Jump to content

Moto Zajednica

predlozi za majce

varijante na glasanju  

42 članova je glasalo

  1. 1. za koju ste varijantu???

    • varijanta sa cirilicnim i latinicnim natpisom na ledjima
    • varijanta sa latinicnim i bjbikers.com


Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Lepo, nije.

Alexantov predlog je najbolji, ali ne odgovara jer će tako postojati neko bez natpisa na ćirilici - što pojedinima ne odgovara.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Демократија би била да узме ко коју хоће. Ја сам и био за то, али алексанто је написао да неће ићи тако и крај.

Поента је да будемо исти и мислим да је ово најкоректније решење.

 

А и реално не видим никакав али апсолутно никакав проблем.....кад су се правили амблеми алексанто је био консултован и он је преправио један како је хтео и био је само латинични. Направљен је компромис због људи који не желе ћирилицу. А тај ћирилични је пола-пола. Значи ОПЕТ компромис.

 

Сад је проблем што има и ћирилице и латинице.......

 

Мислим да се иде из крајности у крајност.

 

"ја хоћу латиницу и само латиницу а ти ако баш хоћеш ћирилицу онда мора да буде у комбинацији са латиницом" а где је ту демократија? 0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif

 

Једноставно није у реду.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Алекса....нико не сили никога. Ја сам само хтео да објасним са моје тачке гледишта тренутну ситуацију!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ljudi, dosta rasprave!

 

Dobili ste predloge, glasali (ko je želeo) i predlagač neka radi šta je usvojeno! Pravi se spisak i ko želi majice neka se metne na spisak i poruči šta želi. Ko ne želi - ne mora, čeka nove predloge za majice. Ova rasprava može da se vodi doveka.

 

Vidim da sam ja ovde označen kao neko ko ugnjetava većinu i nameće svoju volju (usvojena doktrina izvesnog vesparoša) I to zato što sam pokušao nemoguće: da svi budu zadovoljni. Da oni koji hoće ćirilicu, nose ćirilicu a oni koji je neće, nose obeležja bez nje... Da jedni ne isključuju druge, da ne mora biti samo jedno, da ne bude nezadovoljnih ali ne, bolje je ovako... Sve više se polarizujemo, udaljavamo jedni od drugih i to zbog nebitnih stvari a spojila nas je jedna jedina bitna: LjUBAV PREMA MOTORIMA (da li se neko toga uopšte seća...)

 

Da se ovo ne bi teralo u nedogled: Ova tema se zaključava, Panta neka otvori novu u kojoj će se forumaši prijavljivati za izglasan predlog majice. Sve osim prijavljivanja za majice ću brisati (taman da možete još što-šta da mi zamerite a na viberu možete slobodno da me pljujete sočno, kao i do sada, po potrebi i nahođenju)

 

U ovom delu Foruma se uvek znao red pa će tako biti i ubuduće! Hvala :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja