Jump to content

Moto Zajednica

Leteći Panda - kriv 100%

Recommended Posts

  • Integrisan, 8120 postova

Nisi u pravu u ovom slucaju, vozio je u enduro modu i svakako je osecao sve. Vise je to problem paralever vesanja, elektronika na gsu slabo uskracuje informacije sa podloge, svakako ni blizu koliko vesanje.

 

Mislim, razumem sta kazes u nacelu i ima tu istine cesto i za mnoge (lazna samouverenost zbog motora), ali veruj na rec da ta elektronika nema taj efekat, a svakako ne kod ovog vozaca i generalno je 10:1 odnos korist u odnosu na mane, za 99% vozaca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Brz oporavak ti zelim. Imao sam sportsku povredu napukla rebra i nagnjecenu hrskavicu, i znam kako je neprijatno, naci udoban polozaj... Drzi se, sto pre da se oporavais, pa da nam i dalje pises putopise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@Severian

 

Vidi, čak ne znam ni o kom sistemu govorim jer sam GS-a samo probao. Eto, ti si me ispravio i hvala na tome :)

 

Samo hoću da iskažem svoju generalnu podozrivost prema bilo kom sistemu asistencije kod motocikala. Znam i viđam dosta vozača GS-a i sličnih motora koji voze "pun gas" u situacijama kad tako ne treba da se vozi. Upravo govorim o toj lažnoj samouverenosti koju daje motor i toga se veoma treba paziti.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Bitno je da je da povrede nisu previse opasne.Imas jedno VELIKO iskustvo,koje ce te stititi u buducnosti.Ja sam posle svog prvog ljubljenja asvalta,postao mnogo oprezniji i bolji vozac,ne samo motora,i biciklu vozim kao po jajima,mada sam platio vecu cenu nego ti.:neznam:

 

Zelim ti brz oporavak i na prolece opet na motor pa da citamo nove putopise.pozdrav...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

previše uljuljkani raznim elektronskim pomagalima koje vas, sa strane gledano, čine "boljim" vozačima nego što zaista jeste a ponajviše vas čini opuštenijim nego što bi zaista trebali da budete.

 

 

+1 0takoje.gif

 

Neso, zelim ti brz oporavak.

Pozitivna strana svega je to sto se ovo desilo na samom kraju sezone. Imas dovoljno vremena da se oporavljas smisljajuci i planirajuci nova putovanja, i potpuno oporavljen i spreman krenes u nove lepe avanture 1moto3.gif...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Ma on se već oporavio, vidite kako dobar tekst je napravio i od ovoga.

Sve će to da zaraste-i noge da opеreš a ne da te sažaljevamo KAO slomio si prst :'(

Pozdrav od Komše i Gorice и M@ТОРАЦА

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

uffff... bitno da si ti dobro i da su te odma skrpili.. ja sam na operaciju cekao 2 nedelje... isto kljucna isto šina... a sad cu morati da je vadim pošto su krenuli šrafovi da se odvijaju... 1hmm.gif

 

brz oporavak želim :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Sta reci...Poslije bitke svi generali pametni tako da nebi ista komentarisao, vec ti samo pozelio brz oporavak i dobar zimski odmor kako tebi tako i GS-u. Do proljeca ce sve biti drugacije. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Sve što bih mogao da ti napišem znaš već i sam.

Želim ti brz i uspešan oporavak sa što manje bolova. :zdravo:

 

PS Tabex se beše proizvodi u Bugarskoj? :zvizduk: Pomaže da znaš. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Da si dobro prošao, nisi, da je moglo gore, sigurno jest. Bogu se pomoli što te sačuvao, da se što pre oporaviš i naravno da nastaviš tamo gde si stao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Da rame boli, boli... I to boli U PM!!! Znam iz licnog iskustva, mada ja isto nisam lomio, vec iscupao. Ne veruj onima koji ti govore da ce proci. Kako god, jos dugo, dugo ce te podsecati na ovu avanturu, a ti ces imati ugradjen sistem za prognozu vremena. :lol:

 

uffff... bitno da si ti dobro i da su te odma skrpili.. ja sam na operaciju cekao 2 nedelje... isto kljucna isto šina... a sad cu morati da je vadim pošto su krenuli šrafovi da se odvijaju... 1hmm.gif

brz oporavak želim :takoje:

Nekoga su odradili odmah, nekoga za dve nedelje, a moje rame je stiglo "pod noz" tek posle PET NEDELJA. A, evo me sada, jaci nego ikada, oplemenjen Titanijumom... :lol:

 

Brz oporavak zelim!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

EHEHEJJJJJ, PAZI STA RADIS, PANDE SU UGROZENA VRSTA !!! :lol:

Ja sam jos jedan od nas sa slomljenom kljucnom kosti, istina mnogo lakse.

Samo da ti pozelim sto brzi i laksi oporavak, i da dam jedan predlog: kazes da ti je oprema super odradila posao. Mozda ne bi bilo lose da napises sta si imao od opreme na sebi.

A sad malo da budem sebican: sada ces verovatno imati vise vremena da napises neki novi, nenapisani putopis ili da postavis jos koju sliku i post na postojecim. :lol::zdravo:

Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Čitam naslov 'leteći panda' pa se zamislih kako ima još jedan panda što piše lepe putopise sa pitoreskih destinacija i sa lepim slikama. A u istom momentu mi proleti baš scenario tog istog pande kako je moguće napisao putopis gde je 'leteo'. I nažalost obistini mi se sumnja.

Sve u svemu dobro si prošao, čini mi se da nece biti posledica. Nadam se da ti nece smetati dalje u vožnji sećanje na pad. Brz oporavak i bez prenemaganja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

zelim ti brz oporavak i znam kako ti je i sam sam vozio od ljiga do bgd sa slomljenom kljucnom kosti a kod kuce su me bukvalno skidali sa motora i izdrzao sam godinu dana da ne vozim ali sada sto rece neki kolega nema brzih krivina jer jos se secam zvuka struganja kljucne kosti u ramenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Zelim ti brz oporavak, za rebra kazu a i ja proziveo da bole onoliko dana koliko imas godina (mada ne znam dali vazi za polomljena, za nagnjecena vazi)...

 

Drz se!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Čoveče,70 km sa takvim povredama. To je bolelo...

 

A ja sam...:

:D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ja dajem predlog da se otvori tema pod nazivom

" Klub polomljenih " i da tu pisemo ko je sta i koliko puta polomio.

Ja imam na spisku podosta (me treba tu mogo pameti) :D

 

Nakon pada i loma mojih prijatelja (Sale & Ana) s F800 GS pre dve godine i kad sam video tezinu njihovih povreda.

Ja jednostavno imam blokadu u glavi s nepreglednim krivinama jer ne znam i ne VIDIM sta me ceka iza nje.

A u krajnjem naporu krivine tesko sta moze da se uradi kad vidimo problem-prepreku.

 

Mene svi zajebavaju zbog toga, ja se ne sekiram (boli me dupe).

 

A meni posebno dragom clanu ovog foruma Pandi (Nesi) zeljim brz oporavak.

Nisi pi*ka ver pravi BAJKER !!! :takoje::moto3::takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja