Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2014

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 4332 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ja sam sa fotkama negde na pola (oko 400 je gotovo) uploadovaću na Facebook kad sve završim.

Album će biti javni, i za one koji Fb nemaju. :)

Biće nadam se gotovo do sutra u ovo doba.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6 2004

Bio sam pri kraju kolone i kada sam sa vrha Kneza Miloša video celu kolonu bilo mi je neverovatno drago što je toliko ljudi tu sa istim ciljem. Sve je ostavilo stvarno prejake utiske, moja prva vožnja u koloni, solidarnost i raspoloženje ostalih bajkera, radost dece kada smo stigli i proveli vreme sa njima, povratak i druženje uz topao obrok...

 

Hvala vam svima na ovom iskustvu i siguran sam da će biti još ovakvih trenutaka.

 

Hteo bih posebno da se zahvalim jednom od kolega bajkera (na žalost ne znam ko je tačno) jer je u trenutku kada sam ja malo zaostao u koloni na uzbrdici pred Sremčicu (jer sam na 50ccm) usporio na nekih 45 km/h i formirao novu kolonu sa mnom dok par minuta kasnije nismo dostigli glavnicu. Iako sam ja mahnuo ljudima koji su iza da slobodno prođu i par njih je prošlo, on i drugar bugsy koji je bio iza mene su to iskulirali i nastavili da voze u koloni. To mi je baš pokazalo to zajedništvo što bajkeri cene i praktikuju. Hvala im na tome. :)

 

PozZ

iKoren

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Ljuuuudi...Da saberem utiske sad..Meni je ovo bilo mnogo lepo iskustvo,prvenac sto se tice Moto Deda Mraza...Sva ta srecna lica decurlije u Sremcici,njihov kez kad je kolona stigla,zelja da se upoznaju,da nas zagrle i sve to..Koliko je malo potrebno da bi neko bio srecan,i kako u stvari ja u zivotu ama bas nikakvih problema nemam...Upoznao sam nekoliko sjajnih ljudi,rekao bih da ih znam ceo zivot....Pozdrav za Marko07,Harry-ja i sestru,Aleksu koji nije na forumu,Bruno 68, Lucky Vladano, i jos jednog kolegu cije ime na zalost nisam zapamtio 1neznam.gif(nadam se da nece zameriti ) ,kao i za sve ostale! 1zdravo.gif

 

Sve najbolje svima,srecni predstojeci praznici vama i vasim najblizima! Sigurno vozite! 1zdravo.gif

Ma di da se ljutim,KOWALSKI ili ti Pedja sedeo do Vladana(s sedu bradu).I meni je bila čast da sedim sa ovim ljudeskarama i jednom mladom Gdjicom i da budem deo ovako lepe i nadasve korisne i humane akcije.Daće bog da se još družimo.I samo opušteno,nemojte MNOGO da lemate one što oće da nas ruše(samo malkice ih IDEMOLIRAJTE!!!)Sretni praznici i dobra sreća :takoje:

 

:hack::BJBDedaMraz::BMW2:KOWALSKI

 

 

Drago mi je da je tako! 1zdravo.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Bio sam pri kraju kolone i kada sam sa vrha Kneza Miloša video celu kolonu bilo mi je neverovatno drago što je toliko ljudi tu sa istim ciljem. Sve je ostavilo stvarno prejake utiske, moja prva vožnja u koloni, solidarnost i raspoloženje ostalih bajkera, radost dece kada smo stigli i proveli vreme sa njima, povratak i druženje uz topao obrok...

 

Hvala vam svima na ovom iskustvu i siguran sam da će biti još ovakvih trenutaka.

 

Hteo bih posebno da se zahvalim jednom od kolega bajkera (na žalost ne znam ko je tačno) jer je u trenutku kada sam ja malo zaostao u koloni na uzbrdici pred Sremčicu (jer sam na 50ccm) usporio na nekih 45 km/h i formirao novu kolonu sa mnom dok par minuta kasnije nismo dostigli glavnicu. Iako sam ja mahnuo ljudima koji su iza da slobodno prođu i par njih je prošlo, on i drugar bugsy koji je bio iza mene su to iskulirali i nastavili da voze u koloni. To mi je baš pokazalo to zajedništvo što bajkeri cene i praktikuju. Hvala im na tome. :)

 

PozZ

iKoren

 

Ako je to bio Bandit sa kUferom,isli smo zajedno,i bila mi je cast! 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd i Knic
  • Motocikl: KTM 1190 Adv 2014

KnicRider i DJJ prvi put ucestvovali u akciji ... stvarno je bilo predivno.

Hvala svim ucesnicima, a deci iz Doma.

Toliko osmeha i zagrljaja nismo doziveli u jednom danu.

Cesto nisam smeo da skinem naocare za sunce da deca ne bi videla koliko su suzne oci od srece i tuge.

Dolazimo i sledeci put povodom ovakvih akcija.

 

 

 

8fSS8t1.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Ovo mi je prvi put da ucestvujem i bilo je stvarno za pamcenje.Pravi nacin da nekoga usrecimo u vreme praznika a verujem da njima to puno znaci.

Tako da cu i narednih godina vrlo rado ucestvovati.1zdravo.gif

post-31409-0-06918400-1419761505_thumb.jpg

post-31409-0-96935500-1419761528_thumb.jpg

post-31409-0-49915600-1419761595_thumb.jpg

post-31409-0-73704300-1419761645_thumb.jpg

post-31409-0-01051200-1419761677_thumb.jpg

post-31409-0-83265800-1419761738_thumb.jpg

post-31409-0-40689900-1419761811_thumb.jpg

post-31409-0-67282500-1419761860_thumb.jpg

post-31409-0-87561900-1419761906_thumb.jpg

post-31409-0-61485700-1419761945_thumb.jpg

post-31409-0-91576200-1419761992_thumb.jpg

post-31409-0-25380400-1419762076_thumb.jpg

post-31409-0-73044700-1419762131_thumb.jpg

post-31409-0-05483800-1419762208_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Evo pa ko želi neka broji koliko nas je bilo!

 

 

:zdravo:

 

 

 

237 motora i jedna bucikla (svaka mu cast), i odmah se izvinjavam ako nekog nisam izbrojao. Nek se javi.:takoje:

Bilo je barem pedeset masina sa po dvoje.

 

Sveu svemu veoma lepo.

 

 

Ko nije bio moze da mu bude krivo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6 2004

 

Ako je to bio Bandit sa kUferom,isli smo zajedno,i bila mi je cast! 1zdravo.gif

 

Tako nešto sam se i sećao ali nisam hteo da nabadam pa pogrešim. Proverio sam na snimku ulaska. :)

 

Super gest, stvarno! :)

 

2BJBNavijac.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Ako je to bio Bandit sa kUferom,isli smo zajedno,i bila mi je cast! 1zdravo.gif

 

Tako nešto sam se i sećao ali nisam hteo da nabadam pa pogrešim. Proverio sam na snimku ulaska. :)

 

Super gest, stvarno! :)

 

2BJBNavijac.gif

 

Bez obzira na kubikazu,velicinu,motora,svi delimo istu strast,i svi smo jednaki (to je makar moje misljenje 1aha.gif ) ..Nema razloga da ne vozim u paru sa kolegom na Vivacity-ju,cak sta vise bilo mi je strava. 1zdravo.gif1moto3.gif

 

Pozz,Toma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Bobane ne bi da se nadovezujem na tvoj koment samo da dodam da smo mi kao družina uvek za te iza tih vrata iza,poreddesno u toj kamenoj kući bili i bićemo KOLATERALNA ŠTETA,pa što bi se oni onda poneli,kako kažeš,kao i svaki Srpski domaćin kada mu udješ u dvorište i izašli makar da pitaju?Kakve su nam namere i da li nam treba neka pomoć.

Bila mi je čast i zadovoljstvo da učestvujem i budem deo ove akcije A,

ONI,ONI neka gaje svoj sebičluk :nanana: i hrane se na grbači ovog napaćenog naroda,samo zarad toga da NJIMA BUDE LEPO.:stabre:

Hvala bogu da ima nas dovoljno zbog čega ova predivna deca :care: NIKAD i slovima NIKAD NEĆE biti zaboravljena

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god
<br style="font-size: 12.222222328186px;">Uvek se pitam,kada god dodzemo na one velike stepenice , ispred one velike bele kuce ,gde obavljamo fotografisanje, pred polazak za Sremcicu, ko tamo zivi i kakvi su to domacini. Nikada ne izlaze da pitaju ,sta radimo na njihovim basamcima, zasto smo obuceni u deda mrazove i gde idemo. Pravi srpski domacin uvek izadje pred svoju kucu i pita se sa putnicima namernicima, ponudi i podeli ono sto se zatekne u njegovoj kuci. Nekada je to solja toplog caja a nekada solja toplog razgovora. Vrata su zatvorena , domacina nema, krecemo velikog srca. Zao mi vas je domacine sto ste stvarno mali a i vas domali a i vas veliki,sto nikada necete osetiti u svojim srcima ono sto mi osetimo u zagrljaju i druzenju sa decom iz doma u Sremcici. Hvala BJB na odlicnoj organizaciji ,svim ljudima koji su ucestvovali , posebno ljudima koji su dosli iz daleka kao i onima koji su bili spreceni da dodju.Hvala onoj deci sto nas cine boljim.<br style="font-size: 12.222222328186px;">

auuu brate , svaka cast za pisanje...

 

0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Uvek se pitam,kada god dodzemo na one velike stepenice , ispred one velike bele kuce ,gde obavljamo fotografisanje, pred polazak za Sremcicu, ko tamo zivi i kakvi su to domacini. Nikada ne izlaze da pitaju ,sta radimo na njihovim basamcima, zasto smo obuceni u deda mrazove i gde idemo. Pravi srpski domacin uvek izadje pred svoju kucu i pita se sa putnicima namernicima, ponudi i podeli ono sto se zatekne u njegovoj kuci. Nekada je to solja toplog caja a nekada solja toplog razgovora. Vrata su zatvorena , domacina nema, krecemo velikog srca. Zao mi vas je domacine sto ste stvarno mali a i vas domali a i vas veliki,sto nikada necete osetiti u svojim srcima ono sto mi osetimo u zagrljaju i druzenju sa decom iz doma u Sremcici. Hvala BJB na odlicnoj organizaciji ,svim ljudima koji su ucestvovali , posebno ljudima koji su dosli iz daleka kao i onima koji su bili spreceni da dodju.Hvala onoj deci sto nas cine boljim.

 

Sebo potpuno te razumem i komentar ti je na mestu.Svojim gestom im po ko zna koji put pokazujemo koliko smo mi veliki a oni i on ce uvek ostati "Mali".Na njima je da pokazu koliko mogu od silnog nameta sto uzimaju od nas i ostalih da odvoje za sticenike iz Sremcice.

Mozda ne rade subotom a radnim danom ne stizu.

Pozdrav BJB velikanima!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Ako je to bio Bandit sa kUferom,isli smo zajedno,i bila mi je cast! 1zdravo.gif

 

Tako nešto sam se i sećao ali nisam hteo da nabadam pa pogrešim. Proverio sam na snimku ulaska. :)

 

Super gest, stvarno! :)

 

2BJBNavijac.gif

 

Bez obzira na kubikazu,velicinu,motora,svi delimo istu strast,i svi smo jednaki (to je makar moje misljenje 1aha.gif ) ..Nema razloga da ne vozim u paru sa kolegom na Vivacity-ju,cak sta vise bilo mi je strava. 1zdravo.gif1moto3.gif

 

Pozz,Toma.

 

Da se pridruzim ovim recima - bio sam odmah iza na onoj djubretarskoj STenari :D

Nema veze ko sta vozi, bitno je da smo svi bili ljudi i da smo ucinili jedno dobro delo ;)

 

Kao i nekima i meni je ovo prvi put... da vozim u koloni, po ovoj hladnoci, na ovom okuljanju i jedino sto mogu da kazem je da je osecaj daleko jaci nego sto sam mogao da pretpostavim. Iako je tamo jako teska situacija i tesko je znati kako je tim ljudima, divno je videti njihove osmehe i osetiti njihove zagrljaje. Ta sreca sto se neko druzi sa njima, sto im posvecuje paznju... taj osmeh koji dobijem kada sa nekim od njih nesto nacrtam, a bolje da ne znate kako crtam :D,sve to... divno iskustvo i nadam se da nikada vise necu propustiti bilo koju slicnu akciju.

 

Ja imam manje fotki nego sto sam ocekivao, na kraju sam se ipak vise druzio nego fotkao ali ono sto imam cu uskoro podeliti...

 

Pozdrav svima i zao mi je sto, logicno, nismo mogli svi vise da se upoznamo i druzimo ali ovih par ljudi sa kojima sam proveo dan su zaista kul ekipa i jasno mi je da je tako bilo u svakoj grupi, za svakim stolom...

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja