Jump to content

Moto Zajednica

Motor za pocetnika

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

I šta treba da radi kada dodje na semafor izmedju dva auta? Da im se naslanja na prednje gume Ili da silazi sa motora na svakoj raskrsnici, kada ga uhvati crveno svetlo. Da ne pričamo o padu motora u mestu...

 

 

Например као овај мајстор 1moto3.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Motor je da se vozi, a ne da se cupka u mestu sa njim. ;)

 

Ne znam kako je kod nas, ali ovde u toku obuke je obavezan deo obuke kao gurati motor pored sebe, kako ga dici na nogare, kako se zaustaviti pred semafor..

 

Onaj GS 2 posta iznad mog, on bi pao i da je imao 10cm vise. Nageo se na pogresnu stranu na nizbrdicu plus sto je asfalt vislji od zemljanog dela, a na sve to dodaj tezinu te kamile.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Raca-Kragujevac
  • Motocikl: Kawasaki ZXR 750

Ovako sam ja vozio Super Tenere sa svojih 176cm, kad sam polagao za motor. Dohvatam prstima zemlju, i umesto da se skoncentrisem na voznju, ja na svakom semaforu i pesackom se drndam, prebacujem tezinu na jednu nogu itd. Ne preporucujem motor kod koga ne mozes lepo da spustis noge. Cak sam uspeo i da padnem jednom jer je bila nizbrdica, ali bocno, i kad sam stao i spustio nogu, motor se previse nakrenuo i nisam uspeo da ga zadrzim. Moze da se vozi, ja sam i polozio na njemu, ali nisam uzivao u voznji po gradu nimalo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

 

Onaj GS 2 posta iznad mog, on bi pao i da je imao 10cm vise. Nageo se na pogresnu stranu na nizbrdicu plus sto je asfalt vislji od zemljanog dela, a na sve to dodaj tezinu te kamile.

 

Ја мислим да не би. Обрати пажњу како се пење на мотор.

 

Мотор на ћопавој, он стаје на леви фазастер, пење се, и кад спушта ногу на десни пребацује сву тежину на ту страну, и своју и тежину мотора и пада. Физика је чудо.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: tu sam blizu
  • Motocikl: KTM smT 990,YZF R6.WR125X

r125icu ces moci da vozis bez problema,moj drug je kupio novu prije 15ak dana I odlicno se snasao isto od prilike tvoje visine,u toj klasi od nizih motora rs,mito I sl,ali oni traze odrzavanje poprilicno tako da ako nemas dubok dzep nebi ti ih preporucio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

r125icu ces moci da vozis bez problema,moj drug je kupio novu prije 15ak dana I odlicno se snasao isto od prilike tvoje visine,u toj klasi od nizih motora rs,mito I sl,ali oni traze odrzavanje poprilicno tako da ako nemas dubok dzep nebi ti ih preporucio :D

E Dobro je ako je otprilike moje vise, to je bitno. Pa sad Rs, tzr, mito u startu sam ih otpisao bas zbog tih razloga, rs-a pogotovo jer trosi mnogo a to mi bas i ne ide u korist... :)

 

Hvala! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja