Jump to content

Moto Zajednica

BJB Zurka 2014

Recommended Posts

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Lucky slazem se sa tobom u potpunosti. Razocarajuce je da smo samo 10.350,00 din + 10 eur skupila na ime donacije, a cak 45.000,00 din + 10 eur na ime lutrije, to puno govori o necemu. Mogli smo barem jos duplo ovoliko da sakupimo za donacije koliko nas je bilo. Sledece godine moramo da se nekako popravimo., ja jos uvek mislim da je ona prica sa ulaznicama bila bolja ideja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Nisi u pravu. A šta je lutrija nego donacija? Ljudi koji su dali nagrade su donirali to u svrhu sakljupljanja sredstava a oni koji su kupovali tikete su pare dali, na kraju u isti koš.

 

I budi siguran da je retko ko ako i iko dao donaciju a nije kupio tiket. Ali ne i obrnuto što nije pokazatelj nespremnosti da se donira bez ičega zauzvrat nego jednostavno veoma male finansijske moći ljudi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Glupo je da ulazimo u polemiku samo mislim da smo mogli jos bolje i vise koliko nas je bilo, a novac deli kako god hoces. Prema tvom razmisljanju onda nismo ni trebali da imamo kutiju za donacije, vec jednostavno samo da prodajemo tikete.

Nadam se da cemo svi sledece godine skupiti vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Prihod od shanka je lako mogao biti mnogo veci da je bilo veceg izbora pica, svelo se na pivo i rakiju i sok i kiselu. Ne kazem da ljudi dolaze da se opijaju, ali veci izbor pica bi pomogao.

 

 

p.s. i moje lichno mishljenje (dakle samo moje) je da su prethodne zurke bilo daleko daleko bolje i zanimljivije i veselije, jednostavno bolja atmosfera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Prijatelji moji,sama ideja da pomognemo decici,vec je plemenita stvar.Nije nas bilo previse,svako je prevashodno postupio prema svojim mogucnostima.Ima jos dosta ljudi na forumu,koji nisu bili,a donirali bi,pa stavimo ziro racun gde moze da se izvrsi uplata.Ima jos vremena.Ne treba kukati da je bilo...da smo...hajde da gledamo unapred.Uspecemo sigurno,kao sto uspemo svake godine.Pomislimo na onu decu,i njihovu radost,kad nas vide.Eto to sam hteo da kazem.Teeska su vremena,ali tad se pokazuju prijatelji.1moto3.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Odlicno je ...uvek moze i bolje i gore...u plusu smo...malom , ali bitnom.

 

Imamo neka sredstva i sa gulasha, sa ovim je dobar pocetak....

 

Sada stavljamo akcenat na MOTO Deda Mrazove.... idemo po odela, tu je kljuc donacija za paketice...a treba ih napraviti bar 300 komada....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Ja bih rekao da kada se uračunaju Gulaš i žurka (bravo za tebe Vlado i drilinga i energiju koju ste uložili u ove dve akcije), imamo bolji početak nego bilo koje prethodne godine (pogledajte cifre i uporedite sa prethodnim godinama).

 

Taj novac koji sakupimo je možda nešto i najlepše što radimo, jer osim za klince, setimo se, on ide i za Kulinu. A ono što godinama kupujemo za Kulinu (pelene za odrasle) je u životu tamošnjih korisnika doma razlika između XIX i XXI veka. Svaka ta pelena nam je svima ovde zaista na čast i treba videti koliku to razliku tamo čini, u svakodnevnom životu tih ljudi!

 

Tako da drugari, uopšte to sa parama nije loše do sada. Ne trebaju nam milioni ovde, sve je dobrovoljno i koliko sakupimo, super smo! Ako bude još bolje, još više smo super :zvizduk:;)...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Slažem se sa komentarom Mine.

Nisam hteo da iznosim negativne kritike, jer je cela ova stvar totalno pozitivna.

 

Ali, ipak ali,

 

Sem ljudi koje sam sreo, neke nove upoznao, dao koliko sam mogao, dobio na lutriji par stvari koje će me podsećati na događaj, oduševljen brojem sponzora... bilo je i stvari koje nisu valjale.

 

U pitanju je žurka (na prvom mestu), a ne spontano okupljanje. Muzika, očaj živi. Utiske delim i slažem se sa Minom.

 

Sada kada vidim cenu za zakup lokala, mislim da je nešto veća. Iskreno, onaj lokal ne može da ima čistog prihoda 300 eura za par nedelja rada.

 

Ali da ne mračim, idemo dalje, ima još posla i donacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja