znaci da cemo uvek biti fini... :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

Zahvljujem se svim junacima koji su imali vremena da procitaju moj post o predstavljanju, i koji su imali dovoljno hrabrosti da odgovore. Mogao bi neko pomisliti da su BAS ONI trazena osoba, pa eto belaja, i krivima i pravima.

sashac, udaja mozda, ali ne na prvu. Kao sto neko rece, ne dam se ja tako lako, i nista bez probnog rada, barem kako to pravila propisuju. Barem prvih 100 postova... :lol:

roar, dobro je da sam se raspRicala, i da ti tastatura, a i ti ne gutate slova, jer bi se bez drugog "R" jos ispalo da sam se...pa bi morao da objasnjavas uz pivo otkud ti to. :takoje:

Mrva, ja sm ona koja svirka iz najboljeg auta na svetu, sluzbenog. A to sto je crvene boje, pa jos i iz komsiluka (Dacia Logan), ukazuje na lokalni patriotizam, i na pokusaj pripadnosti zenskom rodu.

juliet, verujem da necu ovde biti samo gosca, fini smo po politickom opredeljenju, o kome se ovde ne bi trebalo pisati. :aha:

SHOKLA, mogao si, a sto nisi... Eto, tako prolaze oni koji su previse fini. Na svu srecu po doticne, veoma cesto postoje i drugi, a i ostali trenutci. :D

U svakom slucaju, jedno veliko CIAOS svima! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: Transalp pd06

u trenutku posete ovoj temi bila je objava kao da se obraca TamiMoto sa profila ~jednog~ clana u cudu sam citao i nakon nekoliko trenutka post je bio obrisan. konstatujem da je doticna dama lazan profil a iz prilozenog na pocetku teme ne prilici jednoj dami ovakvo nabacivanje. samo slika moze da me uveri u istinu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PA - okolina
  • Motocikl: PEUGEOT bez menjaca

jovice, iako nisi osoba zbog koje sam prisutna ovde, moram ti priznati da imas originalan smisao za upoznavanje, i da mi se svidja tvoj nastup, i nacin "pecanja". I, kao nagradu z to, samo za tebe stize jedna fotografija (ne slika, posto nisam umetnica). Nadam se da ce ti pomoci u odlucivanju sta je istina, a sta je manja istina. :zdravo:post-34783-0-87450800-1416169046_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja