Jump to content

Moto Zajednica

MK. Bezbednost

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

( Ne znam kako, opet se vratio pogrešan klip iako je moderator ispravio, izvinjavam se zaista, zamoljen da ispravi ponovo.)

 

U okviru najvljenog rada sa najmlađima, za proteklih nepunih mesec dana oko 2.000 mališana je animirano po beogradskim ustanovama,  kako je nekada, kada sam i ja bio mali,  vršena edukacija po vrtićima i školama. "Glumac" je mladi glumac Nikola Malbaša, skoro položivši za vozačku A kategoriju, a predhodno pohađeo obuku bezbedne vožnje, ima ga na postavljenim klipovima treninga na poligonu od proletos:

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sjajno....ovaj mali u plavom duksu sto ce voziti motor na dva tocka, 1 napred 1 nazad( 3:05) je moj stariji macak :)

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1161 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

letos sam svirao u Crnoj Gori , mesto Zelenika , kod lika koji drzi kafic i piceriju tu , ispostavi se da je bajker i da je drugi covek tamo u njihovom klubu MK Bezbjednost ... tako se raspricamo o klubu , i on mi kaze da ima to i u Srbiji i da je sve slicno samo se zove Bezbednost a ne bezbjednost. 

 

Od tada mi je zelja da postanem clan ove moto zajednice .. 

 

Kad moze da se dodje , upozna , poprica o svemu ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L
pre 47 minuta, Darko Mihajlovic je napisao:

Kad moze da se dodje , upozna , poprica o svemu ?

Takodje zainteresovan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 12 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

letos sam svirao u Crnoj Gori , mesto Zelenika , kod lika koji drzi kafic i piceriju tu , ispostavi se da je bajker i da je drugi covek tamo u njihovom klubu MK Bezbjednost ... tako se raspricamo o klubu , i on mi kaze da ima to i u Srbiji i da je sve slicno samo se zove Bezbednost a ne bezbjednost. 

 

Od tada mi je zelja da postanem clan ove moto zajednice .. 

 

Kad moze da se dodje , upozna , poprica o svemu ?

 

Pre 11 sati, vazlan je napisao:

Takodje zainteresovan.

 

   Ja nisam formalno član, al ko da jesam i sasvim sigurno ćemo se supruga i ja pridružiti iako sam po prirodi Vuk Samotnjak, pozitivne vibracije čine svoje. Kao i uvek, voljan sam uvek da podržim nešto dobro čak i ako treba na svoju štetu, pišući o klubu ne agitujem niti izdvajam već jednostavno iznosim svoje utiske i saznanja kojih ima napretek. 

 

Osnovni moto kluba je isklesan na zidu skromne sale za sastanke:

 

24274135_311127272719132_2446444699293057024_n.jpg.99fbcb24846f07b8a0469720ce502f50.jpg

 

Sve ostalo je na neki način propratno i neobavezno, kao što su subotnja druženja uz živu svirku za koju muzičari marljivo vežbaju i uče repertoar po željama gostiju, par tonova večerašnje probe za sutra veče:

 

 

Klub nije kafana niti radi svaki dan već po dogovoru članova, nije zatvorenog tipa ali nije ni otvoren za ulicu, svako može doći uz neko poznanstvo, na forumu ima članova kluba, ko ih ne zna, može uvek preko "Đuntine veze " da prisustvuje dešavanjima, pa izvolte u subotu na dobar zvuk u živo, biću i ja gost pa je prilika da se Darko i ja upoznamo i uživo mu se zahvalim za medicinsku pomoć.

 

Učešće u klubu nije isključivo samo kroz članstvo, mada učlanjenjem se stiče niz nekih privilegija, mislim da na sajtu stoji detaljnije, jedna je povlašćena kotizacija za trening bezbedne vožnje recimo. Godišnja članarina je 5.000Din, za parove ukupno 6.000Din. Prostor kluba je uvek na raspolaganju članovima za individualne potrebe ala slavlja sa svojim gostima, tokom zime će biti niz nekih tematskih druženja, kulturno istorijsko veče, HI-FI audifilsko slušanje muzike na komponentama domaćih konstruktora, humor cirkus veče sa karaokama, takmičenje sa "pijanim naočarima", ping pong veče itd. itd., kome šta padne zanimljivo na pamet. Sad sam tek saznao da ti Darko sviraš, samoinicijativno, postoji mogućnost da se organizuje neka svirka bilo kog žanra, ako te i to interesuje pored svega ostalog.

 

MK Bezbednost je praktično prisutan u svim bivšim republikama pod različitim imenima, Bezbjednost, Sigurnost i Varnost, tako da je navedana informacija tačna. Na sajtu stoje kontakt informacije, može i preko ili pozivom na moju malenkost, svako dobronameran je dobrodošao i biće još bolje dočekan.

 

@Vazlan & Co, jednako, dosta informacija mogu da prenesem, ali zaista ne mogu sve da ih popamtim. Jedna od postavki kluba je da nema nikakvih podela ni na kakvoj bazi ukljkučujući i po marki i vrsti motora.

 

 

Promenio član đunta
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Čini mi se da su ova dva motora su potpuno različito opremljena i za potpuno različitu obuku. Uostalom na Grobniku  se radi sportska vožnja, a sa MK Bezbednost sam bio radi se poligonska i relacijska vožnja.....pa ko šta voli ili mu treba....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1161 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

hvala djunta. sve to mi lepo zvuci i to je klub u kakav bih verovatno zeleo da budem . nazalost , to za subote ce meni biti jako tesko , i ja sam muzicar pa subotom uvek peglam negde ... 

 

videcu , razmislicu , mada bih svakako voleo da dodjem nekad kad si tu ( da bar nekog znam) ,pa da se ispricamo ko ljudi . 

 

kad bude neko druzenje , javni mi porukom , pa cu doci ... 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 7 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

hvala djunta. sve to mi lepo zvuci i to je klub u kakav bih verovatno zeleo da budem . nazalost , to za subote ce meni biti jako tesko , i ja sam muzicar pa subotom uvek peglam negde ... 

 

videcu , razmislicu , mada bih svakako voleo da dodjem nekad kad si tu ( da bar nekog znam) ,pa da se ispricamo ko ljudi . 

 

kad bude neko druzenje , javni mi porukom , pa cu doci ... 

 

 

Sinoć sam za vreme probe pozvao svog dugogodišnjeg drugara, "Solaja Audio", nema dodirne tačke sa motorom ali je biciklista, jedava odosmo kući koliko mu se dopala atmosfera i priča, nisam ja ipak toliko pismen da mogu da dočaravam.

 

Klub se greje na furunu a predsednik Vitomir je potpuno angažovan edukacijom mladih, u dve tri škole dnevno sa saradnicima, tako da jedino preostaje neko predveče pre probe benda u kome i on svira iz svog hobija i za naše zadovoljstvo, mogu da te pozovem pa da odemo zajedno a posle ostanemo na slušanju ko što beše sinoć, obično budu malo aktivniji članovi.

 

On 13.12.2018. at 1:20, Satelis je napisao:

Sjajno....ovaj mali u plavom duksu sto ce voziti motor na dva tocka, 1 napred 1 nazad( 3:05) je moj stariji macak :)

 

Pametno dete, "motor" a ne skuter. ;)Zanimljivo je da niko od intervjuisanih roditelja, 10.50,  nije podučio svoje dete da zamoli starijie da ga prevedu preko ulice i da se uhvati za ruku, tako su mene moji učili.

 

Na beogradskoj opštini Zvezdara gde MKB već 4 godine priređuje radionice, nije bilo poginule dece u proteklim godinama, očigledno dobra i pravovremena edukacija ima izuzetan uticaj, kao i u svemu uostalom.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nema večerašnje družbe, previše je snega:

 

967740942_klubzima.jpg.7f71eb1f71f30edd5a1e50ad4eb2a99d.jpg

 

MKB izdaje vrlo kvalitetan časopis, na naslovnim stranama tri broja su ugledne dame kluba:

 

20181215_202910.thumb.jpg.04474eccfcc00db210bdaaa2667cd502.jpg

 

Umesto novog izdanja magazina, sredstva su utrošena na nabavku takozvanih "pijanih naočara":

 

http://drunkbusters.com/about/

 

Naočere simuliraju alkoholisanost u više promila konzumiranja, dejstva različitih opijata i kakvu iluziju oni izazivaju i pospanost, ne znam ni ja koliko različitih je uzeto. Deci i mladima je kroz edukaciju predočen uticaj pogubnih sredstava ne samo kroz rizik u saobraćaju već i u životu.

 

Ovo je jedna lepa ilustracija, pruženu ruku instruktora ova mila devojčica pokušava sa pijanim naočarima da uhvati, jasno se vidi poremećaj orjentacije i motorike i to sva deca vide i uvere se tokm isprobavanja:

 

1664891930_001(2).JPG.fe4d5a187ad5309f13cd22950a7d1a95.JPG

 

Jedna grupa dece gde je i nastavnica učestvovala:

 

 

U nekom od sledećih druženja, posetioci će moći da se lično oprobaju kako  izgleda biti omamljen, organizovaće se i šaljivo takmičenje ko manje promaši crtu na podu, biće snimanja tako da svako  može da vidi sebe kako izgleda i kako se ponaša nadrogiran recimo, a ne da misli da kad popije čašicu ili dve, pegla ko Rosi.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre sat vremena, mali_zmaj je napisao:

Đunta da li se vidimo za novu godinu!? Ja slavim u klubu!!

 

Za svaku Novu godinu, MKB priređuje doček za članove i njihove prijatelje, ništa nobles već skromno za bajkerski đep ali "all inclusive",  sa dva žanra muzike, prevshodno lepom druženju. Postoje  dve Viber grupe, jedna M.K. BEZBEDNOST gde je komunikacija ozbiljna i Veseli bajkeri, zezanje bez limita do granica ukusa i poštovanja ipak. Jutros puštena pozivna poruka, kako stvari stoje, biće tapkaroša konzumacije:

 

2034152410_NOVABEZBEDNA.jpg.336006d4903030e94afe6d9b118ba505.jpg

 

653089917_NOVAVESELI.jpg.2c9eaf0f2112c0c51490b19edefb378d.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

 

Pre 8 sati, Dejan Nešković je napisao:

Zapravo, postoji video zapis vožnje trenažnog motocikla.

U pitanju je moja lepša polovina.

 

Da, Dejanova lepša polovina, ima je na skuteru na nekim od klipova, je tipičan primer kako se na dobrom treningu za vrlo kratako vreme, šta je jedan dan, može i koliko naučiti i unaprediti i svoje umeće i tuđu i svoju bezbednost.

 

On 14.12.2018. at 11:31, milje80 je napisao:

Čini mi se da su ova dva motora su potpuno različito opremljena i za potpuno različitu obuku. Uostalom na Grobniku  se radi sportska vožnja, a sa MK Bezbednost sam bio radi se poligonska i relacijska vožnja.....pa ko šta voli ili mu treba....

 

Ne, radi se o praktično istom tipu motora, i na ovom od MKB se može podešavati ugao nagiba ali je zbog efikasnosti postavljen na maksimalan. Nikad nisam sklapao video klipove već molio druge jer sam potpuno neupućen, sada kroz MKB po prvi put to radim u nekom programčiću i zahteva mi jako puno vremena koga nemam. Osim toga, prikaz treninga kroz video filmčić zahteva više od običnog uklapanja zabeleženih scena, može  pogrešno ili nedovoljno dobro da ispadne pa da odvraća ili plaši, a takođe je projekat obuke zvanično zaštićen intelektalnim pravom pa praktično mora vrlo pažljivo da se "izrežira" i da ga klub odobri, bez obzira što mahom koristim svoje lične sekvence a ostali su mi dozvolili da javno objavim njihovo učešće. 

 

Što se tiče treninga, jednaki zakoni ciklistike dva točka važe bukvalno za svaki tip dvotočkaša, samo je stvar tehnike kako je najbolje prilagoditi pojedinim specifičnim situacijama i izvući maksimum u praksi, dal je to takmičarska staza, off road podloga ili gradsko drumska vožnja u kojoj svi učestvujemo svakodnevno, i do neke livade se vozi motor, retko ko ima mogućnost da se isključivo vozi po namenskom terenu a dovozi prikolicom il kombijem. Rosi recimo ne vozi motor van staze, a ima i svoju privatnu off road i kros stazu, to govori koliko je ulično voženje opasno. Ne radi se o izboru šta ko voli, već o nužnosti i trening bezbedne vožnje koje radi MKB kao i većina škola po svetu, je prilagođen svakodnevnoj upotrebi sa akcentom na bezbednost, odnosno preživljavanje u saobraćaju, i u tom smislu su i same vežbe kao i sama tehnika upravljanja motorciklom.

 

Ovo je primer priručnog učenja sportske tehnike:

 

 

 

Postoje i slajderi sa kremenjem koje pojačavaju efekat koleničenja:

 

58005315_R1-Knee-Down-Sparks1.jpgoriginal.jpg.77b9ac995701092705841c8414506251.jpg

 

A ovo je realnost za koju nije potrebno ni jedno jedino slovce:

 

46885269_2257651917800786_4685681703572733952_n.jpg.d515ff343c3f8167efd24fa656d1315c.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Slaviju rešavam u 6 do 7 sekundi, kao i ranije, nije to problem. Sad me muči potez Slavija - Autokomanda, koji mi je ranije bio mnogo prohodniji. Da li je do pešačkih prelaza, čačkano nešto sa semaforima, značajno povećan broj vozila ili kombinacija svega ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne bi da polemišem jer tema ima potpuno drugu konotaciju, široku aktivnost jednog moto kluba pod koju primarno spada podučavanje veštini bezbedne vožnje u svakodnevnom saobraćaju a shodno propisanim okvirima, barem kolko tolko, jer niko na dva točka nije svetac. Poenta, ili poruka, kako se "popularno" kaže, je da postoje određene razlike u primeni tehnike upravljanja motorciklom adekvatno već pomenutoj gruboj podeli. Iznet je primer tehnike kome svi težimo po uzoru na GP takmičare, vozač okešan na motor i sa drljajućim kolenom izbačenim skroz u stranu, klip na kružnom skveru nalik  najgrđem u ovoj zemlji, beogradskoj Slaviji, u vreme svakodnevnog špica kao ilistraciju realnosti i očite nemogućnosti da se koleničenjem izmanevriše slalomom između tolikog broja vozila. Naravno da može da se preči put na razne načine, ala vožnja trotarom, van išrafirane horizontalno iscrtane regulacije po kolovozu,  ali u svakom slučaju, vožnja takmičarskom tehnikom nije primenjliva i sigurna pre svega, gradsko drumska, neki zovu i službena tehnika, je neuporediva u uslovima kao na slici i niz vežbi i teorija su usmereni ka što bezbednijem kretanju, a ne štoperici.

 

MKB ima nekoliko sportskih članova i šampiona moto trka, postoji realna opcija poduke takmičarskoj vožnji, no otom potom. Naglasiću da je član MKB  legenda, Vuk Tomanović, jedan od prvih  trkača uopšte koji je spustio koleno na pistu, u narednim mesecima biće priređena njegova sportska retrospektiva u prostorijama kluba. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65
2 hours ago, đunta said:

Naglasiću da je član MKB  legenda, Vuk Tomanović, jedan od prvih  trkača uopšte koji je spustio koleno na pistu, u narednim mesecima biće priređena njegova sportska retrospektiva u prostorijama kluba

Ovo je dobra vest,to se mora videti.Inace,za ljude koji to nisu znali,nas sampion Vuk Tomanovic je u svoje vreme trenirao  ulicama Beograda ,vozeci svoju trkacku Yamahu TZ 250,i to upravo potezom sa Vozdovca, preko Slavije  i Nemanjine ulice.Najcesce je trenirao ujutro zbog manjeg obima saobracaja.Brzo se vracao kuci da bi izbegao organe reda (miliciju).Bilo je jos takvih primera gde su beogradski trkaci vezbali na svojim trkackim specijalkama, uz predivnu buku svojih masina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Vuk je za ondašnje vreme bio što i današnji GP trkači. Ni tada kao ni sada, nije postojala trkačka staza i treniniranje motorciklista i atomobilista van oficijlnog pred trku, se radilo po ulicama i putevima mahom noću, al se bar bilo trkalo i to na visokom nivou za razliku od danas gde je auto-moto sport u velikoj depresiji. Glavni problem je neimanje prave piste sa potrebnom pratećom podrškom, a ulica od onda se uveliko razlikuje i gustina saobraćaja jednostavno ne dozvoljavaju nikakav luksuz, a uz to, nema ni posebno školovanih, ili pripremljenih, instruktora koji bi mogli da podučavaju takvoj vožnji. Klub ima školovanog šampiona i ako se steknu prihvatljivi tehnički uslovi, zaživeće i ta vrsta poduke. MKB će naredne godine povremeno organizovati "open day", otvereni trening, gde će se postaviti poligonske vežbe i moći će slobodno da se dođe, vidi i proba uz nadzor instruktora, diskutuje i druži neobavezno i besplatno naravno. MKB ima projekat osnivanja školsko sportskog centra u okolini Beograda i radi se na tome.

 

Ne znam koliko je izvodljiva retrospektiva Vuka Tomanovića zbog njegovih godina, duge se nismo sreli i ovo je jedna od meni dragih fotografija, pre 5 godina:

 

DSC_2140.JPG.0fa3e69a6f2d33164c9ad91c130dd63e.JPG

 

Vedar i nasmejan kao uvek, As koji uvek vozi u punoj opremi, trkački kombinezon ispod tople jakne. MKB insistira na zaštitnoj opremi kao preduslovu bezbedne vožnje, tokom predavanja se prikazuju upečatljive fotografije povreda bez nekog dela opreme, grozno za videti, članovi kluba imaju mogućnost kupovine opreme sa klupskim popustom što je još jedna pogodnost u nizu.

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Prošle subote nezaboravna svirka, gost gitarista Daso Pejoski, izrazito ne voli da bude hvaljen, tako da jedino preostaje da se čuje kad se ukaže retka prilika. Ujedno i predpremijera dočeka Nove godine, svirka za kraj oko 2 sata iza ponoći - profesori, doktori, inženjeri, kontrolori letenja, instruktori, audiofili, konstruktori, muzičari, slikari, čak i roditelji sa decom...

 

 

Večeras akcijaška žurka, Predsednik za primer:

 

005.jpg.292de2cee263f0a5571efa77ff65b503.jpg

 

pa i ostali, bata Toma:

 

007.jpg.92e328006e2002193345b45bd0fde71a.jpg

 

i njegova Slavica:

 

006.jpg.874df82ddb0bb5312914740f179f053b.jpg

 

al na "mladima" svet ostaje, Đuntinica:

 

008.jpg.8ed5f1b697fca478ceb4550713aac2e4.jpg

 

zaduženi timski rad, očišćeno predvorje:

 

009.jpg.0ea3be46dc5f531ba21a2e44164eb087.jpg

 

da sve ide ko Kabeza:

 

20181229_192415.jpg.e4d92231bceb15513b51e8f6ac06baa0.jpg

 

i Deda Mrazov motor, Vučko instruira:

 

002.jpg.75b9df2b317331c188c3e9d2919382e7.jpg

 

20181229_222546.thumb.jpg.07753e128ab002257e3723f5be98cfef.jpg

 

Yamaha drugara Arse:

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1197 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Prošle subote nezaboravna svirka, gost gitarista Daso Pejoski, izrazito ne voli da bude hvaljen, tako da jedino preostaje da se čuje kad se ukaže retka prilika. Ujedno i predpremijera dočeka Nove godine, svirka za kraj oko 2 sata iza ponoći - profesori, doktori, inženjeri, kontrolori letenja, instruktori, audiofili, konstruktori, muzičari, slikari, čak i roditelji sa decom...
 
[/url]  
Večeras akcijaška žurka, Predsednik za primer:
 
005.jpg.292de2cee263f0a5571efa77ff65b503.jpg
 
pa i ostali, bata Toma:
 
007.jpg.92e328006e2002193345b45bd0fde71a.jpg
 
i njegova Slavica:
 
006.jpg.874df82ddb0bb5312914740f179f053b.jpg
 
al na "mladima" svet ostaje, Đuntinica:
 
008.jpg.8ed5f1b697fca478ceb4550713aac2e4.jpg
 
zaduženi timski rad, očišćeno predvorje:
 
009.jpg.0ea3be46dc5f531ba21a2e44164eb087.jpg
 
da sve ide ko Kabeza:
 
20181229_192415.jpg.e4d92231bceb15513b51e8f6ac06baa0.jpg
 
i Deda Mrazov motor, Vučko instruira:
 
002.jpg.75b9df2b317331c188c3e9d2919382e7.jpg
 
20181229_222546.thumb.jpg.07753e128ab002257e3723f5be98cfef.jpg

 
Yamaha drugara Arse:
 
 
 
Video sam ga noću i baš se pitao ko je...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Srećna Nova godinu svima, pored svega i bezbednija vožnja. Doček je bio spontano veličanstven, nije potrebno nikakvo poznanstvo da bi se uklopilo u predivnu atmosferu, prijatno iznenađenje, dolazak Zlatka, (Vazlan-a) i njegove supruge Anite koji su zapucali iz Sombora da bi ušli u Novu godinu sa šarolikim bajkerskim društvom i  pridružiti učešću kluba. Repertoar  pred svitanje, niko ne može ostati ravnodušan muziciranju i glasu iz Anitine duše, još jednom, moj duboki naklon:

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja