Jump to content

Moto Zajednica

yamasaki sky star 125

Recommended Posts

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

Kupih ovaj motoric Danas neki ga hvale neki kude all ko ce ga znati, htedoh da pitam vas da li vi znate nesto o ovom choperu ? Od kojeg motora pasu sve delovi? Na sta obratiti paznju I koje da kazem decije bolesti IMA, tj sta odraditi preventive radi. Npr zavari ovo mesto srafa ili promeni te I te srafove I slicno. Hvala unapred - I moze neki utisak o istom ako ste ga posedovali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Becej, Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki VS800 Intruder

Imam ga od 2009-te. Presao do sad 17k, nisam imao vecih problema sa njim sem bobine. Agregat je estetski skoro identican kao od keewaya, ali ga nisam osvarao. Najveci problem su sijalice od dva mala prednja fara, posto su kineske jako lose, a nisam nasao zamenu posto imaju sesir. Crevo od onog cuda(ne znam kako se zove) sto vraca izduvne gasove na ponovno sagorevanje promeni, posto je originalno jako lose. Eto nesto na brzinu, ako ti bude trebalo jos nesto slobodno mi se javi :) . Sretno ti bilo, i neka te sluzi kao i mene, pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

Imam ga od 2009-te. Presao do sad 17k, nisam imao vecih problema sa njim sem bobine. Agregat je estetski skoro identican kao od keewaya, ali ga nisam osvarao. Najveci problem su sijalice od dva mala prednja fara, posto su kineske jako lose, a nisam nasao zamenu posto imaju sesir. Crevo od onog cuda(ne znam kako se zove) sto vraca izduvne gasove na ponovno sagorevanje promeni, posto je originalno jako lose. Eto nesto na brzinu, ako ti bude trebalo jos nesto slobodno mi se javi :) . Sretno ti bilo, i neka te sluzi kao i mene, pozdrav :zdravo:

Hvala druze takodje! Jel bi mogao da mi pojasnis malo bolje koje crevce je upitanju? A inace iseces kablic koji dolazi do te dve sijalice i zakacic led trakicu koju umotas unutar malih farova i sija ekstra i nema da crkne :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

I jos nesto koje simptome ima kad bobina nije dobra!? Malo mi radi neuravnotezeno, osciliraju obrtaji...? I jos nesto :-). Zadnja viljuska mi ima luft levo desno jedno 2-3 milimetra, kako se to resava???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Becej, Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki VS800 Intruder

Dobra ideja, nije mi to palo na pamet :). Gasio mi se pri dodavanju gasa i dosta je brljao na leru... Imas jedno malo crevce koje vodi od cilindra do tog cuda i imas jedno vece koje izlazi izmedju izduvnih grana. E meni je to manje puklo, pa je vukao fals vazduh... Sto radi uneravnotezeno, mozda je do karburatora, imas jedan sfar, zavrni ga skroz i onda odvrni 2,5 kruga, to je fabricko podesavanje, pa vidi kako radi, pa stegni-popusti, cuces vec kako on radi :). A sto se tice viljuske, to ne bih znao, nisam imao taj problem, mozda neko od iskusnijih kolega zna. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Zamolio bih za pomoc, interesuje me gde moze da se kupi novi Yamasaki 50 kubika cross.

U principu interesuje me cross 50 kubika kvalitetan bilo kog proizvodjaca polovan ili nov gde naci gde kupiti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc

Evo malo da osvežimo temu još uvek je potpuno fabrički ako ne računamo držač za telefon ali planiram male izmene 2008 godište ali jako malo vožen 

IMG_20200222_152609.jpg

IMG_20200222_150648.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja