Jump to content

Moto Zajednica

Hells Angels u Srbiji?

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

pozdrav svima

ovaaj, ne znam ni kako da pocnem...zivim napolju vec godinama, 1995 sam otisao iz srbije tako da nisam bas najbolje u toku sta se u zemlji desava u motociklistickom svetu, no pre par dana sam imao zanimljiv razgovor sa jednim nasim zemljakom ovde u rusiji koji je dubogo ogrezao u moto zbivanja sto ovde sto po evropi i covek pomene da su HA otvorili chapter u Srbiji. Negde tamo 2006 ili 2007 secam se da sam na ovom sajtu negde procitao diskusiju o tome da dolaze i sta ce biti i generalno su svi pisali da nista od toga biti nece i da ih niko pustiti u srbiju nece. ispada da se za 7 godina sve preturilo naglavacke?

zasto sam podigao to pitanje - akda sam otisao iz beograda prvo sam otisao u svedsku i igrom slucaja obreo sam se u, da tako kazem, drusto ljudi koji su dosta vremena provodili sa HA - neko je hteo da udje u klub, neko je vec bio prospect, neko je imao neka posla sa njima itd. meni je to bilo zanimljivo cisto zbog motora no onako sa strane video sam i sta se radi i kako se radi i nije bas bilo nimalo prijatno osim ako deifnitivno niste reseni da u tom okruzenju provodite dan, noc i zivot.

Ovde isto znam par ljudi iz HA, pitam za Srbiju kazu da, ima chapter, u chapteru su etnicki Srbi koji su odavno clanovi kluba i koji su se preselili u Srbiju zbot otvaranja odelenja u Srbiji.

Aca, visepomenuti zemljak, kaze da to i nije bas tako vec da je chapter sklupljen od nekoliko navijaca FK Rad sa Banjice,United Force i da su negde oko onih 5 solitera na Banjici otvorili klabhaus prosle godine no da u bojama po gradu i po Srbiji ne voze stalno, samo kad idu napolje.

 

Iz puke radoznalosti - kako to da su HA usli u Srbiju i sta se desava na moto-sceni u Srbiji? jel pocelo skidanje boja ili jos ne?

Pitam zato sto sam video sta se desava kada sr 81 ili 22 pojave na nekoj teritoriji i kako krece zavrtanje drugih klubova itd itd. kako to da su bajkeri srbije dozvolili da im se ovako nesto pojavi u kuci?

Ili je to tabu tema?

pozdrav iz Rusije (za sada)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ovde su chapter kojekakve agencije,komiteti za bezbednost i ... i skidaju nam boje svaki dan,ove sto nosimo od rodjenja, i nista,tako da je plodno tle i za HA.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ovde su chapter kojekakve agencije,komiteti za bezbednost i ... i skidaju nam boje svaki dan,ove sto nosimo od rodjenja, i nista,tako da je plodno tle i za HA.

 

 

1oda.gif

 

eto, tebi je do zajebancija a ja lepo pitam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ovde su chapter kojekakve agencije,komiteti za bezbednost i ... i skidaju nam boje svaki dan,ove sto nosimo od rodjenja, i nista,tako da je plodno tle i za HA.

 

 

1oda.gif

 

eto, tebi je do zajebancija a ja lepo pitam :)

 

Na zalost nije zajebancija,kroz salu sam hteo reci da me nebi cudilo posto se slabo opiremo ugnjetavanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Moram da primetim da si veoma dobro obavesten za nekog ko zivi dugi niz godina van nasih granica. Dao si neke informacije koje vecina nas u Srbiji koji pratimo ovaj forum ili se vozimo i obilazimo skupove nismo znali. Postajem sumnjicav 0stabre.gif (komsija vise zna sta se radi kod mene u dvoristu nego sta se zbiva u njegovom). Ja prvi put procitao sada vest u novinama, do sada me to nije interesovalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

ja dobro obavesten? Ja sam matorac koji se ocajnicki trudi da ne pusti stomak :)

Aca zna daleko vise, on je u tim vodama, gde god se pojavi svi mu lete u zagrljaj, maltene u svaki klabhaus moze da udje, znam da je bio u Outlaws jedno vreme, krajem 90ih, dobro se znao sa pokojnim predsednikom Veterans MC i jednim od osnivaca Night Wolves Pavlom Flrolovim (umro covek pre 3-4 dana od peritonitisa, jucer bila sahrana, osnivac unije kaskadera, prvi president Outlaws MC Russia itd itd...vrlo koloritna figura u ovdasnjoj sredini), Aca kaze da su HA u Sribiji uglavnom iz Radovih navijaca, ovi moji poznanici kazu da to nije tako a mene interesuje otkud sad to da se ovde toliko pricalo da nece klubovi u srbiji pustiti HA da udju i odjednom eto ti ga sad.

znam da ima Bandidos u Srbiji, bili su ovde skoro neki nasi u poseti ruskom chapteru, video sam ih i kod Jurija Nekrasova (tip koji je pucao u membera NW pre 2 godine kad su NW napali njegov klub) na vikendici posto nas deli pola puta i drvored em se cuo srpski em mi Jurij rece ko je bio u pitanju i recimo da znam ko su i sta i znam da imaju chapter i na kosovu i da ovi nasi lepo "saradjuju" sa njima.

 

mene pojava HA u srbiji interesuje zato sto iz dva pouzdana izvora idu dve razne informacije. lokalni HA kazu da su to srbi koji su se vratili u srbiju, Aca veli da nije tacno i da su to radovi navijaci sa nekolicinom ljudi iz raznih motoklubova u srbiji i znam da ce ovo isplivati i znam da ce Aca podzapati sa HA ovde pa ko velim ako padne neko kladjenje ko laze a ko prica istinu na koga da stavim pare :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Na zalost nije zajebancija,kroz salu sam hteo reci da me nebi cudilo posto se slabo opiremo ugnjetavanju.

 

meni je to nekako cudno jer se secam da sam davno-davno citao ovde slicnu temu i bilo je busanje u grudi da niko nece dozvoliti da se HA ovde pojavi i svi su se busali u grudi oko toga. Sad nadjoh tu temu i procitah je....sta se to desilo da su ljudi promenili misljenje? i na sajtu MAS je bila slicna prica i prc - pojavili se HA u srbiji.

secam se da ovaj clan foruma sa nick-om Krce bio u nekom klubu messengers mc koji su bili support klub helsima ali se ta prica nekako neslavno zavrsila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Koliko vidim dosta dugo pratis ovaj forum a uclanio si se juce!!!

 

Raspitujes se o necemu u sta si dobro upucen ::)

 

Misljenja sam da te samo interesuju reakcije ostalih kako prihvataju prisustvo HA u Srbiji!

 

Zasto neprobas na MASovom forumu sa istom pricom, oni se vise bave moto klubovima?

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Koliko vidim dosta dugo pratis ovaj forum a uclanio si se juce!!!

 

Raspitujes se o necemu u sta si dobro upucen ::)

 

Misljenja sam da te samo interesuju reakcije ostalih kako prihvataju prisustvo HA u Srbiji!

 

Zasto neprobas na MASovom forumu sa istom pricom, oni se vise bave moto klubovima?

Druže, istog sam mišljenja, kao i ti! Ovo su samo probni baloni! Bio sam u dva navrata u USA (jednom službeno) i verujte mi da znam o čemu pišem. Ne smemo da dozvolimo tu pošast u Srbiji! Iz prve ruke sam saznao o onome što izgleda privlačno omladini i koji razorni efekat to donosi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Bas me zanima kako je uspelo da udje u Srbiju nesto sto se u svetu javno deklarisalo kao kriminalisticka organizacija!? .:stabre: Pod punim imenom i prezimenom. Mozda neke drzavne strukture, koje se inace i bave kriminalom, onako usput, tj dodatna sljaka, dovele podizvodjace radova. Pa kad pukne kombinacija, imaju zrtveno jagnje. Bem li ga, valjda ce se znati vise uskoro. OZNA SVE DOZNA! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Koliko vidim dosta dugo pratis ovaj forum a uclanio si se juce!!!

 

Raspitujes se o necemu u sta si dobro upucen ::)

 

Misljenja sam da te samo interesuju reakcije ostalih kako prihvataju prisustvo HA u Srbiji!

 

Zasto neprobas na MASovom forumu sa istom pricom, oni se vise bave moto klubovima?

 

Ishvali ti njih, kao što si pašin motor, 1care.gif pa nemamo šta da brinemo0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Bas me zanima kako je uspelo da udje u Srbiju nesto sto se u svetu javno deklarisalo kao kriminalisticka organizacija!? .:stabre: Pod punim imenom i prezimenom. Mozda neke drzavne strukture, koje se inace i bave kriminalom, onako usput, tj dodatna sljaka, dovele podizvodjace radova. Pa kad pukne kombinacija, imaju zrtveno jagnje. Bem li ga, valjda ce se znati vise uskoro. OZNA SVE DOZNA! :aha:

 

Србија је јако плодно тло... Па у Србији qurac на голу стену да бациш он би се примио и никао само тако... Уопште мене чуди да су успели да дођу. Е сад, друго је питање зашто то "држава" Србија допушта да дође и буде добродошло баш због тога што је у цитату наведено.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

ja dobro obavesten?

...bili su ovde skoro neki nasi u poseti ruskom chapteru, video sam ih i kod Jurija Nekrasova ...

na vikendici posto nas deli pola puta i drvored em se cuo srpski em mi Jurij rece ko je bio u pitanju i recimo da znam ko su i sta i znam da imaju chapter i na kosovu i da ovi nasi lepo "saradjuju" sa njima.

 

 

 

И превише добро обавештен...

 

И још возиш мотор омиљен у тим "клубовима":

 

HD FXDX (dyna super glide T-sport).

 

 

Много си ми мутан...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Predlazem autoru teme da to pitanje postavi na nekom prikladnijem mestu. Na ovom forumu se uglavnom skupljaju ljudi cija interesovanja nemaju nikakve veze sa interesovanjima HA i ostalih slicnih klubova, tako da je besmisleno diskutovati o ovoj temi. Imate Blic i ostale populisticke medije, pa tamo komentarisite do mile volje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja