Jump to content

Moto Zajednica

Avantura 2014

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

Vracamo se nazad do nekih ljudi koje smo videli da se brckaju u potoku. Miris sumpora otkriva da se radi o mineralnoj vodi.Ljudi nas upucuju da nastavimo asfaltom jos malo napred. Kazu ne mozete da promasite. Sve nase ideje o tom mestu legendarne borbe Spartanaca i Persijanaca padaju u vodu. Pored glavnog puta spomenik kralja Leonida... i to je sve.

IMG_4516.jpg
picture uploader

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

Posle jurnjave po autoputu , a bilo je deonica sa max gasom (100 oktana sipali pa se napalili jeb..a) stizemo u kolevku zapadne civilizacije. Za pamcenje je saobracaj po Atini. Svi zuje ko nenormalni,skuteri cepaju stotku bez problema i to oni manji,ali uprkos tome saobracaj je fluidan bez zastoja i cukanja sa obzirom na gustinu saobracaja stvarno neverovatno.

Stajemo kod nekog salona da se pregrupisemo

salon.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

Sa obzirom da sam iz turistickog mesta brzo kapiram kakva je vrsta hotela ,mada mi saborci ne veruju. Sutradan su videli da sam u pravu. U pitanju je svalerski hotel specijalizovan za popodnevni odmor sa dva ulaza na kontra stranama. Bilo je smesno gledati kako u pola noci iz lifta izlaze parovi sa naocarima za sunce brzim korakom grabeci jedno ka jednim vratima ,a drugo ka drugim. Mozda su malo zurili jer sam sedeo tacno ispred lifta sa fotoaparatom na stolu.

Ujutru krecemo u prvi obilazak grada .Predsjednik nas vodi sa sumnjivom navigacijom koja odjedanput brljavi na sred vece raskrsnice. Tu vodjstvo preuzima Zoki i instiktom nas vodi ko zna gde do prve javne garaze u prizemlju zgrade koja je istovremeno i benzinska pumpa i perionica. Za dva tri evra parkiramo motore i krecemo peske u nepoznato.

Predsjednik se mudro seti da uslikamo nazive ulica da bi znali da se vratimo.

 

cosak.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

Ko ide da obilazi Atinu treba da memorise ove ulice sa table i da izbegava taj deo grad cim krene da pada mrak, osim ako voli da dozivi i tu tamnu stranu koju ima svaki veliki grad. Kroz pustu ulicu srece nas raznosac pice koji nas pozdravlja tako sto do kraja ulice tera neki krs nalik apencu na zadnjem tocku i to natovaren sa desetak kutija pice.Sledeca ulica oronuli prasnjavi hotel sa navucenim debelim  zavesama koje su nekada bile crvene a sada su vise braon boje na cijem ulazu stoje prijateljice noci radoznalo gledajuci u nasem pravcu. Mi ih snimamo i komentarisemo da jedino Zoki mozda ima masu da se baci u klinc sa obzirom na njihove pozamasne gabarite. Odatle krecemo uzbrdo pored gomile malih radnjica koju drze Romi ili Indijci,u stvari izgleda da je ceo taj kvart njihov. KOnacno nailazimo na mapu.

 

mapa.jpg
how to take a screen shot

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja