Jump to content

Moto Zajednica

Ima li kakva iskustva sa fortune kros gumama..

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Drugari da li ima neko iskustvo sa ovim cross gumama....posto imam zadnju felnu 17 icu...prinudjen sam da kupujem nove gume posto polovnig skoro da se ne mogu naci...

 

Naleteo sam na ove gume,pise da su vijetnamske,pa me interesuje vrede li cemu....tj,najbitnije da se kramponi ne kidaju... i malo me brine sirina,tj da ne budu suvise uske,posto na kros gumama oznaka o sirini cisto sluzi za ukras...posto nekad zna da guma 130 u stvarnosti bude uza od 110ke..

 

http://www.kupujemprodajem.com/Guma-za-kros-FORTUNE-110-100-17-15758722-oglas.htm?filter_id=120214

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Ja sam imao, jednu ili dve zadnje, i jednu prednju, nisam imao problema, za taj novac su dobre, sad kupujem michelin i druge , pa mogu ti reci jedina razlika je u tome, sto brendirane gume retko kidaju krampone, a sa fortune ili vee ruber desava se cesce, to sam jedino primetio, inace od klasicne voznje po asfaltu i ako ne ides mnogo off ekstremni gde se lako kidaju kramponi, mislim da ces biti zadovoljan... a prednja ko prednja traje, za taj novac su odgovarale meni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Svrljig
  • Motocikl: Honda transalp 650, KTM 450

Drugari da li ima neko iskustvo sa ovim cross gumama....posto imam zadnju felnu 17 icu...prinudjen sam da kupujem nove gume posto polovnig skoro da se ne mogu naci...

 

Naleteo sam na ove gume,pise da su vijetnamske,pa me interesuje vrede li cemu....tj,najbitnije da se kramponi ne kidaju... i malo me brine sirina,tj da ne budu suvise uske,posto na kros gumama oznaka o sirini cisto sluzi za ukras...posto nekad zna da guma 130 u stvarnosti bude uza od 110ke..

 

http://www.kupujempr...ilter_id=120214

 

Golo govno! To ne uzimaj nikako,ja sam jednu uzeo i odma posle 10 min sam je skinuo,to šeta motor kao da je na vodi. Meka je i samo se uvija,u krivini ni 20 na sat ne možeš da udješ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

u bugarskoj na ilincima ih imas za 20e par prodavci ih zovu trening gume za 2 kruga sto ti avanturista rece golo g,,,, bolje uzmi polovnu mlitas i teraj 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Tako sam ih i ja uzeo, za te pare meni su bile ok, ipak su bile tri puta jeftinije, za sirinu se ne secam, samo znam da su bile masne, fabricki su masne gume, nisu suve kao ostale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Sto ne uzmes Mitas c02, pravi se u dimenziji 17, dobro drzi, a traje jako dugo. Tu iz oglasa ce da pokidas posle par voznji, mnogo su meke i brzo se trose i kidaju kramponi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Jeste da je stara tema, ali da je oživim da ne bih otvarao novu  :)

Jel postoje još neka svežija iskustva sa fortune gumama, konkretno ove u enduro verziji???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Kupio sam ove gume, zanima me jedno, po blatu se lepo ponasaju, ali kad sam na asfaltu i krenem da ubrzavam zadnji kraj mi klizi levo-desno ko po ledu, jel imao neko slicno iskustvo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja