Jump to content

Moto Zajednica

New Versys 650 & 1000 / 2015

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 127 postova
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 MY18

Da se i ja prijavim sa malim Versysom, 2018. model. Jeste da nije tema za to, ali kad druge nemamo. Ovi sa Hondama NC i Tracerom su bas organizovani i imaju svoje teme. Je l Versysa nema puno na trzistu ili smo drugacija fela pa nemamo ni svoju temu?

• Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 565 postova
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 - Traveler

NC sekta je najbrojnija i najorganizovanija. :)

mi sa malim tracerom smo male mace za njih.

Nek ti je sa srecom i da uzivas.

• Svrati ponekad, 327 postova
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Nek je sa srecom kolega, ti i ja treba da se cujemo jer ti si od Nikole uzeo motor, a on meni prodao maglenke i ostao nosac na motoru :D

Ima jos jedna solo tema za Versisa, ali ima par postova, ova je kao "najrazvijenija", a svakako ni nema nas puno na trzistu, tracera ima mnogo vise a NC-a previse :D

Evo ja da ostavim nesto korisno za ljude preko 180cm, rajzer za korman, onda deo za spustanja fuzastera i produzetak ogledala, ta 3 moda dosta menjaju voznju

https://motowerk.com/collections/kawasaki-versys-v650lt

Zatim, evo detaljnog upustva za motor na 'iljadu strana, ne onaj prckavac sto se dobija uz motor

card.png
UFILE.IO

Upload files, for free, securely, anonymously, without limits. @UploadFilesFree

I na kraju auspuh, radjen kod Dragon-a u Adi, jer su fabricki napravili tako da do 5k obrtaja se skoro i ne cujes zbog eu normi, a u tim nekim obrtajama se i vozimo po gradu 

3.thumb.jpg.142b3133bc58f9ebcfd1283550d8f32b.jpg2.thumb.jpg.e4c73dc4412c2779e313c9db311d7b8f.jpg1.jpg.53d7bad41a3818c34b90e3c8897883ed.jpg

• Sviđa mi se 1

• Svrati ponekad, 124 postova
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 / KTM SXF 350
pre 53 minuta, grafigo je napisao:

Da se i ja prijavim sa malim Versysom, 2018. model. Jeste da nije tema za to, ali kad druge nemamo. Ovi sa Hondama NC i Tracerom su bas organizovani i imaju svoje teme. Je l Versysa nema puno na trzistu ili smo drugacija fela pa nemamo ni svoju temu? 

Nek je sa srećom.

I ja se pitao što nema neka tema za Versys ali izgleda da nas nema mnogo.

pre 32 minuta, filipfg je napisao:

Nek je sa srecom kolega, ti i ja treba da se cujemo jer ti si od Nikole uzeo motor, a on meni prodao maglenke i ostao nosac na motoru :D

Ima jos jedna solo tema za Versisa, ali ima par postova, ova je kao "najrazvijenija", a svakako ni nema nas puno na trzistu, tracera ima mnogo vise a NC-a previse :D

Evo ja da ostavim nesto korisno za ljude preko 180cm, rajzer za korman, onda deo za spustanja fuzastera i produzetak ogledala, ta 3 moda dosta menjaju voznju

https://motowerk.com/collections/kawasaki-versys-v650lt

Zatim, evo detaljnog upustva za motor na 'iljadu strana, ne onaj prckavac sto se dobija uz motor

card.png
UFILE.IO

Upload files, for free, securely, anonymously, without limits. @UploadFilesFree

I na kraju auspuh, radjen kod Dragon-a u Adi, jer su fabricki napravili tako da do 5k obrtaja se skoro i ne cujes zbog eu normi, a u tim nekim obrtajama se i vozimo po gradu 

3.thumb.jpg.142b3133bc58f9ebcfd1283550d8f32b.jpg2.thumb.jpg.e4c73dc4412c2779e313c9db311d7b8f.jpg1.jpg.53d7bad41a3818c34b90e3c8897883ed.jpg

Uf izgleda baš dobro i super se čuje. Sad me naprži da uradim i ja...što li otvorih temu, izbićeš mi pare iz džepa :lol2:

Koliko parica ako nije tajna.

• Sviđa mi se 1

• U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650LE 2018
pre 25 minuta, Nikola2607 je napisao:

Koliko znam u Valjevu ima samo jedan crni Versys a evo sad i ti. Jedini si u zelenoj boji..haha

Pozdrav drugari! Nije jedini u Valjevu. Moj je takodje 650 LE(p) zeleni i 2018 godište :)

• Sviđa mi se 1

Vidim ja jos malo pa ce da se skupi 10 Versisa :D

@Nikola2607 oko 200evra, ali ja sam imao malo specifican zahtev posto sam mu trazio da mi izvuce ovu cev spolja da ne bi novi auspuh bio onako dole ukrivo, isto je bitno da mu se naglasi da isece tako da sutra dan moze ona stara kanta da se vrati zbog tehnickog.

Ali svakako ti si na 4 cilindra sada, taj zvuk nema veze sa ovim malim Versisom, fabricki od velikog je sam po sebi vec perverzija zvuk

@davidplex I ti iz Valjeva, pa kod koga je moj nosac od maglenki onda? :jee:

pre 39 minuta, filipfg je napisao:

Vidim ja jos malo pa ce da se skupi 10 Versisa :D

@Nikola2607 oko 200evra, ali ja sam imao malo specifican zahtev posto sam mu trazio da mi izvuce ovu cev spolja da ne bi novi auspuh bio onako dole ukrivo, isto je bitno da mu se naglasi da isece tako da sutra dan moze ona stara kanta da se vrati zbog tehnickog.

Ali svakako ti si na 4 cilindra sada, taj zvuk nema veze sa ovim malim Versisom, fabricki od velikog je sam po sebi vec perverzija zvuk

@davidplex I ti iz Valjeva, pa kod koga je moj nosac od maglenki onda? :jee:

Hvala na informaciji. 

Pošto nas ima baš malo kad se vidimo na putu mora da stanemo da se upoznamo.

pre 55 minuta, davidplex je napisao:

Pozdrav drugari! Nije jedini u Valjevu. Moj je takodje 650 LE(p) zeleni i 2018 godište :)

E ziv bio...sto kolega kaze jos malo pa 10

Uh, buknu tema... Samo da i ostane tako.

Hvala @mali_veseljak, hvala @smiljke, hvala @Nikola2607.

A @filipfg, ti i ja treba da se vidimo zbog nosaca.  :)

U Valjevu inace crni Versys ima Smiljke, ako se ne varam. Ima i jos jedan srebrni istog godista (2006-2008).

Moj je pre par dana dosao, polovan, a @davidplex motor je od prvog dana u Valjevu, koliko ja znam.

Ako kome treba "rajzer" za 650, njega prodaje @laband

• Sviđa mi se 1

• Svrati ponekad, 138 postova
  • Motocikl: 2009-Versys 650 ABS, BMW R1150GS

Ja sam mog prodao prošle godine i kupio R1150GS-a. Sudeći po statistici, većina vlasnika Versysa, na kraju pređu na neku varijantu GS-a:)

• U prolazu, 8 postova
pre 11 minuta, smiljke je napisao:

Ja sam mog prodao prošle godine i kupio R1150GS-a. Sudeći po statistici, većina vlasnika Versysa, na kraju pređu na neku varijantu GS-a:)

S obzirom da ne menjaš profilnu fotku možda budeš prvi koji se sa GS vratio na Versysa :jee1:

Eto, sad ih je 2 komada u Valjevu, pa il ce duplo vise da ti igra ili ce cesce igrati. Kako ti volja...

Inace, ima i jedan crni Versys 1000, poslednji model, u Lazarevcu, ali ne znam da li je covek na forumu.

• U prolazu, 13 postova
  • Motocikl: KAWASAKI VERSYS 1000
Pre 3 sati, grafigo je napisao:

Eto, sad ih je 2 komada u Valjevu, pa il ce duplo vise da ti igra ili ce cesce igrati. Kako ti volja...

Inace, ima i jedan crni Versys 1000, poslednji model, u Lazarevcu, ali ne znam da li je covek na forumu.

Covek je na forumu i veliki pozdrav za grupu..Hvala za nalepnice jos jednom.

Braca  Versys 1000

• Sviđa mi se 1

Pozdrav Braco. Da se sam ispravim, vidim da ti je u potpisu Stepojevac, umesto Lazarevac. 

Za nalepnice, nema na cemu, neka ih bude i vise.

Reci samo koje godiste je tvoj veliki Versys?

Ti imas i dosta opreme na njemu. Ne bi bilo lose kada bi stigao da napises/opises tu opremu, a jos ako ubacis i koju sliku...

Pre 10 sati, Braca1975 je napisao:

Covek je na forumu i veliki pozdrav za grupu..Hvala za nalepnice jos jednom.

Braca  Versys 1000

Pozdrav,

Idemo još malo pa prelazimo 10.

• U prolazu, 8 postova

Evo da podelim moje  iskustvo sa dodatnom opremom za Versysa. U Motolandu sam kupio Givi kreš bar navodno za model 2018.  koji košta oko 17000 dinara. Super izgleda i vrlo jednostavno se montira s tim što se za ram pričvršćuje u tri tačke od kojih je jedna i nosač motora sa gumenim amortizerom (to je valjda novina na modelu 2018 uvedena zbog smanjenja vibracija). Na ovaj način se ukrućuje veza i gubi svojstvo gumenog amortizera pa su vibracije na celom motoru bile baš izražene. Osećale su se na guvernali, sedištu, nogostupima......Majstor Mićko, hvala Bogu, je brzo pronašao razlog trešenju jer sam pomislio da mi je neko preko noći zamenio motor >:(. Kontaktirao sam Motoland i ovom prilikom im zahvaljujem na razumevanju i profesionalizmu jer su mi odmah po reklamaciji vratili novac. Znači na izgled odgovara (leže šraf na šraf) ali očigledno taj deo nije za ovaj motor. Sasvim drugo iskustvo imam sa zadnjim blatobranom Givi (oko 10000 dinara košta) koji se estetski super uklopio a i "radi" jer točak više ne baca prljavštinu na amortizer. Naručio sam iz Louisa SW Motech kreš bar pa kad stigne javljam utiske. Nadam se da Nemci za razliku od žabara umeju da naprave osim što je lepa  i funkcionalnu stvar. Originalnu dodatnu opremu iz Motoringa ne bih komentarisao. Preskupooooo i čeka se........ valjda je taj Japan daleko ;)

• Sviđa mi se 1

Dobro je sto i nisi zadrzao GIVI jer realno od svih koji su dostupni za Versisa 650 on je najgori sto se tice koliki i koji deo motora pokriva. 

Po mom misljenju od svih dostupnih 3-4 proizvodjaca koliko ih ima najbolje je odradio T-Rex

N54-15EG-2T.jpg
WWW.T-REX-RACING.COM

T-Rex Racing 2015 - 2019 Kawasaki Versys 650 Engine Guard Crash Cages

Od Givija bih preporucio windscreen, imam ga i tipa za hladnije vreme i autoput odlicno radi posao, ja sam 185cm

givi_d4105_st_windscreen_kawasaki_versys
WWW.REVZILLA.COM

Give your bike a distinct look with an aftermarket windscreen from Givi.

Blatobran PUIG, ali dzabe sve vrste ovakve donekle pomazu, jer sta je problem tocak baca gore blato o rep motora iznad pa se odatle odbija tamo kod amortizera, tako da ovo da radi posao, ali nedovoljno.

PUIG.TV

To keep clean your undertail, nothing works better than rear huggers. PUIG designs and produce three types of rear fen

I jos jedna preporuka, a to je kad budete trebali da menjate fabricke Dunlop gume, stavio sam Michelin Pilot Road 5, i bukvalno kao da sedete na drugi motor, i tek tada motor pocinje da se ponasa kako treba, da ne pricamo o gripu po kisi, koji je sa Dunlop-om mizeran.

• Sviđa mi se 1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja