Jump to content

Moto Zajednica

servis skutera Kikinda - potreban

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/102507-aprilia-scarabeo-2002-125ccm/page__gopid__1677164#entry1677164

 

Lepo sam ja nagrabusio sa ovim kradljivcem motora.

 

http://www.palo.rs/s...-motora/518929/

 

 

Ukoliko ima članova da su iz Kikinde, i da mogu da preporuče neki servis ili imaju servis gde bih mogao da kompletiram motor, neka se jave.

 

Moj motor, tj. ovaj sa oglasa je nekompletan i nalazi se u Kikindi,tj. u SUP-u.Ovih dana bi trebao da gde preuzmem, ali nemam pojma ni gde ću sa njim..

Ukoliko neko ima moto prikolicu i da mi je iznajmi..do NS.a ili da odvoji vreme da ga dovezem do NS'a, gde imaju rasturen Scarabeo.

 

Tako ti je to kad postaneš žrtva lopova, koga su uhapsili. Doplata je otišla u nepovrat a i dobar deo delova sa mog nedostaju. Ukoliko neko želi motor pa da ga sklapa, takodje se možemo dogovoriti..više mi pun kofer oko svega toga..

 

 

Svako dobro :zdravo:

 

Ako imate neku informaciju može sms ili poziv: 064.188.0.188

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Želim da se zahvalim svima koji su se nesebično ponudili da pomognu. Stvarno ima još dobrih i neiskvarenih ljudi. :zdravo:

 

Specijalna pohvala za člana BORHEZ-a, tj. Borka iz Kikinde, koji je svakako bio izuzetno prijateljski raspoložen i nesebično pomogao da motor transportujemo iz SM Kikinda do majstora Neše. Obojica su vrlo korektni i zato bih pohvalio ovaj lep gest. :zvizduk:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja