Jump to content

Moto Zajednica

HARD ENDURO Ktm EXC125

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Pise 38 konja, sto bi trebalo da je tako. Druze vidim i da je registrovan znaci moze. Aliiiiiiiiii, ovaj motor je strogo namenjen bio pre prerade za voznju na zemljanoj stazi/sumi. Mislim da je ovo prejako za voznju po gradu za tu kubikazu, trosi previse, gume se trose prebrzo. ZA ovu cenu paa tu je negde.... E najbitnije sam zaboravio, posto je bio za stazu namenjen sigurno, njemu se na par stotina sati rada radi generalka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Na par sati generalka?! Idem da na mom odradim pet-sest zaredom jer sam pregazio mnogo puta po par sati bez generalke. Da uozbiljimo stvar i manemo se gluposti. Ovaj motor ako je ispravan ima snage koliko hoces. Moze da sluzi i po gradu ali nije pravljen za to i ne voli duga drzanja na punom gasu kao i svaki 2t. Ukratko, moze ali ces ga na asfaltu mnogo pre sprziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ovo nije namjenjeno za stazu, ali moze... kao i svaki KTM (Kuda?Tuda?Moze.) :D

Mnogo lep i po gradu sigurno pretvara vozaca u djaavla. Oprez i dobra zabava.

Cijena je pri vrhu, ali nije fixna... tako da....:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

E sto ove nislije vole da guraju nos svugde a namaju pojma...pa to je cudo..

 

Al pazi recenicu......da je ovo prejako za voznju po gradu za tu kubikazu.......,motor il je jak il je slab nije bitno koja je kubikaza,a inace po gradu je daleko lakse voziti nego po terenu.....kladim se da dzony nikad nije ni seo na enduro ili cross motor i da se u iste razume koliko u izradu nuklearne bombe...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Bas iz tog razloga sto je lakse peglati po asfaltu , meni se ideja SM 2t ne svidja. Jer svaka budala na pravcu ume da zavrne gas. Ako je za ovih 13 godina imao bar jednog vlasnika koji je budala to mu je dovoljno da bude sahranjen. Vozi ga petom (sestom ako ima) 2km pun gas i cao. Na terenu nije bas tako lako odvrnuti gas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ja sam progutao,, par stotina sati", moja greska ... Mohikanac do juce smo citali tvoje teme kako nemas pojma nista o motorima, kako si novajlija i slicno, a tu sad pametujes. Do juce si isto tako kukao za gpz i kawasaki a odjednom ih pljujes i kenjas na sav glas... Ne nisam nikad vozio cross, ali jesam enduro na kratko....

Inace da se vratimo na temu. Gavro na to sam i mislio isto sto si i ti reko. Nije ovaj motor prejak za grad, prejak je za svoju kubikazu po meni.......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha R1 rn12 Suzuki Gsxr 750 K9 Bmw Xr 1000

hvala na pomoc...ja vozim 2t kmx 17ks ali hocu nesto jace..razumem da ne treba se drzati u kraj ..jednom nedeljno vozim off road i kmx mi je postao preslab tj preraso sam ga..e sad grad bi ga vozio normalno izvlacenje ali stalno menjanje brzine nikad ne bi ga drzao u kraj ...zanima jos odrzavanje uuz normalnu voznju i skupoceno ulje kolko sata moze da predje?

vozio sam cr125 2003 i odusevljen sam snagom a exc su tu negde s ks nadam da se skoro idu isto

http://www.kupujemprodajem.com/honda-cr-16100580-oglas.htm?filter_id=371895 samo sam vise za ktm sto ima far i moze po grad da se tera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha R1 rn12 Suzuki Gsxr 750 K9 Bmw Xr 1000

klip prox . 110e za ktm to nije skupo sta se jos kvari na njemu ?/

i servis otrpilike na kolko sati se radi ? i sta se radi na servisu posto 2t ima samo ulje u lamele?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha R1 rn12 Suzuki Gsxr 750 K9 Bmw Xr 1000

i jos nesto gledam na net exc u sm verziji ide oko 140kmh ..ajde recimo da se vozim na otvoren put 90kmh nista mu nece biti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ako mislis da mozes putovati negde sa tim , moze do 70-80 na sat, ako budes isao brze i drzao gas pet sest minuta , zaribace. Znaci prija mu cesto saltanje kao na kros stazi... ako hoces 125 ccm da ide to kosta... :takoje: Ja bih ga pazario da imam 20 god pa nek crkne, mozes ga sam pakovati jer je glup ko apn !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Aj iskreno kazi sto bi ga uzeo, za koju namenu . Imam osecaj da si se popalio sto komotno moze da se tockara pa bi zbog toga da ga kupis jel da 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Koliko i na svakom drugom dvotaktnom motoru. Nista nema tu specijalno. Male su samo razlike u ceni klipa sa jednom ili dve karike. Ali ne razumem sta ste se uhvatili generalne kao da se radi jednom godisnje. Pa klip se ne menja po dve tri sezone lagano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ja sam progutao,, par stotina sati", moja greska ... Mohikanac do juce smo citali tvoje teme kako nemas pojma nista o motorima, kako si novajlija i slicno, a tu sad pametujes. Do juce si isto tako kukao za gpz i kawasaki a odjednom ih pljujes i kenjas na sav glas... Ne nisam nikad vozio cross, ali jesam enduro na kratko....

Inace da se vratimo na temu. Gavro na to sam i mislio isto sto si i ti reko. Nije ovaj motor prejak za grad, prejak je za svoju kubikazu po meni.......

 

Opet lupas gluposti,i opet potvrdjujes koliko si glup....ja motor vozim od 12 godina a sad imam 26,pa racunaj koliko imam iskustva...a od tad i cackam oko njih.....koliko agregata otvarao,vario plastika,farbao,pravi auspuha ti to mozes samo da sanjas...i ja i ti nemamo sta zajedno da raspravljamo jer razlika od tebe do mene u znanju je ogromna...

 

I dalje tvrdim da je kawasaki najnekvalitetniji proizvodjac,iako imam jednog kawasakija..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha R1 rn12 Suzuki Gsxr 750 K9 Bmw Xr 1000

iskreno meni treba jednom nedeljno of road..i po gradu da skace na zadnji...a za otvoren put nekad idemo po 50km otvorenog puta da bi dosli do sumu....

vozim bas of road bez hard enduro ne bi mogo tamo gde idem...a isto tako i po gradu vozim nedeljno motor...a nisam u prilici da imam dva motora to je najbolje..jedan za of road a drugi 4t za malu potrosnju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha R1 rn12 Suzuki Gsxr 750 K9 Bmw Xr 1000

a 250 2t probao sam cr 250 lud motor..zelim postepeno prvo 125 s 40ks pa onda 250

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ja sam progutao,, par stotina sati", moja greska ... Mohikanac do juce smo citali tvoje teme kako nemas pojma nista o motorima, kako si novajlija i slicno, a tu sad pametujes. Do juce si isto tako kukao za gpz i kawasaki a odjednom ih pljujes i kenjas na sav glas... Ne nisam nikad vozio cross, ali jesam enduro na kratko....

Inace da se vratimo na temu. Gavro na to sam i mislio isto sto si i ti reko. Nije ovaj motor prejak za grad, prejak je za svoju kubikazu po meni.......

 

Opet lupas gluposti,i opet potvrdjujes koliko si glup....ja motor vozim od 12 godina a sad imam 26,pa racunaj koliko imam iskustva...a od tad i cackam oko njih.....koliko agregata otvarao,vario plastika,farbao,pravi auspuha ti to mozes samo da sanjas...i ja i ti nemamo sta zajedno da raspravljamo jer razlika od tebe do mene u znanju je ogromna...

 

I dalje tvrdim da je kawasaki najnekvalitetniji proizvodjac,iako imam jednog kawasakija..

Ajde ovako ja od 11 imam svoj motor, cale celog zivota vozio, tako da imam iskustva sa te strane od njega. Sta imas samo 3-4 godina iskustva vise od mene sto se voznje tice, Krpio sam i ja motore, i rasklapao i sklapao i sve u krug. Agregate nisam ni hteo da otvaram jer nisam imao potrebu ja sam motore kupovao citave a ne na otpadima za razliku od nekih. Aj brate iskuliraj malo, porazmisli da upises filozofiju da studiras vidim da ti odlicno ide. Barem ces da prestanes sa tim tvojim neumesnim komentarima, jedine tebe od teme sto smo do sad svi videli su hvalisanje tvoj krntija i kurcenje kako vozis najbolji, najlepsi, najjaci, itd motore na svetu....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Za to sto vama treba je mnogo bolja varijanta neki tt600 , xr600 i slicno. Mnogo manje trosi i definitivno ce vam duze trajati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha R1 rn12 Suzuki Gsxr 750 K9 Bmw Xr 1000

tt600 ne volim 4t da vozim ..kad se desi havarija u motor veoma je skuplje od 2t...a i 600cm3 su teski za of road...imam 19god 65kg znaci samo 2t

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha R1 rn12 Suzuki Gsxr 750 K9 Bmw Xr 1000

vlasnik kaze da exc trosi u gradu kad ne otvara ventil znaci normalna voznja 4l ..ovako 6l da li je to moguce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja