Jump to content

Moto Zajednica

Sve o Suzuki Savage ls650

Recommended Posts

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ja skoro išao čak do Bujanovca da kupim Suzu savage ls 650 ,'97 god.,prešao 38000,u njemu bilo mineralno ulje motul 3000 20w50,koje ti sipaš ili si sipao ako si ga možda prodao...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Becej, Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki VS800 Intruder

Pozdrav, ima nas jos :). Ove godine kupio, za sada sam zadovoljan. Zanima me isto, koje ulje za njega? Fabrika kaze 10-40w...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Zavisi koliko je presao,ako je nov onda 10w40,ako je malo stariji 20w50...zbog letnjih vrucina...ima opasan zvuk,a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

U Bujanovcu bese jedan zut dugo bio na oglasima ,mozda na polovnim 2 godine, dobar, zadnja cena koju sam video bila je 1350...mozda si taj kupio?

 

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Taj,uzeo ga za 1200€,nikome se nije išlo dole,daleko,od mene ima 311 km,tražili mi 200€ da doteraju sa pikapom ili kombijem...ja sa mojim fokusom ga doterao,horizontalno,točak viri...inače je dobar,povlači dobro...ima plastične kofere,korisni su,mada su meni ostale bisage od prošlog motora...pravo testiranje na proleće...pozz

PS:moja majka je iz okoline Leskovca...Bojnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Super.

Kad god sam ga gledao uvek sam se odusevljavao, vidim da je prethodni vlasnik vodio dosta racuna o njemu. I cena je super. U zdravlje da se sluzis i vozis, pozz ☺

 

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

KUPIO MI DRUG PRE MESEC DANA,ISTO 1200E PROBAO KRUG STVARNO SUPER MOTORCE. ,,POSEBNO TAJ JEDAN VELIK...POZZI KLIP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Nek je sa srecom u zdravlje da te sluzi i da sto manje imas problema oko njega samo da ga vozis

Ja sam ga davne 2006 imao i gadno ga slupao posle toga drugar isto kupi sevidza i isto ga dobro olupa mislio sam do nas je onda je pre par godina jos jedan drugar ga kupio i gadno ga olupao od tad sam ja i svi iz drustva se zarekli da taj motor ne zelimo da nam niki parkira na cuoriju a kamoli da ga opet posedujemo

post-757-0-30265300-1478804802.jpg

post-757-0-28864800-1478804813.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Do skoro vozio apriliu classic 125,dole na slikama,uradjena bila extra,prodao skoro za džabe da bih uzeo savage,vlasnik po saobraćajnoj ima neku kaznu,iz Šapca...ne mogu da se nerviram više pa je dao...od sada da kupujem ručna kolica,prvo odjava pa sve ostalo...pozz

post-20547-0-86980800-1478807711.jpg

post-20547-0-25300200-1478807759.jpg

post-20547-0-86929400-1478807788.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Becej, Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki VS800 Intruder

Zavisi koliko je presao,ako je nov onda 10w40,ako je malo stariji 20w50...zbog letnjih vrucina...ima opasan zvuk,a?

Stariji model, 89-to, mada u odlicnom stanju. Pa imaoko 60k na satu, znaci 20w-40, mineralno? Uh da, i sa fabrickim, kakav bi bio sa otvorenim topom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

 

Zavisi koliko je presao,ako je nov onda 10w40,ako je malo stariji 20w50...zbog letnjih vrucina...ima opasan zvuk,a?

 

Stariji model, 89-to, mada u odlicnom stanju. Pa imaoko 60k na satu, znaci 20w-40, mineralno? Uh da, i sa fabrickim, kakav bi bio sa otvorenim topom :

D

Ne znam baš sa otvorenim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Hteo da ga malo upalim danas,ali neće,vlaži oko slavine...izvučem crevo što ide na karb prebacim na PRI ide gorivo,vratim na ON ne ide,znači dobro je,zašto je vlažilo oko slavine...možda zaglavila iglica u karbu od stajanja...paljen pre 15-ak dana,malo i vožen...stavio da dopunim aku na pametni punjač,dopunio ga za pola sata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Zašto ne ispraznih karb...eto meni zanimacije u zimske dane,ionako planirah da očistim rezervoar,zamenim svećicu... da skinem karb da ga očistim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Skinem crevo sa karba prebcim na PRI kad nešto izlete kao neki čep,vratim,upali kao mina...oduševio se ja...sve mislim da je nešto kao parafin ili nešto slično u gorivu,možda i voda...moram da ispraznim rezervoar,potrošiću gorivo u motorku ( testeru ),bilo mi sumnjivo kada sam presipao u flašu za testeru,boja nije zelenkasta,više žuta...mamicu im prevarantsku ( pumpadžije )...uvek uzimam na toj pumpi i dizel za auto...da rezimiram,nešto je napravilo čep,nije moglo gorivo do karba nego vratilo i propišalo oko slavine...neverovatno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Becej, Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki VS800 Intruder

Nista novo kod nas. Sipao jednom na lukoilu, motor se katastrofa ponasao, stuca, nema snage ma uzas. Ispraznim to, sipam na nis-u, skorz normalno.

Valja se malo igrati zimi, moj je na klocnama trenutno, zadnja viljuska kod farbara, cekam da stigne da idemo dalje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Palim ga na 10-15 dana,radi 15-tak min.da ne moram da praznim karburator...uvek kad ga palim posle petnaestak dana skinem crevo sa karba,prebacim na PRI da malo potekne gorivo,zavrnem,vratim crevo na karb,opet pustim da malo potekne,zavrnem...pali kao mina...sredjuješ makinu,a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja