Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2014

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

HOHOHOHOOOO,

ponovo nam priroda pomaze da obradujemo decu ! Napolju je suvo, a to sto je hladno, to Deda mrazu nikad ne smeta, zar ne? 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Malo opreza, bez zaletanja i naglih manevara, i bice sve u redu.

Vidimo se !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Fazer 600, TDM 900, XT 1200Z, BMW K1600 GTL

Dragi drugari iako necu ucestvovati u danasnjem okupljanju, u cilju podizanja atmosfere i da vas zagreje, dodajem

!

Pozdravite svu decu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Svaka cast ljudi! Nazalost nisam bio u mogucnosti da dodjem, ali potrudicu se sledece godine da prisustvujem, a u medjuvremenu podrzavacu sve humanitarne akcije kada god se organizuju.

Mozda ne bi bilo lose da se potrudimo oko organizovanja nekih stalnih akcija. Jedna od najprostijih, za koju nije potrebna neka posebna cimanja, je davanje krvi koje mozemo da organizujemo na svaka tri meseca za muskarce i svaka 4 za zene. Mozemo npr da napravimo kao neku ligu davaoca krvi i na taj nacin se takmicimo ko ce vise puta da da krv. Normalno, mislim na "humano" takmicenje a ne rivalstvo i neke negativne posledice... To je jedan od predloga.

Jednom mesecno da saljemo SMS nekoj humanitarnoj organizaciji i svako od nas da postavi printscreen sa telefona da je poslao... Npr mozemo da saljemo na broj 5757 (organizacija Sergeja Trifunovica koja pomaze svima)...

 

I tako... Postoji bezbroj nacina kako mozemo da pomazemo samo je potrebno da se lepo organizujemo i da se svi sto vise zalazemo za humanitarne akcije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vratio se kući, prepun pozitivnih utisaka :)

 

Hladno je blo ali sunce nas je grejalo a kad smo došli u Sremčicu onda više mi nismo bili važni, važni su bili ona deca u Domu i njihova radost! :)

 

Nismo brojali al ispod 250 motora nije bilo...

 

Hvala Vam na učešću i pozitivnoj atmosferi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Ljuuuudi...Da saberem utiske sad..Meni je ovo bilo mnogo lepo iskustvo,prvenac sto se tice Moto Deda Mraza...Sva ta srecna lica decurlije u Sremcici,njihov kez kad je kolona stigla,zelja da se upoznaju,da nas zagrle i sve to..Koliko je malo potrebno da bi neko bio srecan,i kako u stvari ja u zivotu ama bas nikakvih problema nemam...Upoznao sam nekoliko sjajnih ljudi,rekao bih da ih znam ceo zivot....Pozdrav za Marko07,Harry-ja i sestru,Aleksu koji nije na forumu,Bruno 68, Lucky Vladano, i jos jednog kolegu cije ime na zalost nisam zapamtio 1neznam.gif(nadam se da nece zameriti ) ,kao i za sve ostale! 1zdravo.gif

 

Sve najbolje svima,srecni predstojeci praznici vama i vasim najblizima! Sigurno vozite! 1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 423 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Bio, naravno uzivao kao i uvek.

Svaka cast na dobroj organizaciji a posebno na dobroj svirci, klinci su strasni :takoje:

post-5427-0-26226700-1419695390_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Moto Guzzi Stelvio NTX

PREDIVAN DAN, VREME NAS JE POSLUZILO, NE ZNAM TACNO KOLIKO JE DOSLO MOTORA,NIJE NI BITNO, BILO NAS JE PUNO KAO SVAKE GODINE. JOS JEDNOM SMO POKAZALI KAKO BAJKERI MOGU DA BUDU SLOZNI I KOLIKO SU VELIKOG SRCA.PO POVRATKU SA AKCIJE, POGLEDALA SAM SPISAK DONACIJA. TACNO 100 DONACIJA PREDATO KOD NAS. HVALA SVIMA NA UCESCU,HVALA SVIMA NA HUMANOSTI,LEPO JE BITI DEO SVIH VAS.

post-4723-0-45411900-1419695720_thumb.jpg

post-4723-0-42552100-1419695783_thumb.jpg

post-4723-0-21673400-1419695848_thumb.jpg

post-4723-0-40692700-1419696048_thumb.jpg

post-4723-0-04290100-1419696092_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

uf! akcija je bila brutalna, ne znam kako sam se sastavio da ne zaplachem... toliko zagrljaja sam danas dobio, teshko da sam toliko u celoj godini.

sad sam stigao kuchi, fotki ima :staa2:

uskoro...

Untitled_Panorama1.jpg

 

na kraju sam zaspao u gepeku kad me milosh vrachao kuchi :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

bio , vreme poslužilo ... propustio red šu i pasulj jer sam prvo morao da progutam ogromnu knedlu ( ovo mi je prvi put da idem u ovu akciju i iako nisam očekivao da to može da se desi matorom ciniku kao što sam ja ipak su mi se oči napunile ... i prepunile ... ):care:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

bio , vreme poslužilo ... propustio red šu i pasulj jer sam prvo morao da progutam ogromnu knedlu ( ovo mi je prvi put da idem u ovu akciju i iako nisam očekivao da to može da se desi matorom ciniku kao što sam ja ipak su mi se oči napunile ... i prepunile ... ):care:

 

Dobrodošao u klub, sedi udobno se smesti....

 

 

Deja Vu

 

prvi put sam ucestvovao pre pet godina na skuteru, posle Dedamrazijade presao na motor i ne propustam, i svaki put kad pricam o Sremčici, napune mi se oči, potpuno te razumem. Vidimo se za Uskrs

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Prvi put takodje ucestvujem, cini mi se da smo samo napravili krug i "bacili koske" drugarima kada su nas docekali, bila bi im srca puna...a i nama.

Ovo je stvarno nesto posebno, sakupili smo se da im pruzimo malo paznje i zabave, a do nih dobili cistu i i iskrenu ljubav i zahvalnost. Sto je najbitnije svi drugari su bili zadovoljni, a nas su naocili da ne treba mnogo da budemo srecni.

Iskreno...hvala im na tome!1care.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja