Jump to content

Moto Zajednica

Ducati 916 sp4

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne znam jesi li procitao oglas nakon sto si ga postavio:

 

Motorcycle is completely processed with the most expensive high-quality enhancement of high value: Ohlins front, rear suspension and stabilizer, radial Brembo, aluminum die (not magnesium) markenzini wheels, machines purchased from a wrecked racing engine and entered in place of the old registration, (serial sale, in my the name is). Motorcycle with fundamentally terminjonijem and relevant computer has about 150 hp. (104mm pistons, open intake and exhaust, stronger refueling). Longitudinally reinforced frame. Ducati racing quick shifter, Ducati Performance carbon fiber armor, racing equipment rear sprocket, MPL-tuning parts anti hopping clutch and racing blades. With a motorcycle I give two options brakes (with one and two seats, aluminum and celiicni equipment).

 

Na stranu sto nekako nisu dobre recenice, tj bar ih ja ne razumem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Kod nas dodatna oprema sluzi iskljucivo da se motor brze proda po ceni najjeftinijeg istog modela kod nas u oglasima.

 

Mene ne interesuje motor vec samo zasto i ti ne postavis oglas na strane sajtove za tih 9000, pa ce sigurno ljudi pre doci kod tebe u Srbiju nego kod nekog svabe za 6000 vecu cenu?

 

Mozda je neko vec postavio ovo pitanje, ali nisam bas mogao kroz sve postove da prodjem.

 

Srecno sa prodajom/razvodom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,
  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Jeste dovoljno inostran, ali ne vidim da ti oglas sljaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Zamena vise nije aktuelna, moze dogovor oko cene.

 

Jaoj bratee, pratim ovaj tvoj oglas još od kada si ga prvi put postavio, video sam i na drugim forumima, čak i na inostranim.

Bude mi žao, pošto još nije udomljen.

Ne vredi ti da spuštaš cenu više, tvoj motor ima ciljanu grupu koja je mala, pogotovu ovde.

Obnavljaj oglas i čekaj pravog čoveka za to... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Auu brate, svaka čast i tebi i motoru i čudu od opreme itd...ali ajde postavi negdje oglas za ovog Dukatija i stavi cjenu 3500 eura i javi nam dali te je neko zvao i nešto nudio. 

Motor ti je stvarno preljep, ali...... ipak ga je pregazilo vrjeme. Nit je orginalno stanje pa perfektno očuvan (npr. prešao max 5000 km),pa da tražiš neke malo veće pare, nit je sad tako "nabudžen" po performansama  blizu ranga neke novije hiljadarke koju imaš da kupiš u toj vrjednosti.

Evo uporedi ga sa ovim http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/110098-suzuki-gsxr-1000-k5/?hl=gsxr .

Pa svako bi iz cuga pristao da da taj tvoj i doplati još 1000 za ovaj Vladamirov, samo kad bi Vlada pristao.

 

Dakle, lično ne vidim neki osnov za traženje tih silnih novaca i razvlačenja oglasa na 5 strana, bez šanse da se i na sljedećih pet proda.

Ali, što kažu kod mene, tvoja roba, tvoj dućan, pa igraj se i dalje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Zima, dosadno, a i da pomognem nekome ko hoce ovako nesto, da se ne bakce sa uvozom. Kostao bi slican motor mnogo vise, a ne bi bio bolji. :)  Bez uvrede za Suzuki koji navodis kao primer, ja sam prodao taj model dve generacije noviji (2009) i mogu da bolje od tebe procenim sta koliko vredi. K5 kao nov kosta kao Ohlins komponente na mom Ducatiju. Proveri na ebay. Sto bi rekli neki, ljudi sami biraju sta citaju i ja sam odlucio da prevremeno (jos nije prolece) aktiviram oglas. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Auu brate, svaka čast i tebi i motoru i čudu od opreme itd...ali ajde postavi negdje oglas za ovog Dukatija i stavi cjenu 3500 eura i javi nam dali te je neko zvao i nešto nudio. 

Motor ti je stvarno preljep, ali...... ipak ga je pregazilo vrjeme. Nit je orginalno stanje pa perfektno očuvan (npr. prešao max 5000 km),pa da tražiš neke malo veće pare, nit je sad tako "nabudžen" po performansama  blizu ranga neke novije hiljadarke koju imaš da kupiš u toj vrjednosti.

Evo uporedi ga sa ovim http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/110098-suzuki-gsxr-1000-k5/?hl=gsxr .

Pa svako bi iz cuga pristao da da taj tvoj i doplati još 1000 za ovaj Vladamirov, samo kad bi Vlada pristao.

 

Dakle, lično ne vidim neki osnov za traženje tih silnih novaca i razvlačenja oglasa na 5 strana, bez šanse da se i na sljedećih pet proda.

Ali, što kažu kod mene, tvoja roba, tvoj dućan, pa igraj se i dalje.

:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Zima, dosadno, a i da pomognem nekome ko hoce ovako nesto, da se ne bakce sa uvozom. Kostao bi slican motor mnogo vise, a ne bi bio bolji. :)  Bez uvrede za Suzuki koji navodis kao primer, ja sam prodao taj model dve generacije noviji (2009) i mogu da bolje od tebe procenim sta koliko vredi. K5 kao nov kosta kao Ohlins komponente na mom Ducatiju. Proveri na ebay. Sto bi rekli neki, ljudi sami biraju sta citaju i ja sam odlucio da prevremeno (jos nije prolece) aktiviram oglas. :takoje:

 

Ne, vjerovatno si ti u pravu, ali ovaj moj ( naš) srpski mozak to nemože da uklaviri nikako.

Izvini  :neznam: .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja