Jump to content

Moto Zajednica

Homoljske planine & Borski Stol

Recommended Posts

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Polazak u petak po podne (ima da se gusla do tamo), povratak u nedelju veče. Na žalost sva tri mesta za transport motora su puna, ali te možemo sačekati negde tamo u lokalu ako odlučiš da dođeš motorom. Teren je takav da nećeš zažaliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Bravo "momci", ja svakog vikenda čekam izveštaj da vidim gde ste bili. Uživajte ! I kao i obično okači trackog, trebaće jednog dana :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

zarko1983

Planirao sam muvanje oko Velikog i Malog Krša, Deli Jovan-a, i naravno samog Stol-a, ne više od 60 do 70 km dnevno. Jesen je posebno lepa u tom kraju, ko da si u razglednici. Ako poznaješ teren dođi, ako ne, kaži gde ti odgovara da te neko sačeka.

 

 

 

B@ne

Ja se neko vreme kolebam da li da uzmem motor ko tvoj, pa bi bilo dobro da nam se pridružiš (kad možeš), i malo te proispitam za detalje..

 

 

Vozac user_popup.png

Relacija Bg- Pa- Bor - Veliki Krivelj do skretanja za B. Stol ima oko 260 km iliti 3.5-4 h (moje), vožnje. Možeš smanjiti kilometražu ako ideš preko Žagubice i Jasikova, ali vremenski traje duže..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLX 250s

Start je u subotu ujutro kod doma na Borskom Stolu ( mi stižemo petak veče ). Prilaz domu može biti rizičan za putničke automobile.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

 

B@ne

Ja se neko vreme kolebam da li da uzmem motor ko tvoj, pa bi bilo dobro da nam se pridružiš (kad možeš), i malo te proispitam za detalje..

 

 

Pridružio bih se drage volje ali ove godine ne verujem, jbg takva situacija .... Ali ako te intersuje motor možemo da se čujemo, moj telefon je u potpisu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova

Start je u subotu ujutro kod doma na Borskom Stolu ( mi stižemo petak veče ). Prilaz domu može biti rizičan za putničke automobile.

 

Kako i koliko rizičan? Kolika je ta deonica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Meni to dodje mnje od 100km udaljenosti. Vec duze vreme planiram da odvezem DeliJovan i Stol, i nikako da stignem. Na zalost, za vikend putujem za CG. :(

Lep provod zelim svima!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Stol!

Dok sam Živeo u Boru često sam odlazio gore do planinarskog doma (ja sam im uradio elektro instalaciju sa pokojnim Štalc Zvonimirom, koji je i nastradao u blizini doma prilikom noćnog uspona na vrh).

Leteo sam zmajem sa Stola, a tu su se održavale i Sedmojulske proslave pa smo supruga i ja skakali padobranima (iz aviona) iznad platoa i spuštali se pored jezerceta. Često su nam pri tome pravili društvo i orlovi koji su nam prilazili na samo par metara i jedrili zajedno sa nama.

Planiram da u proleće ponovo obiđem motorom ovo predivno mesto.

Odlazio sam gore i motorom (Triumph Thunderbird), a moglo je i kolima da se stigne do doma.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Zadnjih par km je dosta džombavo, nije za niske aute, ja sam pažljivijom vožnjom ranije izlazio Jugom, ali ne bih preporučio ništa niže od Golfa II...

 

Kramponke?, dobro je imati jer na livadama oko doma ima i blata, možda par prelaska potoka, ali u načelu je teren okolo dosta tvrd, pa se verovatno može proći i sa plićom šarom.

 

Start je u subotu ujutro kod doma na Borskom Stolu ( mi stižemo petak veče ). Prilaz domu može biti rizičan za putničke automobile.

 

Kako i koliko rizičan? Kolika je ta deonica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Na kraju asfalta (malo posle skretanja sa glavnog puta), je kuća bivšeg domara Dobri-ja. Tu ima i proširenje gde se mogu ostaviti auti (i prikolice), kako se ne bi lupali a izaći gore motorom je uživanje. Ako neko kojim slučajem dolazi i omrkne, neka se javi na moj br. 0698401460 kako bi mu pošli u susret da ne bi zalutao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

 

B@ne

Ja se neko vreme kolebam da li da uzmem motor ko tvoj, pa bi bilo dobro da nam se pridružiš (kad možeš), i malo te proispitam za detalje..

 

 

Pridružio bih se drage volje ali ove godine ne verujem, jbg takva situacija .... Ali ako te intersuje motor možemo da se čujemo, moj telefon je u potpisu :takoje:

Ma pusti ga..prvi motor koji je probao je bio moj Adv. To mu dodje kao 'prva ljubav zaborava nema'.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Blago vama... Uzivajte, taj kraj je fantastican, narocito sad, u ranu jesen.

Ko kaze da BMW ne moze tamo da izadje?! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Stol!

Dok sam Živeo u Boru često sam odlazio gore do planinarskog doma (ja sam im uradio elektro instalaciju sa pokojnim Štalc Zvonimirom, koji je i nastradao u blizini doma prilikom noćnog uspona na vrh).

Leteo sam zmajem sa Stola, a tu su se održavale i Sedmojulske proslave pa smo supruga i ja skakali padobranima (iz aviona) iznad platoa i spuštali se pored jezerceta. Često su nam pri tome pravili društvo i orlovi koji su nam prilazili na samo par metara i jedrili zajedno sa nama.

Planiram da u proleće ponovo obiđem motorom ovo predivno mesto.

Odlazio sam gore i motorom (Triumph Thunderbird), a moglo je i kolima da se stigne do doma.

Ima li sta padobranci nisu radili i gde nisu bili?! :takoje:
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Stol!

Dok sam Živeo u Boru često sam odlazio gore do planinarskog doma (ja sam im uradio elektro instalaciju sa pokojnim Štalc Zvonimirom, koji je i nastradao u blizini doma prilikom noćnog uspona na vrh).

Leteo sam zmajem sa Stola, a tu su se održavale i Sedmojulske proslave pa smo supruga i ja skakali padobranima (iz aviona) iznad platoa i spuštali se pored jezerceta. Često su nam pri tome pravili društvo i orlovi koji su nam prilazili na samo par metara i jedrili zajedno sa nama.

Planiram da u proleće ponovo obiđem motorom ovo predivno mesto.

Odlazio sam gore i motorom (Triumph Thunderbird), a moglo je i kolima da se stigne do doma.

Ima li sta padobranci nisu radili i gde nisu bili?! :takoje:

 

Pokušavam da se setim nečeg takvog, ali ne biva!1neznam.gif0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja