Jump to content

Moto Zajednica

Rucice sa grejacima

Recommended Posts

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Burgman 400 K4

Pozdrav, hteo bih da nabacim na bugija rucice sa grejacima. Jel moze neko ko ima da mi preporuci neke proverene, i jel to stvarno vredi i radi dobar posao ili sam ja u zabludi..

 

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Имаш у макси техничком кутку у теми Пежо Сателису наш драги колега Сателис је уградио скоро ручице па погледај како и шта је радио.

Позз 1zdravo.gif

 

Ручице са грејачима,на крају теме је мајсторисање са ручицама.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja koristim Daytona (Japanske)... sad imaju nove sa 4 jacine grijanja (start + 1+2+3) i za svaki nivo posebne boje led.

Mada i oni prethodni modeli sa 2 jacine (start + on) bez dioda rade odlicno, samo treba na jacim zimama (minus) pomalo saltati izmedju start i on. :)

(posto ne smije da stoji na startu zbog rizika od opekotina ili gorenja rucki, mada na minusu te opasnosti nema :D )

Minus poen starog modela je nedostatak led-a, pa nekad ne znas da li si ukljucio ili nisi. (mrak)

 

Inace odlicna stvar i za proljece ili cak ljeto, recimo nocu kad malo zahladni, a ti u ljetnim rukavicama... stavis na 2-ku i nema zime...(bukvalno hehe)

 

Mana je malo jaca cijena... ebay.de oko 60 evrova su ove nove, a malo manje (40-50) stare.

 

 

Znaci, gledaj da su sto jeftinije, toplije, kvalitetnije i da imaju neku status lampicu ili diodu.

 

 

Stare

dg__74417_std.jpg

 

Nove

 

003286.gif003287.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Burgman 400 K4

Ma nije strasno ni 60 evra dati za to , ako je kvalitet. Nego gledam trazim po netu, kod nas je bas slab izbor, nisam video ni saito ni daytona da ima igde da se uzme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Ma nije strasno ni 60 evra dati za to , ako je kvalitet. Nego gledam trazim po netu, kod nas je bas slab izbor, nisam video ni saito ni daytona da ima igde da se uzme...

 

Imas u Louisu na popustu:

 

 

 

 

Heated Grips DAYTONA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8927 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Evo ti Saito rucice a evo ti i Sekulin br. pa naruci preko njega, sticice ti na kucnu adresu, platis koliko kosta na sajtu + ptt trosak od citavih 300din. i to ti je to.

 

Sekula 064/933-4444

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Burgman 400 K4

Kupljene Daytona #86594 , dobro sam prosao oko 60 evrica sa dostavom. E sad jedno podpitanje, cime zalepiti rucice tako da bude dovoljno dobro da ne proklize a u isto vreme da mogu jednog dana da ih skinem , iz ovog ili onog razloga , a da ih ne ostetim.

Gledam ove lepkove satro specijalne za rucice sto kostaju 1000 dinara , izgleda mi kao jos jedan od onih glupih trgovackih trikova , kao specijalno za to , a ono unutra obican lepak.

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

pfff... mora biti neki lepak koji nece pustiti kad se ugriju, a skidanje je zeznuto ako su dobro zalijepljene, a moras ih dobro zalijepiti da se ne okrecu u voznji.

Ja sam do sada koristio iskljucivo taj specijalni (od Honde) i radi dobro. Sidanje je isto moguce, ali ne bez muke.

 

Javi ako nadjes neku alternativu i kako se ponasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja